לאגים במשחקי רשת (לא קשור לFPS) - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לאגים במשחקי רשת (לא קשור לFPS)

gal426

Recommended Posts

שלום לכולם יש לי בעיה במשחקי שהיא שיש לי לאגים וזה מעצבן ניסיתי לבדוק אם מורידים דברים ברשת או משהו אבל כלום במחשב אחר ניסיתי אותו דבר ועובד בלי לאגים נקי ונמוך כמובן.

ניסיתי גם לנקות רוגולות ועדיין נכשל אשמח אם מישהו בפורום יוכל לעזור לי לפתור את הבעיה הזו בבקשה???

תודה לעוזרים ושבת שלום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה המהירות שאתה מקבל במחשב?

איזה מהירות האינטרנט שלך?

מה הפינג שאתה מקבל בשני המחשבים?

האם המחשב מתחבר ב wifi?

האם יש לך כרטיס רשת נפרד, ואתה לא מתחבר מהלוח אם- מומלץ לנסות להתקין מחדש לכרטיס.

תנסה אולי לנקות cache ו cookies.

בינתיים זהו. כשתענה לשאלות נוכל להבין יותר את הבעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי לאיזו מהירות אבל תסביר לי בתגובה הבאה xD

המהירות שלי היא 30מגה

הפינג במחשב השני זה 5 ואצלי זה 30-50 ומסוגל לטפס עד 60 אמנם זה קצת אבל לCOUNTER STRIKE זה המון

לא המחשב מחובר בכבל כך גם השני כך

ולא זה הכרטיס של הלוח ועידכנתי גם אותו ולצערי ללא שינוי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעשה בדיקת מהירות (speedtest.net) בשני המחשבים.

בשביל להבין את הבעיה, קודם כל נצטרך להבדיל אם זה בעיה ברשת, בחומרה או בעיה בתוכנה (יכול להיות רק המשחק, או במערכת בכלל).

עכשיו לשאלות הנוספות:

זה קורה רק במשחקי רשת?

מה אורך הכבל רשת למחשב שסובל מתקיעות, באיזה צורה הוא מחובר (ראוטר/חייגן וכו')?

ניסית אולי לחבר את המחשב השני לאותה הנקודה של הראשון, כדי לבדוק את תקינות המשחקים?

אם אפשר מפרט, אילו משחקים אתה משחק, ומה הFPS שלך.

אני לא רוצה להעמיס עליך יותר מידי שאלות, לכן לבינתיים זהו.

אני למשל עובד עם מחובר בWIFI במרחק של 10 מטר מהראוטר, ואני מקבל 15/1.5 Mb/s לעומת 20/1.5 Mb/s ממחשב שמחובר ישירות.

תגיד: ניסית להוריד במקרה את הרזולוציה והטקסטורה במשחק, כי פשוט יכול להיות שהמחשב הזה מתקשה לעבוד עם המשחק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעשה בדיקת מהירות (speedtest.net) בשני המחשבים.

בשביל להבין את הבעיה, קודם כל נצטרך להבדיל אם זה בעיה ברשת, בחומרה או בעיה בתוכנה (יכול להיות רק המשחק, או במערכת בכלל).

עכשיו לשאלות הנוספות:

זה קורה רק במשחקי רשת?

מה אורך הכבל רשת למחשב שסובל מתקיעות, באיזה צורה הוא מחובר (ראוטר/חייגן וכו')?

ניסית אולי לחבר את המחשב השני לאותה הנקודה של הראשון, כדי לבדוק את תקינות המשחקים?

אם אפשר מפרט, אילו משחקים אתה משחק, ומה הFPS שלך.

אני לא רוצה להעמיס עליך יותר מידי שאלות, לכן לבינתיים זהו.

אני למשל עובד עם מחובר בWIFI במרחק של 10 מטר מהראוטר, ואני מקבל 15/1.5 Mb/s לעומת 20/1.5 Mb/s ממחשב שמחובר ישירות.

תגיד: ניסית להוריד במקרה את הרזולוציה והטקסטורה במשחק, כי פשוט יכול להיות שהמחשב הזה מתקשה לעבוד עם המשחק?

חחחח קודם אל תפחד להעמיס אני לא במבחן בהגבלת זמן תשאל כמה שאתה רוצה.

הכבל קצר מטר ומשהו והוא מהראוטר למחשב אבל עובר דרך איזשהו מכשיר לא זוכר את השם תזכיר לי אתה חחחח

לא לא ניסיתי אבל גם במשחקים אחרים אותו דבר זה לא רק במשחק אחד ניסיתי גם למחוק את המשחק ולהתקין שוב ועדיין ללא הצלחה

המשחקים זה סדרת COUNTER וכולם על 100 FPS +- (לא כולל CS:GO)

בכל מקרה זה לא היה פעם הבעיה הזאת זה משהו שפתאום נהיה

מקווה שעניתי לך על השאלות ואל תפחד להעמיס בשאלות חחחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה אנטי וירוס יש לך במחשב?

האם ה firewall מאשר את המשחק?

יכול להיות ששמת תוכנה חדשה במחשב או משהו בסגנון בזמן האחרון?

ממליץ לעשות בדיקת וירוסים ורוגלות.

אם יש אפשרות (כנראה הפתרון הכי יעיל) אז לעשות פירמוט מלא למחשב, ואז להתקין הכל בצורה נקייה (אבל בינתיים אפשר לא להגיע עד למצב הזה).

כפי שזה נראה, המחשב שלך מחזיק די טוב את המשחק, והאינטרנט שלך סבבה (עוד לא רשמת את המהירות שאתה מקבל במחשב שסובל מתקיעות). מאחר והתקנת מחדש ואת המשחק מחדש, נראה שיש לך משהו תקוע במערכת (בלי שתדע על זה כנראה) שמעמיס על הרשת או על ההמחשב בעת המשחק שלך ברשת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה אנטי וירוס יש לך במחשב?

האם ה firewall מאשר את המשחק?

יכול להיות ששמת תוכנה חדשה במחשב או משהו בסגנון בזמן האחרון?

ממליץ לעשות בדיקת וירוסים ורוגלות.

אם יש אפשרות (כנראה הפתרון הכי יעיל) אז לעשות פירמוט מלא למחשב, ואז להתקין הכל בצורה נקייה (אבל בינתיים אפשר לא להגיע עד למצב הזה).

כפי שזה נראה, המחשב שלך מחזיק די טוב את המשחק, והאינטרנט שלך סבבה (עוד לא רשמת את המהירות שאתה מקבל במחשב שסובל מתקיעות). מאחר והתקנת מחדש ואת המשחק מחדש, נראה שיש לך משהו תקוע במערכת (בלי שתדע על זה כנראה) שמעמיס על הרשת או על ההמחשב בעת המשחק שלך ברשת.

כן הFIREWALL נותן גישה

יכול להיות כשעדכנתי תוכונות המחשב התלונן על וכאלה ואישרתי חחחח אבל מחקתי בסוף והוא לא מתריע לי

עשיתי גם עם התוכנה SPYBOT לבדיקת רוגלות ואין כלום.

עכשיו גם עשיתי SPEED TEST והמהירות היא 30 מגה גם

הלוואי וידעתי מה לעזאזל תוקע אותו זה מתסכל ולא בא לי להגיע לאופציה של פירמוט תאמין לי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם אתה מחובר על כרטיס אלחוטי?

כי אם כן לפעמים במשחקי מסויימים יש כרטיסים שבאמת עושים "תקיעות".

עריכה: עכשיו ראתי ששתי המחשבים מחוברים בכבל ,עדיין עושה רושם שזה יכול להיות הכרטיס , אפשר לעשות לו עדכון דרייבר בכל מקרה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם אתה מחובר על כרטיס אלחוטי?

כי אם כן לפעמים במשחקי מסויימים יש כרטיסים שבאמת עושים "תקיעות".

עריכה: עכשיו ראתי ששתי המחשבים מחוברים בכבל ,עדיין עושה רושם שזה יכול להיות הכרטיס , אפשר לעשות לו עדכון דרייבר בכל מקרה...

בוצע עידכון ללא שינוי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעשה סריקה מלאה של אנטי וירוס, אפילו מומלץ שתיים (אפשר לנסות אולי אנטי וירוס אחר, בשביל לעלות את הסתברות הזיהוי).

יכול להיות כשעדכנתי תוכונות המחשב התלונן על וכאלה ואישרתי חחחח אבל מחקתי בסוף והוא לא מתריע לי

"פה חשדתי"

עם לא יצא מזה כלום, כמו שהזכרתי מקודם, פרמוט יהיה הפתרון האופטימלי.

מבחינת חומרה ותשתית אין לך בעיה. יש לך משהו במערכת שפוגע בחווית משחק שלך, ועם לא תתעמק לחפש אותו- תצטרך לפתוח דף חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...