המחשב נתקע כל כמה שניות - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המחשב נתקע כל כמה שניות

ThomYorke

Recommended Posts

לפני כמה ימים החל המחשב שלי להיתקע לחלוטין לפרקים של דקה בערך ולהגיב עם דיליי. אני כמעט בטוח שזוהי בעיה של הכונן קשיח כי הוא כבר ממש ישן (5-6 שנים).

יש לי שני , אחד של 250GB שעליו מותקן הוינדוס ואחד של 1TB, ואני מעוניין לעשות החלפה.

ומפה יש לי שתי שאלות:

אחת, האם יש דרך לבודד את הבעיה ולדעת בביטחון מלא שהכונן הוא מה שעושה את זה? המעבד שלי גם כן ישן באותה מידה אבל אני לא חושב שהוא מה שעושה את הבעיה הספציפית הזאת.

השאלה השניה היא לגבי ההחלפה. אני יודע שבישביל להתקין וינדוס על הכונן של הטרה, אני צריך לפרמט אותו קודם, ואני מעוניין לשמר את כל ה-600 גיגה שיש לי. האם יש דרך בכל זאת להתקין וינדוס בלי לפרמט את הכונן, או דרך יותר מהירה לגבות בעצמי מלהעלות את הכל לשרתי איחסון (ולהסתכן בכך שהכונן ישבוק חיים באמצע התהליך).

גם אם הבעיה הראשונה היא לא בכונן אני רוצה לעשות את זה. אני בטוח ש-80% מהאיטיות של המחשב שלי נובעת ממנו.

תודה על זמנכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא לפי מה שאתה אומר ומנסיון אישי שלי יכול מאוד להיות שהבעיה היא דווקא בזיכרון , תנסה לשלוף את הזיכרון ותבדוק אם יש עליו קורוזיה אם כן תעשה טריק קטן שלמדתי ופשוט תשתמש במחק ו"תמחק" את הקורוזיה, לי זה קרה פעם ועשיתי את זה וזה נפתר :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...