עזרה בקניית כרטיס מסך-דילמה בנושא - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בקניית כרטיס מסך-דילמה בנושא

soundf

Recommended Posts

שלום בשבוע הקרוב אני הולך לקנות מחשב מtms

המחשב יהיה במפרט הבא : שאותו אין לשנות מכיוון שהוא מותאם להאקינטוש ,וצריך להיות שקט במיוחד לאור העובדה שהוא כמה מטרים ממני דלוק רוב הזמן בחדר שינה

Intel Ivy Bridge i5 3570K Socket 1155 6MB 3.4Ghz Tray 1140₪

Fractal Design Define R4 - Black + Seasonic X-660W - בקניית מחשב חדש בלבד 999₪

Corsair 8Gb Kit (4G X2) CMZ8GX3M2A1600C9 CL-9-9-9-24 305₪

Gigabyte GA-Z77-DS3H 587₪

Scythe MUGEN 3 REV B 224₪

בנוסף יש כרטיס רשת pci , הרדיסק 500gb וssd 330 שפה בקנייה קבוצתית

בכל מקרה השאלה שלי היא כזאת

אני רואה יש כל מיני בטיאמאס שהם במחירים מיוחדים למי שקונה מחשב חדש. עכשיו אני לא כזה לחוץ על לקנות כרטיס מסך מכיוון שאני לא משחק כרגע ואין לי זמן אבל בעתיד (עוד חודשים) אני ירצה. אז האם שווה לחסוך עכשיו או להמתין חודשים ואז המחירים ירדו?

נב

אני לא מבין בכלל בכרטיסי מסך ולא מעודכן טכנולוגית בנושא, מכרתי את הפליסטיישן שלי לא מזמן ובעיקרון המשחקים שאני מעוניין לשחק הם באטלפיילד וקולאופדיוטי במסך 40 אינץ fhd שבחדר.

אני מעוניין לקנות כרטיס מסך בטווח של 900-1300 שקלים שיתן לי לשחק כמו שצריך באיכות שתיהיה מעל רמת הפלייסשיישן (יש חייה כזאת?, כאילו בטווח מחירים האלו)

לאחר מכן אני יוודא שהוא תואם למאק (האקינטוש) , כמובן שאני יתקין דואל בוט עם וינדוס

תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לך על הכרטיס המומלץ פה, בקטגוריית מחירים שלך גם אחרי ירידת מחירים אם תהיה כזו(הקטגורייה של ה1000-1400 ש"ח תישאר זהה) זה עדיין יהיה הכרטיס המומלץ בשבילך

אגב אני עשיתי לכרטיס כך שהוא עובד פחות או יותר כמו 660TI ואולי אפילו יותר(כרטיס שעולה 1800-1900)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את האמת. מה שאמרתי זה רק תקציב ... השאלה מה הצורך שלי? אני מעוניין לשחק bf3 cod nw3 black ops v (כמובן שיצא)

והדרישות הם לשחק במסך lcd 40 אינץ fhd ובאיכות טובה (אני במרחק של 4 מטר בערך). מה הכרטיס המומלץ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לידיעתך הפלייסטיישן והאקס בוקס הם כבר לא מדד לביצועים

כל כרטיס היום החל מ 400 שקל יתן גרפיקה וביצועים יותר משתי הבדיחות האלה.

אני בטוח! פשוט אני כבר לא מעודכן. ההיתי בצבא חחחח עכשיו חזרתי לנושא

אני רואה בעמוד הראשי המון עדכונים בנושאי הכרטיס מסך- גם בטווח מחירים שלי .... לדעתי אני ימתין איזה חודש חודשיים זה נראה לי הצעד הנכון ביותר כרגע ...לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...