מקלדות מכניות - הקניה לא יצאה לפועל - עמוד 28 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מקלדות מכניות - הקניה לא יצאה לפועל

yair1

באיזו מקלדת מכנית את/ה מעוניין/ת?  

770 הצבעות

1. 1. באיזו מקלדת מכנית את/ה מעוניין/ת?

• Razer BlackWidow Stealth Edition - Cherry MX Brown
    • Razer BlackWidow - Cherry MX Blue
    • ZOWIE GEAR CELERITAS - Cherry MX Brown
    • ZOWIE GEAR CELERITAS - Cherry MX Red
    • מעוניין במקלדת אך עדיין לא החלטתי באיזה דגם - תלוי במחיר שנקבל
    • מעוניין בדגם שאינו מופיע באפשרויות
    • Razer BlackWidow Ultimate Stealth - Cherry MX Brown
    • Razer BlackWidow Ultimate - Cherry MX Blue
    • Razer BlackWidow Ultimate 2013 - Cherry MX Blue

Recommended Posts

• תגובות 461
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אם חסר חיצים זה יותר בעייתי, עזוב NFS, איך משחקים SMB או כל משחק 2D אחר (ואל תגידו לי להשתמש ב GAMEPAD :pissed:).

יש את האפשרות הטיפה פחות איכותית של KEY COOL:

http://www.vendio.com/stores/E-sports-Gaming-equipments/item/shop-mechanical-keyboard-by-sw/key-cool-84-back-lighting-mech/lid=32145609

http://www.vendio.com/stores/E-sports-Gaming-equipments/item/shop-mechanical-keyboard-by-sw/key-cool-87-back-lighting-mech/lid=32145614

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

^^

חברים בפי בשורות לא מעודדות, נותני ההצעות ואלו עם הפוטנציאל לתת הצעה (גורמים שפניתי אליהם, שאמרו שיבדקו את הנושא) משכו את ידיהם מהמכירה. אף אחד לא נתן סיבה לכך. כעת אין לנו שום הצעה לקניה של כ- 120 מקלדות מכניות. הרבה אימיילים ושיחות טלפון הושקעו בנושא, מצער אותי שלא יצא מזה משהו.

אני יכול לפחות לציין שעוד פחות מחודש יתחילו מבצעי שישי השחור, ואני מאמין שיהיו טובים בארץ ובחו"ל, אם מישהו כאן יתקל במבצע טוב, אנא שתפו, אני גם אשתדל לחפש כאלה ולשתף.

תודה לכל מי שהצביע ועזר למכירה שלצערי לא יצאה לפועל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

לבאג אין שום מקלדת מעניינת (אולי חוץ מה- Steelseries 7G), הם אפילו לא מציינים איזה מתגים באים עם המקלדות המכניות. מה שגם יש להם נוהג לעלות את המחירים כמה ימים לפני תחילת המבצעים. ב- KSP ואייבורי יש דברים יותר מעניינים.

אני כבר הרבה זמן מחפש מקלדת מכנית במחיר נורמלי, אני סגור על הדרישות שלי (הבסיס מקלדת מלאה, מתגים חומים, מוכן להתפשר על אדומים, תאורה אחורית עם אופציה לכיבוי, מינימום 6KRO ותמיכה למפרק כף היד).

אין דרך להשיג מקלדת מכנית עם דרישות אלו (מהארץ או במשלוח מחו"ל) מבלי להוציא מינימום 600ש"ח.

אני די סגור על אחת מהאופציות הבאות, אך עוד לא החלטתי איזו מהן (אני גם עדיין משכנע את עצמי שאולי כדי להסתפק ב- G15v2 שברשותי) -

Ducky Shine II DK9008S2

כרגע לא זמינה במלאי, תעלה כולל משלוח כ- $200 ללא מע"מ. הטופ של המקלדות המכניות.

Max Keyboard Nighthawk X8

תהיה זמינה במלאי ב- 28.11, תעלה כולל משלוח כ- $153 ללא מע"מ (אחרי כ- $45 הנחה ועם אביזרים נחמדים חינם בעזרת קופון MKTGBF30 לכבוד BF). הביקורות עליה חלוקות, אך לרוב טובות.

CM Storm Trigger

זמינה במלאי לסירוגין (במבצע), תעלה כולל משלוח ומע"מ כ- $155 (ע"י Buy2USA, הכי זולים מכל החברות הדומות. יוצא כ- 620ש"ח, ניתן להוזיל בכ- 100ש"ח במשלוח ימי). החסרון הכי גדול שלה שהיא 6KRO@USB ואין אפשרות ל- NKRO@PS/2 כמו בהרבה מקלדות מכניות אחרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

CM STORM TRIGGER תעלה לך גם בארץ 600 ש"ח, היא והקורסאייר K90 הן המקלדות שאתה צריך להסתכל עליהן בארץ, לי אישית יש את הK90 ואני מאוד מרוצה ממנה.

הDUCKY מעולה ואני גם מסתכל על לקנות אחת, לפעמים ניתן למצוא באותה בפורומים מסויימים במחירים יותר נמוכים.

במקומך הייתי נמנע ממשלוח של מקלדת עם לדים במיוחד כשיש אלטרנטיבות בארץ, מספיק שלד אחד החליט לא לעבוד (וזה קורה) ואתה תצטרך להתחיל להתעסק עם משלוח כולל לשלם עליו או להתעסק עם פירוק של המקלדת.

אם אתה רוצה מחיר נורמלי אתה תצטרך להתפשר על משענת, תאורה אחורית ואולי גם לקחת מקלדת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מפספס נקודה חשובה, לא קונים מקלדת מכנית סתם מבלי להבין את משמעות המתגים, בארץ מוכרים את ה- Trigger עם מתגים שחורים (לדעתי הגרועים ביותר), ומתגים כחולים (טובים, אך המרעישים ביותר). ה- K90 נמכרת עם מתגים אדומים (טובים, אך דורשים הסתגלות), אך היא גדולה מידי בשבילי, ולמיטב הבנתי היא לא מכנית לחלוטין. לא דואג על הלדים, נדיר שיש בעיה איתם (כשקונים מחברה טובה).

אם הייתי מוכן להתפשר מזמן הייתה לי מקלדת חדשה... ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...