Sapphire ATI Radeon 7970 3GB GDDR5 384Bit או GigaByte GeForce GTX670 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Sapphire ATI Radeon 7970 3GB GDDR5 384Bit או GigaByte GeForce GTX670

nimrod5

Recommended Posts

שלום, אני קונה מחשב חדש ואני רוצה את הכרטיס מסך הכי טוב שאפשר במחיר של 2500 ומצאתי ששניהם הכי טובים אני צריך כרטיס מסך טוב כדי שהמחשב יריץ כל משחק חדש אפשרי שיוצא אז איזה כרטיס יותר טוב לגיימינג ? ואם יש לכם כרטיס אחר שאתם ממליצים אבל במחיר של בערך 2500 אני אשמח שתגידו לי... תודה לעוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי זה כבר משהו אחר. הכל תלוי בשימושים שלך, הפרשי הביצועים בין שניהם הם סביב 15 אחוזים לטובת GTX670 בחתך כללי. אבל במידה ואתה קונה מחשב חדש (וגם אם לא), ה-HD7950 זול משמעותית אז... לשיקולך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה, למה קראתי 50 לא יודע. באופן כללי שני כרטיסי המסך הללו יעניקו ביצועים דומים ולכן השיקול צריך להיעשות מבחינות אחרות לדעתי כמו השימוש בדרייבר שנח למשתמשים כאלה על פני אחרים, אם זה משהו שמעניין את המשתמש, סוג המשחקים עצמם - ישנם כאלה שפועלים יותר טוב על כרטיס מסך אחד מאשר האחר.

באמת שאין תשובה שחור ולבן לגבי עניין שכזה, הכל תלוי במשתמש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מצטער שאני לא ממש מקל עליך אבל אין לי תשובה חד משמעית :). אני אסתדר עם שניהם ואהנה משניהם. כשחקן באטלפילד 3 יש לי מעט נטיה לכרטיס של אבל ל-HD7970 יש יכולות טובות ממנו אז... שוב... זו לא החלטה כל כך פשוטה.

מבחינת אני בסדר עם שניהם, זה לא כאילו חסר לי משהו באיזשהו אחד מהצדדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מתכוון להשתמש בו לאיזה משחקים?

על איזה מסך\ים?

רזולוציה?

אופק שדרוג?

שאר המפרט?

סתם נק', אני קניתי מחשב חדש לא מזמן, גם אני חשבתי לקנות אחד משני הכרטיסים הללו אך לאחר שיטוט די ארוך באינטרנט הבנתי שלמסך שלי (23 אינטש דל) מבחינת רזולוציה זה לא כל כך ישנה, שניהם אוברקיל. בסוף בחרתי את ה7950(שהמחיר שלו בקניית מחשב חדש זה בדיחה), תכלס כי אני לא משחק BF3 או משחקי יריות בכללי יותר מדי, אלה RPG וחוץ מזה שיש לי איזו אמפתיה לAMD...

כך בחשבון את כלל הדברים - מחיר, תאימות למשחקים, העדפה של החברה ותחליט.

קשה לפספס כשהבחירה היא בין הכי טוב, להכי טוב השני :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...