Schick Hydro 5 הגיע לארץ - עמוד 3 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Schick Hydro 5 הגיע לארץ

benor

Recommended Posts

השובר תקף החל מה 01/09/2012. היום יום ראשון ה 02/09 הלכתי לסופר פארם לקבל את הידית מתנה.

השובר לא כובד שם. חציתי את הכביש למגה וגם שם השובר המצ'וקמק לא כובד.

הרגשתי כמו אדיוט.

הטאמבלים האלה עשו יותר נזק מאשר תועלת..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הטמטום הוא של שיק. מה שהם עשו זה שלחו לחנויות אריזות אחרות של הסכינים עם ברקוד אחר לגמרי מאשר האריזה הרגילה. וכל זה למה ? כדי לשים מדבקה של הנחה לקניית סכינים לפעם הבאה. אז מה שקורה זה שהקופאית מעבירה את התלוש שלך, הסכין שעל המדף לידה לא תואם לברקוד הזה, ואז היא לא יכולה להעביר את זה.

היום בסופרפארם לידי לקח להם חצי שעה עד שהם מצאו את הקרטון עם הסכינים עם המדבקה והברקוד המתאים. ככה זה בישראל, לא יודעים לעשות שום דבר מההתחלה עד הסוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סכין גילוח נהדר, אני מתנסה בהרבה סכיני גילוח והוא עושה עבודה טובה מאוד.

הבעיה היא המחיר הגבוה בארץ-עדיף לקנות בEBAY.

יש שם דגם מתקדם של HYDRO 5 עם רטט, מופעל ע"י בטריה כלולה שאינו זמין בארץ במחיר 48 ש"ח כולל משלוח.

ולאחרונה ראיתי שם מכירה של 8 ראשי סכינים+המכשיר עצמו (ועוד סכין) ב 108 ש"ח כולל משלוח, במקום 175 ש"ח שזה היה צריך לעלות בארץ -הפרש של 67 ש"ח זה לא כסף קטן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב,

לקחתי את הסכין מסופר פארם וניסיתי אותה על הזיפים בני ה4 יום שהיו לי (אורך של פחות מחצי סמ)

הדעה האישית שלי? מאוכזב מהסכין בצורה די קשה יחסית לגילט שלי... הפנים שלי פשוט היו מחוספסות עדיין, לא רואים שער אבל פשוט מרגישים את ההבדל, עם הגילט הפנים שלי היו חלקות

הייתי צריך לגלח גם נגד כיוון הזיפים בשביל קצת לשפר את המצב ועדיין זה היה מחוספס "עדין"

את השטיק של הפאות לא הבנתי יותר מדי אצלו, מורידים את המחסנית גל אחורה ומגלחים "פאות"...

בגילט פשוט יש לי סכין אחורית בודדת ונוחה

בקיצור, נחמד שזה בחינם... אבל אני נשאר עם גילט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...