תוכנית מילוט מישראל!(גוג ומגוג קרב ובא) - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תוכנית מילוט מישראל!(גוג ומגוג קרב ובא)

ירמיהו3

Recommended Posts

אמרתי שאני מאמין בקיומם של חוצונים

זה קצת משעשע שאתה מאמין בחוצונים, אבל לא מרשה לרוני להאמין באלוהים

האמת גם משעשע שאתה חושב שהתנ"ך זה שטויות, אבל הכותרת שבחרת לדיון היא "גוג ומגוג קרב ובא"

שזה מושג תנכ"י

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 101
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה קצת משעשע שאתה מאמין בחוצונים, אבל לא מרשה לרוני להאמין באלוהים

האמת גם משעשע שאתה חושב שהתנ"ך זה שטויות, אבל הכותרת שבחרת לדיון היא "גוג ומגוג קרב ובא"

שזה מושג תנכ"י

אני מאמין,ברמה של חושב שייתכן והם קיימים. אני לא מאמין ברמה של רוני, שהולך מצוות למען האל שלו,שאחד מהם יכול להיות מלחמת קודש כמו המוסלמים. זה ההבדל וזה הבדל גדול!

זה קרוי גוג ומגוג,כי זה כמו נבואה שתגשים את עצמה,בני האדם נוטים למלא את הנבואות של עצמם בסופו של יום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה ראית שנבואה שמגשימה את עצמה קרויה "גוג ומגוג"

איפה בכלל ראית שיש דבר כזה גוג ומגוג?

ומי החליט שלך מותר להאמין בחוצונים שלך ולרוני אסור להאמין?

ואם מחר יתגלה אליך חוצון ויצווה עליך לצאת למלחמת קודש על כוכב פלוטו, לא תעשה?

ואיך הסקת שרוני יוצא למלחמת קודש? מה הוא הצהיר הצהרות בכיוון הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה ראית שנבואה שמגשימה את עצמה קרויה "גוג ומגוג"

איפה בכלל ראית שיש דבר כזה גוג ומגוג?

ומי החליט שלך מותר להאמין בחוצונים שלך ולרוני אסור להאמין?

ואיך הסקת שרוני יוצא למלחמת קודש?

מה הוא הצהיר הצהרות בכיוון הזה?

מה ?? עדיין לא קלטת את ההבדל בין האמונה שלי לאמונה שלו??

רוני ,זה המשתמש הכפול שלך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

elyaz

ראית מה זה,הוא פשוט משהו. ועוד יש כאלה המתלוננים ,"תנו לנו לחיות איך שאנו רוצים ומאמינים".

ירמיהו.מה זה משנה מה אני עושה בפועל,אתה שולל אותי רק בגלל אמונתי.

אתה מאמין ,אני איני מאמין אמונה עיוורת. על כך צריך לחקור -ולדעתי הטענות בעד חזקות מכל השאר. אבל 'הלו'... מי נכנס איתך לנושא הזה? תכבד אותי בתור משתמש כאן ,שלא פגע בך. פרטיים אישים ללא סיבה .. זה רק מחבוא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

elyazראית מה זה.

הוא פשוט משהו. ועוד יש כאלה המתלוננים תנו לנו לחיות איך שאנו רוצים ומאמינים.

מה זה משנה מה אני עושה בפועל. אתה שולל אותי רק בגלל אמונתי.

אתה מאמין ,אני איני מאמין אמונה עיוורת. על כך צריך לחקור -ולדעתי הטענות בעד חזקות מכל השאר. אבל 'הלו'... מי נכנס איתך לנושא הזה? תכבד אותי בתור משתמש כאן ,שלא פגע בך. פרטיים אישים ללא סיבה .. זה רק מחבוא.

אהה?? הדת שלך גורמת מספיק צרות,שורש הנצרות והאיסלם זה ביהדות! אז אל תשחק אותה תמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך בעיה? כל דבר אתה מקשר אותי לעניין דת,גם אם לא מגיב כלל לכיוון.

מה זה הדת שלי :bash: ...

גם אתה יכול לפתוח דת על חוצנים ודרך עתקות של כל מיני דברים מהיהדות. האם היהדות אשמה בכך?

אם יש לך בעיה של לחץ "מהמלחמה הקרבה" -תנסה להוציא קיטור על מישהו אחר ,אני ממליץ על שק איגרוף.

אגב צדקת שגם elyaz זה אני. אני פשוט חייזר לכן יש לי יכולות כאלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך בעיה? כל דבר אתה מקשר אותי לעניין דת,גם אם לא מגיב כלל לכיוון.

מה זה הדת שלי :bash: ...

גם אתה יכול לפתוח דת על חוצנים ודרך עתקות של כל מיני דברים מהיהדות. האם היהדות אשמה בכך?

אם יש לך בעיה של לחץ "מהמלחמה הקרבה" -תנסה להוציא קיטור על מישהו אחר ,אני ממליץ על שק איגרוף.

אגב צדקת שגם elyaz זה אני. אני פשוט חייזר לכן יש לי יכולות כאלה.

עשיתי לא עבד,פירקתי את השק! :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה קרוי גוג ומגוג,כי זה כמו נבואה שתגשים את עצמה,בני האדם נוטים למלא את הנבואות של עצמם בסופו של יום.

למען האמת, מלחמת גוג ומגוג הוא מושג תנכ"י, לפיו לפני (ולפי מספר פרשנויות אחרי) בוא המשיח ואחרית הימים, יפתח גוג מלך מגוג (מגוג הוא מבני יפת, ומייחסים את הסקיתים כצאצאיו, ולעיתים אף את השבדים והפינים) מלחמה קשה נגד בני , אך לבסוף ינצח האלוהים את המלחמה עבור בני באותות ובמופתים.

רק שתדע, לפני שאתה מפרסם את דעותיך בחוצון העיר ;)

המידע מוויקיפדיה העברית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למען האמת, מלחמת גוג ומגוג הוא מושג תנכ"י, לפיו לפני (ולפי מספר פרשנויות אחרי) בוא המשיח ואחרית הימים, יפתח גוג מלך מגוג (מגוג הוא מבני יפת, ומייחסים את הסקיתים כצאצאיו, ולעיתים אף את השבדים והפינים) מלחמה קשה נגד בני , אך לבסוף ינצח האלוהים את המלחמה עבור בני באותות ובמופתים.

רק שתדע, לפני שאתה מפרסם את דעותיך בחוצון העיר ;)

המידע מוויקיפדיה העברית.

צודק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...