מסך שחור (אין תמונה), לפטופ נדלק אך לא קורה כלום. - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסך שחור (אין תמונה), לפטופ נדלק אך לא קורה כלום.

Mantis

Recommended Posts

היי,

הבעיה שלי כמו שכתבתי - אין תגובה מהמסך, שומעים שהמחשב נדלק (מאוורים עובדים,רעש של כונן דיסקים ואורות) אך אחרי כמה שניות הוא נודם, ויש רק רעש מהמאוורר. השאלה שלי היא האם זה סימפטום של כרטיס מסך תקול? כי לפני שנה היו לי בעיות על הכרטיס מסך , בהתחלה כל מיני ארטיפקטים עד שפעם אחת החשב נתקע והפסיק לעלות (על המסך היו מופיעים פסים אפורים או משהו) אז אפיתי את הכרטיס שלי והוא חזר לעבוד כמו חדש שנה שלמה, עד עכשיו שהופיעה הבעיה. האם זה נשמע לכם גם הפעם כמו בעיית כרטיס מסך? - במקרה הזה אני אנסה שוב לאפות אותו. אך אם לא וזה נשמע כמו רכיב אחר, חבל לי לעשות את זה כי זה יכול להשפיע לרעה נראה לי...

מה אתם אומרים? (אני על לפטופ VOSTRO 1500 בן 5 עם כרטיס מסך 8600M GT)

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז אם בינתיים אתם לא יודעים לענות לי, אני אפשט קצת את השאלה:

האם בלי כרטיס מסך תקין בהכרח המחשב/ווינדוס לא יעלו - כלומר אני לא אשמע אותם עולים נורמלי?

האם הסימפטומים שתיארתי נשמעים לכם כמו בעיית כרטיס מסך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסת לחבר למסך חיצוני?

בעיקרון אם יש בעיות בBOOT אתה אמור לשמוע צפצופים.

אני יותר מנחש לכיוון לוח האם המסך בד"כ אינטגרלי על הלוח.

עצתי לך - מחשב בן 5 שנים - עשה את שלו - הגיע הזמן להתקדם.

לא מסכים איתך..5 שנים זה לא כזה הרבה ללפטופ ובטח לא ללפטופ עסקי.

יש נטייה מוזרה בפורום להחליט ש5 שנים או 6 זה יותר מידי למחשב- ממש לא נכון אם יש מכוניות שמחזיקות יותר מזה בלי בעיות יותר מידי מיוחדות אין סיבה שמחשב לא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא נסביר לך את הרציונל מאחורי זה - אפילו לגבי 3 שנים...

מחשב עולה 4000 - חלק ב-36 (3 שנים) = יוצא 110 שח לחודש - שזה פחות אפילו מחמש שעות עבודה חודשיות בשכר מינימום - מבין את האבסורד? זה פחות ממה שאנשים מוציאים על סלולארי, זה פחות ממה שמוציאים על כבלים\לוויין- ובכל זאת אתה רוצה להתעסק בזה ולבזבז לעצמך את הזמן.

מה שאני מנסה להגיד זה שמחשב הוא מוצר צריכה - ומאוד זול

אישית - מחשב שנשאר אצלי 3 שנים - מעביר אותו הלאה בלי מחויבות - לי אין זמן מיותר לשרוף על מחשב שהוא איטי - או גרוע מזה לא עובד.

זה נכון שיש גם רכבים בני 20 שנה שנוסעים על הכביש - אבל אתה נוסע באחד כזה? או אפילו רב האוכלוסיה (שהערכה גסה שלי רוב הרכבים על הכביש הם בני פחות מ-4 שנים)?

כל טוב,

גבריאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לפטופים שיגיבו לפירוק, ניקוי והרכבה מחדש

יש בעיה נוספת שהיא במקור פאק תכנון, אבל קיים בהרבה מאוד לפטופים של חברות שונות : הכרטיס מסך מתחמם יותר מידי ואחריי כמה זמן נשברת לו הלחמה בלוח - אותה תקלה שהיתה קוראת ל וגורמת לטבעת אדומה. מה שעושים במקרה כזה זה היתוך (reflow) - מחממים את הציפ של הכרטיס מסך באוויר חם של 600C כדיי להלחים אותו מחדש למעגל, ומחליפים את כל חומרי הקירור לחדשים כדיי שלא תקרה שוב בעיה של התחממות

יש מדריכים באינטרנט וב איך עושים את זה. יש 2 שיטות עיקריות : תנור אפייה, או פן תעשייתי ונייר לאלומיניום להגנה על יתר הלוח. אני ממליץ על השיטה השניה. כמו כן יש מעבדות מחשבים שעושות את זה

תקלה כזאת אכן יכולה להיראות כמו ארטיפקטים או מחשב שנדלק / לא נדלק בצורה אקראית בשלבים הראשונים שלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...