צריך עזרה RAID 5 (דיסקים דינמים).HELP :-( - עמוד 2 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך עזרה RAID 5 (דיסקים דינמים).HELP :-(

dan9

Recommended Posts

נסיתי והיא יכולה לתת לי מענה ואפילו מענה טוב למה שאני צריך.. אבל יש לי כמה בעיות:

1 אני מעדיף לנסות ולהחיות את המערכת הקיימת במקום להתחיל בתהליך שחיזור וגיבוי בעזרת התוכנה הזו או אחרת..

2. במידה ואני רוצה לעבוד אם התוכנה הנל אני צריך להעלות אותה דרך המערכת הקיימת!! וזו הבעיה שלי מלחתחילה שהמערכת לא עולה כלל.. (מסך שחור או אתחול לאחר סיסמאת הכניסה).

יש? :-(

אין לך מושג כמה חומר יקר יושב לי במחשב מתמונות וסירטי משפחה עד לגיבויים שלמים של כל המחשבים שלי בבית.

חשבתי אולי שאם אני יתקין (ללא כל הדיסקים שמחוברים במחשב) מערכת זהה על דיסק אחר (חדש) ולאחר מכן יחבר את כל הדיסקים יחד. ואז אני ינסה לעלות את התוכנה בשביל לשלוף את החומר.

אבל השאלה אם התוכנה תזהה את המערך?

כי לדעתי כל ההגדרות של כל המערך של ה10 דיסקים המחוברים קיים במערכת הקודמת ולא כמו במערך רייד של חומרה..

אני צודק? אתה מבין אותי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא תוכל להחיות את המערכת אם קרס דיסק מתוך המערך הדינמי.

אתה צריך להתקין + התוכנה על דיסק חיצוני, ולתת לתוכנה לסרוק ולנסות לשחזר קבצים.

אני לא רואה שום ברירה אחרת, וגם זה לא מובטח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בטוח לגבי אי החייאת המערכת ללא הדיסק? כי כבר מעל חדש וחצי הוידוס הראה לי שהדיק אינו עובד כלל ובכול זואת על

ה המערכת.. מה גם שבאחת הנסיונות הראשונות עלה לי חלון מיד אחר הלוגין שביקש להחליף דיסק חדש בדיסק הפגום ככה שאם הייתי עושה את זה (לא היה לי דיסק נוסף) הייתי יכול לא להגיעה למצב שבו אני עכשיו..

מה גם שאין מצב שמיקרוסופט לא חשבה על מצב שבו נופל דיסק! הם בטח לא בנו על מסך כחול או קריסות של המערכת.. חייב להיות פיתרון מצד .. ככה שאני לא יודע כמה נכון שאמרת שאי אפשר להחיות אותה שוב..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...