אפל זוכה במשפט מול סאמסונג! - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אפל זוכה במשפט מול סאמסונג!

Born2Kill

Recommended Posts

על PenPoint שמעת? הניוטון לא היה הראשון גם ככה. (והאמת שגם פןפוינט לא, אבל הבנת את הנקודה)

מכל חברה ששיווקה טאבלט/מכשיר דמוי טאבלט לפניה.

בעיקרון? הם "גנבו" מדל, קומפאק, , , Proview. בפועל? אף אחד לא טרח לבקש פטנט על הצורה מלבן, על קצוות עגולים, על מכשיר בעל מסך מגע, ועל דברים דומים שנראים בסיסיים ומובנים מאליו, אז הם לא "גנבו". לא מעט בכירים בחברות שונות התבטאו בעבר ומתבטאים היום כנגד ההתנהגות ההזויה של , וכנגד המחלקה המשפטית שלה שיוצאת בתביעות על כל פיפס.

אני מקווה שמערכת המשפט בארה"ב, שהזויה לא פחות עם מה שהיא מתירה (הם ומשרד הפטנטים....) יתחילו להעמיד אותם במקום, או שהאמריקאים המסכנים בקרוב יצפו ב iScreen, ינשמו iAir, יחשבו בעזרת iBrain, ועוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 68
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משרד הפטנטים האמריקאי הוא סוג של בדיחה עצובה. אפשר לרשום פטנט על כל דבר שתרצו, אבסורד ככל שיהיה.

ישבתם פעם על נדנדה בגן משחקים? התנדנדתם קדימה ואחורה? אם הייתם מגישים בקשה למשרד הפטנטים האמריקאי להכיר בנדנוד על נדנדה כפטנט - הייתם מקבלים אותו!

ואם אתם חושבים שאני צוחק, חפשו את פטנט 6,368,227.

http://www.newscientist.com/article/dn2178-boy-takes-swing-at-us-patents.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחפשו ברשת

The Early Show - "The Lost Interview" with Steve Jobsמשנת 1995

סטיב אומר במפורש שהם גנבו כמעט את כל הרעויונות שלהם ואין לו בעיה עם זה מה שהם הצליחו זה להביא את זה להרבה אנשים

פשוט פטת להגן על החברה הזאת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מה שקורה בתחום הזה באמריקה, כבר ממזמן לא נאמן למקור שלו.

הסיבה המרכזית המרכזית בהמצאת המושג פטנט, לא היתה על מנת להגן על הממציאים. אלא על מנת להמריץ ולעודד את הפיתוח הטכנולוגי.

מה ההבדל?

היום עצם ההגנה האבסורדית במקרים רבים כמו שצוין כאן על הממציאים, דווקא מדכאת ומאיטה את הפיתוח, ולכן חוטאת ליעוד המקורי של קיום חוק הפטנטים.

תוספת: אגב גנבה מזירוקס את העכבר ואת ה GUI.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפל לא מבזבזת זמן, וכבר מבקשת צוי מניעה למכירה של כל המכשירים של סאמסונג בצורה גורפת.

יום עצוב לצרכן האמריקאי.

Ego-Maniac

ארה"ב היא המקום היחיד שבו מחזיקה פטנט (כן, זו לא בדיחה. חזרתי על זה כמה פעמים אבל אנשים חשבו שזו כנראה צורת ביטוי) על מלבן עם פינות מעוגלות, ועל הזוית של עיגול הקצוות באייקונים של האפליקציות.

למרות שיש פה אלמנט של מגרש בית, פסק הדין הוא יותר בגלל חוקי הפטנטים המפגרים בארה"ב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתערב איתך שלכל אחד מהשופטים/מושבעים יש לפחות מכשיר אחד של .

חזרתי השבוע מארצות הברית, אני חייב לומר לך שהם נמצאים בכל מקום. אני רואה אנשים עם המוצרים שלה בכל מקום. הייתי אצל דוד שלי וכל הבית שלו מלא במוצרים של התפוח הזה, הכל ממקינטוש ועד לשלושה אייפונים לייתר ביטחון (שלא נדבר על שני אייפדים)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפל לקחו טכנולוגיה שאף אחד לא הכיר, ליטשו אותה, ארזו באריזה יפה ונוצצת ושיווקו. זו החוכמה האמיתית. למי אכפת בכלל שמחשבי לוח קיימים משנת 2002. באותה תקופה זו הייתה לבנה חסרת תועלת שהעלתה אבק במחסן של קומפאק. למה קומפאק לא פיתחו מערכת הפעלה אינטואטיבית? למה קומפאק לא שיווקו כמו אפל? תרצה או לא בזכות צבא זומבים של אפל יש לך גאלקסי וטאבלט עם .

לא מסכים איתך, אבל נלך בראש שלך:

הרי זה בול מה שסמסונג עשו :)

סמסונג לקחו טכנולוגיה יקרה ומוגבלת, פתחו אותה, הורידו מחירים ושיווקו. זו החוכמה האמיתית. למי אכפת בכלל שסמארטפונים (כמו שאנו מכירים היום) קיימים משנת 2007. באותה תקופה זו הייתה לבנה חסרת תועלת שנמכרה לפאנבויז בחנויות של . למה לא פיתחו מערכת הפעלה פתוחה? למה לא הוזילו כמו סמסונג?

לפי תפיסתך לא גנבה כי היא עשתה זאת יותר טוב. והנה גם עשו זאת יותר טוב!

הגונב מגנב פטור ;) וזה לפני שבכלל הסכמנו שהם גנבו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי שחושב שאפל המציאה את הגלגל בסמארטפונים

תיראו מה היה לפני האיפון הראשון

GPS

מצלמות

אפשרות לגלוש ברשת

אפשרות להריץ סרטים מוזיקה ומשחקים

SMS וMSM

וכו וכו וכו ,כל זה יצא הרבה לפני האיפון הראשון ,אפילו אפליקציות שאולי לא נקראו ככה היה אפשר להוריד

ולמי שיגיד האיפון היורש של האיפוד ,ושם המציאו חלק מהדברים

אז גם בתחום הזה היו מוצרים מקדימים ,היו נגני מוזיקה וסרטים לפני האיפוד

אפל פשוט הצליחה לעצב ולשווק מוצרים בצורה הרבה יותר טובה עד שהמתחרים הצליחו לפתח מגשירים יותר מבוקשים כמו שסמסונג כרגע מוכרת יותר מאפל (מרוויחה פחות על כל מכשיר אבל מוכרת יותר )

אבל לפי השטויות האלו היה אמור להיות רק בחברה הראשונה שעשתה את זה בסלולרים שלה

או מצלמה בחברה הראשונה שעשתה את זה ,וכו וכו וכו

זה טימטום ,וחבר מושבעים אמריקאי ,שגם ככה המדינה שלהם בתחת מבחינה כלכלית ,לא הוגן להכריע בבעיה כזאת

גם אני עם היתי בארצות הברית היתי בעד למרות שאני לא חושב שזה נכון ,רק בגלל המחשבה על הכלכלה ומקומות העבודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינת חומרה הדבר היחידי שאפל חידשו הוא המסך הקפסטיבי והשימוש במולטיטאצ'. זהו. יש לי בבית עדיין מכשיר PPC משנת 2003 (!) שעשה את כל הדברים שאייפון עושה בצורה כזו או אחרת. לא ראיתי שתבעו את על זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינת חומרה הדבר היחידי שאפל חידשו הוא המסך הקפסטיבי והשימוש במולטיטאצ'. זהו. יש לי בבית עדיין מכשיר PPC משנת 2003 (!) שעשה את כל הדברים שאייפון עושה בצורה כזו או אחרת. לא ראיתי שתבעו את על זה.

לא את הראשון המציאו, ולא את השני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוצר הקצה הראשון שנמכר לצרכן עם הטכנולוגיה היה בסופו של יום האייפון

את הטכנולוגיה "השיגו" ע"י רכישת חברה שהיתה מהמפתחות הראשיות של הטכנולוגיה

הרעיון עצמו היה קיים גם לפני אבל היישום שלו היה שונה בתכלית (MULTI TOUCH ע"י מצלמות שעוקבות אחר התנועה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...