תוכנית מילוט מישראל!(גוג ומגוג קרב ובא) - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תוכנית מילוט מישראל!(גוג ומגוג קרב ובא)

ירמיהו3

Recommended Posts

מה יקרה אם מדינת תקרוס? האם יש אפשרות לתבוע פיצויים מהכובשים הערבים לאחר שתחלוף הסערה(בדומה למלחמת עולם השנייה)?

הערבים יאנסו וירצחו את כל מי שבדרכם.

המוסר האנושי והחוק הבינלאומי הוא המצאה של הכופרים.

כבוד המשפחה חל רק על משפחתם והעומד בראשה.

גם על בנותיהם אינם חסים כשכבודם נפגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 101
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אם היה לי מספיק כסף עכשיו הייתי על מטוס. זה גם לא כול כך פשוט.

הבעיה שהמדינה הזו עושקת את העובדים צעירים שלה,בעלי תואר אקדמי.

אתה אקדמאי, ג'רמי?....קצת קשה לי להאמין אחרי הדיון שפתחת על חוצנים (או "חוצונים" בלשונך).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^מזל שאתה לא מקבל החלטות

תכלס מזל ,הרי שידוע מה קורה למנהיגים ציונים ואוהבי ארץ כאשר הם שולטים,גבולות הארץ מתרחבים,צה"ל מתחזק,מעמדה של גדל משמעותית,והשיגשוג הכלכלי מגיע. מעולם לא דיברתי על מלחמה לשם מלחמה,רק טענתי שאין צורך להחזיר שטחים תמורת שלום אלא להרחיב את המדינה עד גבולות סבירים כדי להעמיד את הערבים במקומם.

אבל עזוב אתם מסוג האנשים שלא מתגייסים לצה"ל או ליחידות של ג'ובנקים,הפחד והשנאה לזולת זה בדמכם. בזכות החברים שלכם הרופסים כמו ביבי,ציפיפוט,יאיר לפיד וחלי ,בקרוב כולנו נענוד תלאי צהוב ונשלם מס גולגולת לשליט האיסלמי הבאה שישלוט פה. נחזור למצב של רדיפה כמו בגלות,like the way you like it.

לכן אם זה אכן יקרה,ואכן בית שלישי יפול שוב,אני לא מתכוון להישאר פה ולראות את משפחתי סובלת מול עיני,אני מעדיף לעזוב ולחיות עם עם אחר יותר שפוי שחפץ חיים ולא חפץ מוות כמו העם היהודי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הערבים יאנסו וירצחו את כל מי שבדרכם.

המוסר האנושי והחוק הבינלאומי הוא המצאה של הכופרים.

כבוד המשפחה חל רק על משפחתם והעומד בראשה.

גם על בנותיהם אינם חסים כשכבודם נפגע.

הנה אחד שלא שוגה באשליות,כנראה שעוד נותרו שפויים בעם הזה שמודעים לרצחנות של האויב הערבי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גוגו מגוגו.

הנבואה הזו מפגרת,בני האדם יביאו גוג ומגוג (מלחמת עולם שלישית) על עצמם,כמו נבואה שמגשימה את עצמה. השאלה שנשאלת האם נשרוד הפעם? יש לי תחושה שלא,כמו שהדברים מתנהלים לאחרונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תכלס מזל ,הרי שידוע מה קורה למנהיגים ציונים ואוהבי ארץ כאשר הם שולטים,גבולות הארץ מתרחבים,צה"ל מתחזק,מעמדה של גדל משמעותית,והשיגשוג הכלכלי מגיע. מעולם לא דיברתי על מלחמה לשם מלחמה,רק טענתי שאין צורך להחזיר שטחים תמורת שלום אלא להרחיב את המדינה עד גבולות סבירים כדי להעמיד את הערבים במקומם.

אבל עזוב אתם מסוג האנשים שלא מתגייסים לצה"ל או ליחידות של ג'ובנקים,הפחד והשנאה לזולת זה בדמכם. בזכות החברים שלכם הרופסים כמו ביבי,ציפיפוט,יאיר לפיד וחלי ,בקרוב כולנו נענוד תלאי צהוב ונשלם מס גולגולת לשליט האיסלמי הבאה שישלוט פה. נחזור למצב של רדיפה כמו בגלות,like the way you like it.

לכן אם זה אכן יקרה,ואכן בית שלישי יפול שוב,אני לא מתכוון להישאר פה ולראות את משפחתי סובלת מול עיני,אני מעדיף לעזוב ולחיות עם עם אחר יותר שפוי שחפץ חיים ולא חפץ מוות כמו העם היהודי.

אתה לא קראת את התגובה שלי נכון?

אני ימני בדיוק כמוך. ולמען האמת אני מתבייש בימנים כמוך. בגלל אנשים כמוך יוצא לנו שם רע..

סיימת שירות קרבי מלא + נכה צהל בעת פעילות בשכם

אני חבר בישראל ביתינו ואם תרצו

מספיק תורם בשבילך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא קראת את התגובה שלי נכון?

אני ימני בדיוק כמוך. ולמען האמת אני מתבייש בימנים כמוך. בגלל אנשים כמוך יוצא לנו שם רע..

סיימת שירות קרבי מלא + נכה צהל בעת פעילות בשכם

אני חבר בישראל ביתינו ואם תרצו

מספיק תורם בשבילך?

ואני מתבייש בימניים כמוך,בזכות השתיקה של כמוך,הדרום מופצץ,ונחייה ונראה מה יקרה במלחמה הבאה: כמה בכי וזעקות לשמיים יהיו !

נראה מה אז יהיה לך להגיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבתם אולי שבני המאיה פשוט נכחדו לפני שהספיקו לייצר את לוח השנה של 2013?...

לא .. מי יעלה בדעתו דבר שכזה ..

בנוגע לערבים VS היהודים (או ישראלים) , לא הם ולא אנחנו צדיקים , אבל אין ספק שאנחנו עדיפים בהרבה , למרות שבקצב שהחרדים והערבים מתרבים כאן , עדיף לקנות איזה יאכטה למילוט מהיר בעת הצורך .. ( 50% לא חילוניים בביהס)

והדרום מפופצץ כי לפוליטקאים לא ממש אכפת - אם הם נגיד היו קובעים שזה לא מקובל עליהם ויצאים ( או יותר נכון ) נכנסים לעזה ומפרקים אותם מנשקם אף אחד בעולם המערבי לא היה אומר מילה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפתחו את העיניים קצת יותר:

הרי בפועל, מעניינת לאיראן את הביצה השמאלית. המלחמה האמיתית היא זו שמתרחשת מאחורי הקלעים- המלחמה המוסלמית הפנימית.

איראן השיעית רוצה להנהיג את העולם המוסלמי, לקחת את ההובלה מידי הערבים הסונים מסעודיה (להזכירכם, לאלו שטרם הפנימו, פרסים אינם ערבים. אפילו לא קרוב). משמשת כמו תמיד כלי משחק בידי מדינות ערב ובידי איראן, בשביל להסיט את האש ותשומת הלב מהמלחמה האמיתית. וויקיליקס- זוכרים? נחשף בזמנו מסמך של התכתבות בין שר סעודי (לא זוכר איזה, אוטוריטה בכירה כלשהי) שמפציר באמריקאים לפתוח מלחמה באיראן.

הפרסים רוצים לחדש ימיהם כקדם ולהיות אימפריה, הפעם של העולם המוסלמי, ולהשליט שלטון שיעי, בעוד הערבים הסונים מסעודיה רוצים לשמר את מקומם כמנהיגי האסלאם ואת הזרם הסוני כזרם השולט.

כשלאיראן יהיו טילים גרעיניים, 20 מהם יכוונו לישראל. אבל הטיל ה-21, זה החבוי, הוא יהיה הטיל החשוב באמת- זה שמכוון לריאד.

הם ישמחו לחסל גם אותנו אחר כך, במסגרת המלחמה ב"כופרים", וזה בדיוק מה שהם רוצים לעשות גם לעולם הנוצרי- אבל צריך להיות אימפרית אסלאם קודם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה קצת סותר את עצמך. ברור שמדובר על מלחמה של בני אדם יגרמו לו ולא למשל חוצנים :P .

לא אמרתי שחוצנים יגרמו,אמרתי שאני מאמין בקיומם של חוצונים,מאמין גם שהאדם יביא את הסוף על עצמו.אתה אל תבוא ותשגע לי את השכל עם נצח לא ישקר. 6 מיליון גוויות של יהודי אירופה זו הוכחה לכך שהעם היהודי לא עם נבחר ולא נעלים,הוא עם טיפש וכסיל שסופו להיכחד כמו ציפור הדודו :lol: .

לא שזה מצחיק אותי,זה פשוט מעציב שאנשי הדרום חוטפים והצפון חוטפים ובעתיד אנשי המרכז יחטפו בריבוע על האטימות שלהם לאחיהם.

דרך אגב אני כבר חותם שאם הבית הזה יפול,לא יקום בית רביעי,זה יהיה הסוף של העם הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין ספק שאתה משעשע. מכות כן,אבל לא להכחד. אז מה אתה חותר למחוזות אחרים... כתבת הנבואה מפגרת ובאותו רגע בני-האדם יביאו את המלחמה הזאת על עצמם... לא יודע ,הבעיה לא בי.

ידידי ,הדיון איתך הוא חסר טעם,הרי מה הטעם להתווכח עם בן אדם שמאמין בקיומו של אלוהים ומאמין בתנ"ך שבחלקו( חלק הבריאה) הוא סיפורים של עמים אחרים שהיו עובדי אלילים. דת זה כמו אופנה כול 2000 שנה יש דת חדשה,תיהיה בטוח שאחרי מלחמת העולם השלישית הקרבה ובאה,אנשים כמוך שמאמין באלוהים,לא יתקבלו בברכה,וזה יהיה גם סוף של השקר הזה שקרוי דת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפתחו את העיניים קצת יותר:

...

good point

שמעתי לפני שבוע ראיון עם צבי יחזקאלי (כתב ערוץ 10 לענייני ערבים)

תמצית דבריו היתה שמעבר לאיומים הרגילים שאירן משמיעה, יש מאבק כוחות בתוך העולם המוסלמי, שמעורבים בו טורקיה, אירן, מצרים וכו'.

המאבק הזה בין הסונים והשיעים הוא מאבק שקיים כבר כ1300 שנה.

והאיומים כלפי הם "המכנה המשותף הנמוך ביותר" - כל מנהיג שרוצה לזכות באהדת הקהל תוקף את . זה קורה בטורקיה (שאיתה היו לנו פעם יחסים טובים מאוד), מצרים, לבנון אירן וכו'

דרך אגב גם ה"פלסטינים" מעניינים להם את הביצה השמאלית

אתה אקדמאי, ג'רמי?....קצת קשה לי להאמין אחרי הדיון שפתחת על חוצנים (או "חוצונים" בלשונך).

אולי אקדמאי wannabe

נראה לפני כן אולי כדאי לגמור בית ספר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...