עזרה בקניית צורב - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בקניית צורב

Ran B

Recommended Posts

שלום.

אבא שלי רוצה לקנות 2 צורבים הביתה.., אחד לאישתו ואחד לבנים שלה,

כעקרון אפשר לקנות אחד ניד, ואם זה יותר משתלם לפרטים שאני אתן בהמשך, אז אני אשמח לקבל הצעות,

אז ככה, צריך צורב לשימוש ביתי, צורב דיסקים רגיל (לא DVD), צורב פשוט cd-r/cd-rw, מהיר, קל להתקנה,

ובלה בלה בלה, כעקרון לי יש צורב, ולהרכיב חומרה זאת לא בעיה בשבילי, במיוחד לא צורבים, כאשר מחברים כבל IDE,

וקובעים אותו ב slave, מחברים לו מולקס, מתקינים דריבר.., תוכנה.. פשוט.. 8),

בקיצור לא לעבור את תקציב ה400~450 שקל לשניהם.., אתם מכירים אולי חנויות זולות?

משתלם אולי לקנות צורב נייד?, צורב נייד(מהיר) עולה בסביבות ה400 שקל?, צורב קל להתקנה והפעלה?

נראה לי שצריבה של 40X~52X לא הכי משנה בחיים, אבל כמובן עדיף 52X.., אם נכנס לתקציב,

די חשוב שיעבוד טוב או יהיה לו 8 mb buffer, או כל דבר אחר שיכול לעזור למניעת נפיל תזיכרון מטמון, או מה שזה לא יהיה,

שתיהיה הגנה גבוה מפני דיסקים שרופים / הרוסים בהתליך הצריבה..

תודה רבה למי שיכול לעזור!, רן! ;):D

ולמה בדיוק n00b ? ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

PCH נחשבים זולים בצורבים? כי אני רציך משהו מאיזור תל אביב, בלי דמי משלוח,

כי אבא שלי רוצה ללכת איתי לקנות אותם.. ::)

בכל מקרה, אין לו מטמון, והוא לא נראה לי כל כך מוגן נגד שריפת דיסקים, הוא נחשב כטוב? ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואין לא לרוב בעיות צריבה?

יש לו איזה מנגנון שמונע שריפות דיסק, או משהו?

זה פשוט בשביל אבא שלי, ואני ממש לא רוצה לדפוק אותו, שהוא יחזור מחו"ל אני אשאל

אותו מה הסכום הכללי שהוא מוכן להשקיע, אני מאמין שהוא יגיד לי הרבה מאוד כסף, כי הוא לא מבין במחשבים,

והוא בטח יחשוב שזה עולה המון, ואני רוצה כמה שיותר לחסוך לו ולהביא לו מוצר איכותי..,

אבל אם הוא יראה מוצר איכותי ביותר כסף, הוא ירצה את האיכותי יותר נראה לי, ככה הוא, השאלה אם שווה להשקיע

במוצר איכותי יותר, כאשר הוא לא צורב קבוע, שכל היום צורב שירים או קבצים או משהו, שזה חשוב לו כל כך,

זה בעיקר לגיבוי, ולבנים של אשתו שיוכלו לצרוב שירים והכל..,

חוץ מזה בPCH לא ראיתי אותו, יש שם הצורב הכי זול של LiteON הוא עולה 250 שקל :-\

http://www.pch.co.il/docs/pd1037481781.htm

אז יש מקום אחר שיש אותו בזול? ::)

או אולי צורב אחר.. ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך את אותו צורב ב- KSP ב-230 שקל (הלייט און), השאלה היא האם שווה לסוע לגעש בשביל 20 שקל... בכל אופן 185 שקל זה המחיר הכי זול שאני מכיר לצורב הזה. אבל המיקום חרא והמשלוח יקר ככה ששוה לך ללכת לקנות ליד הבית ולקחת בעצמך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...