חוצפה של הוט -עוד מקרה של שיטת מצליח - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חוצפה של הוט -עוד מקרה של שיטת מצליח

omrij

Recommended Posts

קצת רקע:

לפני כמה חודשים עברתי דירה

בדירה הקודמת הייתי מנוי בשירותי האינטרנט של ובדירה החדשה רציתי להשאר איתם,

ביצעתי מעבר דירה ובאמת ביום המעבר הגיע טכנאי ואמר לי שהוא לא יכול לחבר אותי לאינטרנט של כי אני מנוי של יס ואין מקום בתעלות בדירה

(הוא רצה לקדוח בקיר הסלון ולהעביר כבל מבחוץ ואני סירבתי).

הטכנאי הלך ללא התקנה של האינטרנט.

דיברתי עם בטלפון והם הציעו לשלוח מפקח/מנהל איזור לבדוק אפשרות להתקנה בכל זאת

אממה? מכיוון שלא ביצעתי בפועל מעבר דירה (מבחינתם) הם לא יכולים לשלוח אותו לדירה החדשה שלי.

הפתרון המבריק שלהם היה להתנתק ואז להצטרף מחדש - ככה הם יוכלו לשלוח לי את "הבכיר" הביתה.

מי אמר חלם?

ביצעתי את השטות הזאת ובאמת הגיע טכנאי אחר שעבד קצת יותר קשה והצליח להעביר לי את האינטרנט בתעלות שרצות בדירה בלי לקדוח.

הוא גם הביא לי HOTBOX חדש במקום הקודם (כי בכל זאת מנוי חדש)

ביקשתי ממנו לקחת את המודם הקודם והוא לא הסכים.

יצרתי קשר עם ותיאמתי איסוף למודם הישן ובאמת בחודש מאי באו ואספו את המודם הישן.

ועכשיו לענייננו:

היום אני מסתכל בחיובי האשראי שלי ורואה חיוב של הוט בסך של כ450 ש"ח

מתקשר אליהם לברר על מה מחייבים אותי בסכום כזה (אני מנוי רק לאינטרנט שלהם)

והנציגה אומרת לי שחייבו אותי על מודם שלא החזרתי!!!

אני מתווכח קצת (ותוך כדי מחפש בערימת הניירות בבית אסמכתא לסיפור הזה)

ובדיוק כשאני מוצא את האסמכתא להחזרת ציוד הנציגה "מוצאת" תיעוד לכך שתיאמתי איסוף של המודם הישן.

בלי להתנצל, בלי הסבר מתקבל על הדעת אני מקבל את התשובה הבאה:

תוך 40 ימי עסקים תקבל זיכוי בכרטיס האשראי.

מנסה לקבל הסבר למה אני צריך לשלם עכשיו 450 ש"ח ולקבל אותם רק עד חודשיים והתשובה היא שככה זה עובד...

החברה פשוט נכנסת לי לחשבון ולוקחת ממני הלוואה לחודשיים, בלי ריבית ובלי הצמדה >:(

עכשיו צריך להתקשר לחברת האשראי ולחסום את התשלום :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום צרות בביטול חיובים בכרטיס אשראי -- אלו רק דעות קדומות של זה לא חוקי ובללהה בללה

בסך הכל, אם בטלת חיוב באשראי אז החברה תשלח לך שובר דרישה לתשלום, הביתה

אם בצ'קים עסקינן וביטלת צק אז גם ידרשו ממך עמלת צ'ק חוזר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה לי סיפור דומה עם HOT (הרקע שונה לגמרי, אך המהות - חיוב ללא אישור על משהו שבוודאות לא צרכתי - במקרה זה קו טלפון ביתי).

אחרי שהבטיחו שיחזירו ולא החזירו (אלא ניסו לגבות עוד) - עשיתי את הצעדים הבאים:

* חסמתי את החיובים בויזה וביצעתי הכחשת עסקה על החיובים שכבר ירדו.

* שלחתי פקס לפניות הציבור של HOT, שבו הסברתי את הרקע וציינתי שפעלתי מול ויזה לביטול החיובים אחרי שהתייאשתי מלנסות זאת מול שירות הלקוחות.

כעבור שבוע מתקשרת אליי נציגת שירות לקוחות בכירה, מתנצלת ואומרת שיחזירו לי את הכסף תוך שבוע (כשלוחצים פתאום לא צריך לחכות 40 יום).

חכי! אני אומר לה. ויזה כבר זיכו אותי. אתם לא חייבים לי דבר, רק תרדו ממני. טוב, אמרה.

מה לדעתך קרה? ברור - בכל זאת קיבלתי החזר. עכשיו אני צריך לרדוף אחריהם כדי לשלם שוב? לא התחשק לי. לקח להם משהו כמו 3 חודשים עד שעלו על זה ושלחו חיוב כנגד הזיכוי המיותר (בלי ריבית ובלי הצמדה). שילמתי ושכחתי.

כך שיוצא - לא משנה איך - עדיין מטרטרים אותך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום צרות בביטול חיובים בכרטיס אשראי -- אלו רק דעות קדומות של זה לא חוקי ובללהה בללה

בסך הכל, אם בטלת חיוב באשראי אז החברה תשלח לך שובר דרישה לתשלום, הביתה

אם בצ'קים עסקינן וביטלת צק אז גם ידרשו ממך עמלת צ'ק חוזר.

תאורטית כך אמור לקרות ומכמה נסיונות זה בדיוק מה שקרה. אבל - אם במקרה לא תקבל הודעה (אולי שלחו בטעות לכתובת שגויה, או לא שלחו או אבדה בדואר) ויצטבר לך חוב שלא תדע ממנו, יכולים לפנות להוצל"פ. בדיוק לפני כמה שבועות קרה סיפור כזה דבילי לחבר שלי, ועכשיו הוא "מוגבל חמור" בחשבון הבנק שלו ל3 חודשים בגלל חוב של 70 שקל שהוא פשוט לא ידע עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוראת קבע ממש לא יותר טוב, תעשה הוראת קבע לביטוח לאומי ואחרי חודשיים אין לך יותר כסף בבנק :P גם אם תעשה הוראת קבע ב 013netvision יכול להיות שירוקנו לך את החשבון (בפורום הזה יש לפחות 4 אנשים ש 013netvision גנבו או ניסו לגנוב מהם כסף).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני כמה ימים עברתי דירה. צלצלתי להוט להודיע על מעבר דירה והם שלחו טכנאי ואמרו שזה יעלה 150 שקל.

הטכנאי הגיע, חיבר את המודם לחשמל, למחשב ואז לקיר לשקע כבלים שכבר היה בדירה.

סה"כ הוא היה אצלי משהו כמו דקה וחצי ועשה משהו שכל אחד יכול לעשות. שאלתי אותו אם הוא עשה משהו בארון בחוץ והוא אמר שלא... כל מה שהיה לעשות זה לחבר את המודם.

נכון שיצאתי אידיוט שלא ניסיתי לחבר בעצמי, אבל אני חושב שזה לא בסדר שהם גורמים לאנשים לחשוב שחייבים טכנאי כשעוברים דירה.

עכשיו אני מתכוון להתווכח איתם שאני לא מוכן לשלם 150 שקל על דקה וחצי עבודה שיכולתי לעשות לבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...