יצאת צדיק 2012 - טכנאי מחשבים - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יצאת צדיק 2012 - טכנאי מחשבים

Born2Kill

Recommended Posts

• תגובות 140
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תראו איזה שמוק זה, מנסה לדחוף לה מליון דברים שהיא לא צריכה. אפילו UPS! :angryfire:

טוב שלא מכר לה סרבר :pissed:

אתה בדרך כלל מדבר שטויות והרבה. אבל היציאה הזאת נכנסת לי לחתימה

וואוו מקנא בכולכם- אני לא יכול לראות. נראה מחר דרך האינטרנט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שאני מצדיק את שני הטכנאים הראשונים שיצאו "לא צדיקים" (את הראשון שניסה למכור לה מסך ואחר כך מחשב חדש לגמרי צריך לסרס באופן מידי)

אבל התקלה עם הDOK מוצגת באור לא נכון. לא שטכנאי לא אמור לעלות על עיניין השינוי ב-, זה חלק מהעבודה שלו כמובן. אבל סתם מציגים את זה בתור "הכנסנו DOK ובגלל זה המחשב לא יכול לעלות" קצת עיוותו את העבודת הכנה שעשו על המחשב לפני הקריאה לטכנאי. כי זה ברור שזה לא כרוך רק בזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שאני מצדיק את שני הטכנאים הראשונים שיצאו "לא צדיקים" (את הראשון שניסה למכור לה מסך ואחר כך מחשב חדש לגמרי צריך לסרס באופן מידי)

אבל התקלה עם הDOK מוצגת באור לא נכון. לא שטכנאי לא אמור לעלות על עיניין השינוי ב-, זה חלק מהעבודה שלו כמובן. אבל סתם מציגים את זה בתור "הכנסנו DOK ובגלל זה המחשב לא יכול לעלות" קצת עיוותו את העבודת הכנה שעשו על המחשב לפני הקריאה לטכנאי. כי זה ברור שזה לא כרוך רק בזה.

זה כי התוכנית בעיקר מכוונת לאנשים עם ידע 0 או ידע חלש מאוד במחשבים. (לך תסביר להם מה זה BOOT)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

8500 שקל מחשב... תתחדשי סבתא!

אז מה קנית? מערכת גיימינג לתושבת LGA 2011 עם מים וכרטיס GTX 690?

זה האיימק החדש עם צג 27 אינץ' ומעבד i7?

נו, נו? מה זה?

הנה זה! מה... מה זה? זה לא ה- d שקנית באייבורי בהנחה?

פשוט מרתיח! :pissed:

טיפוסים כאלה יש לקנוס במיידי בקנסות ענק, ולשלוח לשנתיים עבודות שירות + שלילת רישיון עבודה בתחום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה שעצוב זה שיצא לי אישית לטפל במחשבים של אנשים אחריי טיפול של טכנאים כאלה

500 שקל שילמו להבאה למצב תקין, שיעבוד כמו מחשב נורמלי. אחריי זה פותח אינטרנט ב IE אבל עדיין בקושי זז (לא פורמט, המחשב עדיין מלא בכל השיט שהותקן בו), קירור מעבד תפוס על 3 פינים מתוך 4, כל הקבלים בכרטיס מסך ובספק מפוצצים והמאוורר בכרטיס מסך מת, ויש ריח כללי של שרוף בחדר. ומדובר בפנטיום דואל, לא איזה P4 בן 8 כמו ה P4 שעומד אצלי ועובד בסדר גמור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכי מפגר היה שאחרי שהבחור התקין לה את המערכת זה שהגברת שאלה אותו "מה עם העבודת שורשים שלי?", פתאום הוא אשכרה מוציא לה מול הפרצוף את ההרדיסק הישן מהכיס ומעביר לשם את מה שהיא צריכה! :s07:

רגע, ב8,500 ש"ח אי אפשר להריץ BF3 על אולטרה? טוב.. אני מניח שאחרי שהוא התקין לה ולא WIN7 [שהיה לפני :facepalm: ], כבר הסיכוי שהוא יפעל לא קיים....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה רק אני או שה"מומחה הגדול מאורט" די מפגר?

פתרון תקלה של חאפרים - הוצאת DOK

פתרון תקלה של מקצוען - קביעת בוט תמיד לHDD. כך גם אם תמלא את כל הUSB במחשב בDOK זה לא ישנה כלום לעליה שלו

נ.ב

DOK זו התקלה הכי קלה שקיימת !

על המסך אפילו היה רשום שהמחשב לא מצליח לעשות BOOT

כמה קשה זה להיכנס לביוס , לראות שהHD מזוהה ואז לקבוע BOOT ממנו ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...