תגובה לא הולמת של מפתח Diablo 3 בפייסבוק התפוצצה ל-Blizzard בפנים. - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תגובה לא הולמת של מפתח Diablo 3 בפייסבוק התפוצצה ל-Blizzard בפנים.

HaVoC_850

Recommended Posts

ראיון עם היוצר של סדרת , דיוויד ברודיק, על המשחק האחרון בסדרה:

http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:4lbEVDxBxR8J:diablo.incgamers.com/blog/comments/interview-diablo-creator-david-brevik-discusses-his-feelings-on-diablo-3+&cd=1&hl=en&ct=clnk&gl=us

תגובה של ג'יי ווילסון (המפתח הראשי של 3) מדף הפייסבוק של חבר לעבודה שלו:

http://i.imgur.com/mVhWE.png

קישור לדף ה-Reddit עם הידיעה המלאה:

http://www.reddit.com/r/gaming/comments/yikph/diablo_3_game_director_to_diablo_12_project_lead/

ה-Subreddit של 3 גם גועש וזועם, במיוחד אחרי שניסו למחוק ולהשתיק את ההודעה הראשונה בנושא...

ההודעה של ג'יי לא יכלה לבוא בתזמון גרוע יותר.

ידיעה חדשה נוספת טוענת ש-WoW מתחיל להאיץ את קצב הגסיסה שלו. המשחק איבד מעל 1.1 מליון מנויים בשלושת החודשים האחרונים.

Blizzard מקווה שההרחבה הקרובה MoP (Mists of Pandaria) שאמורה לצאת בחודש הבא (עם עדכון קליינט מוקדם לגרסה 5.0.0 ב-28 לאוגוסט) תצליח לייצב את מספר המנויים, אבל זה מריח כמו הסוף.

בנוסף - 3, שגם לא חף מבעיות, מקבל עדכון 1.04 בקרוב מאוד (28 לאוגוסט).

הבעיה היא שלמרות נסיונותיה הרבים של להרוס ל-Arena Net את ההשקה של המשחק שלהם Guild Wars 2 עם

הוצאת העדכונים ל-WoW וגם ל-D3 בדיוק בתאריך השקת GW2, פשוט לא הולך להם.

והדובדבן שבקצפת,

Guild Wars 2 זכה היום ביותר מ-25% מכלל הקולות בסקר בחירת הקהל של IGN וקטף את המקום הראשון.

http://www.ign.com/articles/2012/08/20/the-winner-of-the-ign-peoples-choice-award-is

כנראה שיש דבר כזה קארמה :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביג פאקינג דיל, אז אחד מהמפתחים התמרמר בפייסבוק הפרטי שלו על זה שהוא לא זכה באלוהים-יודע-מה או משהו כזה.

מה זה קשור לבליזרד כחברה?

אבל זה כל העניין... זה לא סתם "אחד המפתחים". הבנאדם הוא המפתח הראשי של משהו - הוא אמור להבין שהוא הפנים של החברה.

הוא הופיע לא פעם ולא פעמיים בתקשורת.

למה להפסיק להקשיב לו עכשיו?

בנוסף, הוא מדבר על יוצר סדרת המשחקים. לא עושים דברים כאלה בתעשייה סגורה שכזאת.

^^

בדיוק

ועוד דבר, מה הקשר לGW2? למה בכלל מנסים להשוות בין D3 ל GW2?

משחקים שונים לחלוטין לקהל שונה לחלוטין.

GW2 = MMORPG

D3 = dungeon crawl

לא השוותי בין המשחקים.

רק שמחתי לראות ולהראות שלמרות המאמצים הרבים של לחבל בהשקת המשחק GW2 - הם נכשלו ואפילו הוציאו שם רע עוד יותר לעצמם.

D3 עלה בהודעה שלי כי גם הוא משתתף במזימה של בליזארד להסית תשומת לב מ-GW2 בצורה של עדכון חדש שישנה באמת המון דברים במשחק וגם במשחקיות - אבל בדיוק ביום ההשקה של GW2?

אני לא יודע כמה קהילת המשחקים הישראלית מעודכנת במה שקורה בעולם המשחקים אבל ממש מסריח שם לאחרונה.

אגב, יש בכלל קהילה ישראלית? אתר "שמרכז" פחות או יותר מישראל?

הפורומים כאן (בקטגוריית המשחקים) די מתים :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע כמה קהילת המשחקים הישראלית מעודכנת במה שקורה בעולם המשחקים אבל ממש מסריח שם לאחרונה.

עם זה אני בהחלט מסכים. בליז התדרדרה קשות בשנים האחרונות, אני מניח שזה קשור להצלחה הגדולה של WOW, המכירה לActivision והמסחור הנובע מכך. עצוב מאוד.

אגב, יש בכלל קהילה ישראלית? אתר "שמרכז" פחות או יותר גיימרים מישראל?

הפורומים כאן (בקטגוריית המשחקים) די מתים :'(

יש את וvgames שאני מכיר אבל הגיל הממוצע בקהילות האלה הוא 13.. הפורום כאן באמת די ישנוני..

אני יותר ויותר מקבל את הfix שלי בreddit בזמן האחרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מכיר את , ויגיימס ו-FXP.

לצערי רמת הדיון שם נמוכה בלשון המעטה עם מנהלים בני טיפשעשרה.

ישראלים. לך תבין :facepalm:

מה הכוונה לחבל?

Blizzard ניסו להסית תשומת לב מהמשחק GW2 ע"י שחרור תלאים (Patches) קרוב מאוד ואפילו בדיוק על תאריך השחרור של GW2.

D3 יקבל את העדכון (הגדול מאוד) שלו ב-28 לחודש.

WoW יקבל עדכון (גדול מאוד גם כן) ב-28 לחודש למרות שההרחבה עצמה תצא רק עוד חודש.

התאריכים נקבעו כמה ימים לאחר ש-Anet הכריזו על תאריך ההשקה של GW2 ב-25 לחודש ולכן זה מריח מסריח מאוד מצידה של .

נוסיף על כך את הביקורות הרעות ש-D3 קיבל, את הנטישה מ-WoW, את אופן ההתבטאות של עובדי על ממציא הפאקינג משחק שעשה את מה שהיא היום וקיבלנו EA חדשה.

אני לא חושב שאתעסק שוב עם החברות האלו ולדעתי אתם צריכים לעשות את אותו הדבר.

אין טעם לתת מליארדי דולרים לחברות בכדי לקבל מהן כזה יחס בחזרה (זה כמובן רק ההיגיון שלי, יש אנשים עם היגיון אחר :P )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאתה טיפה מגזים עם ה"חבלה בהשקה של GW2"

זו אסטרטגיה עיסקית נטו. כמו שBF3 יצא שבוע-שבועיים לפני MW3 וכמו שעוד אלפי משחקים ומפתחים מתזמנים את שחרורי המשחקים שלהם בצמוד למתחרים או לתאריכים חשובים כמו חגים.

כמו שאמרתי, בליז בזמן האחרון אכזבו. גם ביחס לקהילה שלה וגם במשחקים. אבל, אל תשפוט חברה לפי העובדים שלה אלא לפי המוצר והיחס.

בינתיים, הפאטצ החדש שייצא לדיאבלו הוא ענקי בהיקפו והוא נותן מענה כמעט מלא לטענות השחקנים בחודשים האחרונים. אני רואה את זה כצעד מאוד מעודד. ואגב, הוא יוצא מחר ולא ב28. שבוע לפני היציאה של GW2.

בקשר להאם זה שווה לתת כסף לחברות "כאלה", שכל אחד יחשוב לעצמו באמת.

עבורי, לשלם 60$ למשחק שכבר שמתי עליו 100+ שעות משחק (ובטוח שיהיו עוד) זה שווה מאוד. בלי קשר לעדכונים שעוד יגיעו (PVP) ולעובדה שכבר החזרתי את ההשקעה על המשחק ממכירות בRMAH.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה לא מוסיף "לדעתי"?

אתה מפנה את זה אליי?

אני לא מוסיף "לדעתי" כי אין פה עניין של דעות, זאת עובדה.

הוא עובד שכיר בחברה (מה זה משנה כמה כסף הוא מקבל?), ובסוף יום העבודה הוא אדם פרטי.

יש לו פרופיל אישי ומה שהוא כותב בו לא קשור לחברה. זה לא עמוד מסחרי של החברה אלא פרופיל אישי.

זה כמו שתתלונן על זה שהוא מפרסם שם של הבת הקטנה שלו בחופשה המשפחתית על חוף הים (נניח) ותגיד שזה לא בסדר שבליזרד מפרסמת פדופיליה של ילדים קטנים.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אליך :)

שוב - יש כאן עניין של דעת ציבור. חברות גדולות לא יכולות להרשות לעצמן פגיעה תדמיתית שכזו גם כשהבנאדם עשה את זה בזמנו הפרטי.

ולראיה, האינטרנט קלט את זה וגעש.

זו העובדה היחידה שאתה צריך להתייחס אליה - בגלל המקרה הם קיבלו פרסום רע בתזמון גרוע במיוחד.

אולי הם לא יכולים לתבוע אותו על מה שהוא אמר אבל ייתכן שהתפקיד שלו ישתנה מתישהו.

נ.ב.

החתימה שלך אומרת שזו דעתך בסה"כ :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא נניח את זה ככה:

אם המשחק היה טוב ומוערך אז להודעה לא הייתה השפעה כזושלילית, מקסימום היא הייתה פיסת רכילות. לפגיעה התדמיתית לא הוא גרם אלא בליזרד כשהחליטו לשחרר את הערימה הבינארית המוקפקת הזו שנקראית דיאבלו 3.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...