עוד סיפור על שירות גרוע – אומגה פון בהרצליה - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עוד סיפור על שירות גרוע – אומגה פון בהרצליה

טוסטר

Recommended Posts

קודם כל, בסיפור הזה אני מציין רק עובדות!

במכשיר ה HD2 של אבי שנקנה, אגב, באומגה פון, המגע הפסיק לעבוד לסירוגין (הכפתורים הפיזיים עבדו).

המכשיר כבר לא באחריות ואבי החליט לתת אותו לתיקון באומגה פון.

מכיוון שזה מכשיר ישן יחסית אבי ביקש שיבדקו מה הבעיה ויודיעו לו מה תהיה עלות התיקון והוא יחליט אם הוא מעוניין לתקן את המכשיר או לא.

נאמר לו בחנות שיבדקו מה הבעיה ויחזרו אליו עם הצעת מחיר.

לאחר יום התקשרו אליו והודיעו חגיגית שהמסך היה מקולקל והוא הוחלף בעלות של 600 שקל!

זאת לאחר שהם אמרו מפורשות שהם יתנו הצעת מחיר ולא יעשו שום דבר על דעת עצמם!

לאחר שאבי אמר להם שהוא לא הסכים לדבר כזה ולמה הם החליפו מסך מבלי לשאול אותו הם הסכימו בטוב ליבם להוריד את המחיר ל 500 ₪.

אבי סירב וביקש שיחזירו את המסך שלו בחזרה.

היום הוא הלך לחנות לאסוף את המכשיר והתוצאות:

- המכשיר שרוט כולו למעלה (כנראה הם פתחו אותו משם ולא בצורה עדינה במיוחד)

- הכפתורים של המכשיר כבר לא עובדים ולא ניתן בכלל להדליק את המכשיר.

- כאשר לוחצים קצת מעל הכפתורים מרגישים שהפלסטיק נלחץ פנימה, כלומר, הם לא סגרו שם משהו כמו שצריך.

כאשר אבי שאל את המוכר למה עכשיו המכשיר לא עובד בכלל הוא רק אמרו שהם החזירו את אותו המסך וזהו.

שכל אחד יסיק מהסיפור הזה מה שהוא רוצה, אני מספר לכם את הסיפור (עובדות בלבד!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי אצלם TOUCH HD פעם השירות היה בסדר לא נתקלתי בדברים כאלו.

אגב כרגע אני גם בעלים של HD2 בעל אותה הבעיה בדיוק, זה בעיה בדיגיטייזר, לחיצה על הפינה הימנית התחתונה מעל המקש של הכיבוי לפעמים מחזירה את המגע לפעולה אבל גם זה לפרק זמן. פתרון זמני בלבד.

לא ידעתי שעלות תיקון של מסך מכשיר כזה עולה 600 ש"ח, אפילו לתקן לא עלה לי כזה יקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם חושב שזה הדיגיטייזר (אחרי קריאה באינטרנט) ולא המסך. אבל אני לא יודע את זה במאת האחוזים.

יכול להיות שהמסך באמת מקולקל למרות שזה לא נראה לי, יכול להיות שהם רצו לעשות קופה ויכול להיות אפילו שהם לא יודעים שאפשר להחליף רק את הדיגיטייזר...

דיגיטייזר עולה 15$ ב .

ניסיתי לראות מדריכים איך להחליף לבד את הדיגיטייזר אבל זה דיי מסובך ולא היה לי כח להתעסק בזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...