איך לגרום לגוגל להפסיק לעקוב אחרי - ביוטיוב? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך לגרום לגוגל להפסיק לעקוב אחרי - ביוטיוב?

lesForce

Recommended Posts

:nono:

נרשמתי לג'ימייל ב-2007.

אז לא היה שום קשר בין השירותים שלהם.

זה כמו שנתאחד עם FXP עכשיו :errrr:

מובן שמשפטית זוהי זכותם המלאה לשלב בין השירותים, ע"פ חוק, בדיוק כפי שזו זכותם של FXP וHWZONE להתמזג. אבל זה נותן תחושה מאוד לא נעימה עכשיו:

זה ממש מתריד הסרטונים שזה מוצא לי. אני נכנס לראות סרטונים שלא קשורים, פתאום זה מביא לי קישור בצד לשירים מתקופות מאוד אפלות בחיים שלי. דברים שאני די בטוח שחיפשתי עוד בתקופה שגוגל כביכול היו פחות "האח הגדול". אני כלל לא רוצה לדעת איזה מידע יש לגוגל עלי.

אני מקווה שהם יודעים מה הם עושים... לטובתם :cwm10:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כלל לא בטוח שקל להתחכם ולברוח מהם, כאמור יש להם מידע *שלא* אמור היה להיות להם עלי.

בנוסף שמאוד קשה לשמור לאורך זמן על בידול בין דברים רגישים לגוגל (במיוחד אם הוא דף הבית).

הבעיה שגוגל ממש טובים במה שהם עושים..

אכן הם טובים, וזו עוד סיבה שברור לי שלא קל להתחכם עם גוגל.

פה ושם בקטנה אני מנסה למנוע דברים. האם זה מונע? סביר להניח שיחסית מעט, אפילו מעט מאוד.

מעריכה שאם אעשה מספר דברים נוסף אצליח כנראה למנוע עוד מעט.

כדי למנוע הרבה יותר (ועדיין להשתמש בשירותים שלהם) צריך כנראה ממש להבין, להתעדכן תדירות ולהשקיע לא מעט. אני לא שם ושוב, בהתחשב בכך שלפחות לי (וכנראה לעוד רבים אחרים ביננו) יש אנדרואיד, השקעת מאמצים מרובים בהסתתרות דרך ה- נשמעת בכלל מטופשת.

אבל כאשר זה יחסית פשוט ולא מציק מידי - למשל, לנסות לצפות ביוטיוב דרך דפדפן אחר, רצוי כזה שאינו כרום או להתקין תוסף שמונע חלק מהמעקב הן של או אחרים, אז למה לא?

אגב, סימבור, איזה מידע שלא אמור להם להיות עליך גלית שיש ברשותם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[ההודעה נכנתבה כתגובה לגיל, סיב אני אענה לך מחר, אני בדרך למיטה]

יש הבדל גדול בין השניים.

פה לדוגמא ישנם פורומים ספציפים שאני נכנס אליהם ויש כאלו שמעולם לא ביקרתי בהם. אינני רואה הפניות לפורמים אחרים שכדאי לי לקרוא כי יעניינו אותי.

אני לא מעוניין לכתוב בגוגל מילה ולראות אתרים שביקרתי בהם או מומלצים בשבילי (ועוד בנושראים רגישים כמו פורנו של גמדים :jump: )

אני גם לא מעוניין להכנס ליוטיוב, לראות את הקליפ של אנה אפנה (פרסומת סמויה) ולראות בצד קישורים ללהקות רעש הדוגלות בשטניזם וניאו נאציזם אשר התעניינתי בהם (אם בכלל לחפש אותם כמה פעמים לפני עשור נחשב להתעניינות) לפני לא פחות משבע- שמונה שנים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפורנו גמדים זו בדיחה :silly:

אני ארחיב מחר. יש לי עכשיו דוגמא חדשה מהרגע שנכסנסתי ליו טיוב

אהה... אבל את המטאל האנטישמי ואת אנה אפנה לא הכחשת! :smile1:

בכל אופן, שוב אני היחיד בפורום שרואה פורנו גמדים. חבל... כבר חשבתי שהיה בינינו משהו מיוחד!

טוב, אני כנראה צריך לישון לאור השטויות שאני כותב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

חשבתי יותר דברים כמו להיטים של אלילי נוער לילדות בנות 13. נו טוב...

פורנו של אלילי נוער מזדקנים לילדות בנות 13 ... :silly:

נחכה לדוגמה שלך מהלילה, סימבור.

עריכה: אל תלך דוד, אני עוד פה ואתה משעשע אותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צחוק, צחוק גרמתם לי להכנס לפרנויות..

מה באמת ידוע לגוגל על ההעדפות המיניות שלי? [רמז: הן אינן רגילות]

יהיה נחמד להפוך להיות ראש ממשלת ואז לקום בבוקר ולראות כתבה על כך שאני אוהב חיות על חיות על חיות על נשים (מאיפה הבדיחה הזאת מוכרת לי?)

למה אני לא ישן? אוף אני צריך לקום עוד שלוש שעות ואני לא רואה בעיניים.

נ.ב.

מפאת חוסר זמן, רק מחר בערב אוכל להרחיב בנושא. אם מושם מה אשכח (לא סביר אני בפחד מוות כרגע) אתם מוזמנים לשלוח לי תזכורת

נ.ב. 2

אנה אפנה שיר מרגש, גרם לי צמרמורת בפעם הראשונה, גם הסידרה סרוגים ממנה שיר הפתיחה הינה סידרה מדהימה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיצר אז כך:

אי שם בגיל 16 חיפשתי מידע על כמה להקות איזוטריות (תקופה רעה בחיים שלי שמשפיעה עלי עד היום, אני אומר זאת בשביל להדגיש את זה שהייתי זוכר אם הייתי מחפש אותן שוב), מאז אגב לא התעניינתי בלהקות הללו, למעט ידיעה שקראתי במקרה על כך שכמה מהן בכלל בעלי אמונות ניאו נאציות. בכל מקרה בזמן האחרון, משום מה אני מקבל כל מיני ידועות הקשורות אליהם בעמוד הראשי של יו טיוב.

הרבה פעמים, נושאים שהתעניינתי בהם פה, לדוגמא כרטיס מסך וראיתי מחירים באייבורי, הופיעו לפתע ביקורות עליהם בסרטונים שכדאי לי לראות. חשוב לציין שאני מעולם לא חיפשתי אותם בגוגל ואין לי . יש לי אקספלורר וג'ימייל נוטיפייר וחשבון של שאני תמיד בתוכו,

יכול להיות ששמות דגמים הופיעו במיילים ששלחתי לחברים וזה מטריד עוד יותר אם סוקרת את המיילים שלי ומתאימה לי תוצאות חיפוש.

לאחרונה הופעל בגוגל שירות המלצות של תכנים שכאשר מחפשים בגוגל משהו זה מראה את האתרים שנכנסתי אליהם בעבר (ניתן לבטלו).

באותו שירות מצאתי אזכורים לתכנים מלפני פאקינג עשור. כמובן שמחקתי מאז אלפני פעמים קוקיז והחלפתי מחשבים, המידע אגור בגוגל עצמו.

יש לי חשבון פייסבוק (בעל מייל לא פעיל וחבר אחד, מטרתו למצוא הנחות ומידע שמפורסם בקבוצות) ולאחרונה עשיתי שם לייק לעמוד של old spice והעלתי לשם תמונה עם אוסף המוצרים שלי של החברה. מעולם לא חיפשתי מידע עליהם בגוגל ולמעט שליחת מיילים לחברים בנושא מעולם גם לא הזכרתי old spice ברחבי הספירה האינטרנטית. אתמול בלילה היה לי קישור אליהם לסרטונים חדשים שהם יצרו.

כנל עם JINX נכנסתי לאתר דרך כתיבה שלו ישירות בכתובת ומאז יש לי כל הזמן פרסומות של חולצות משם.

עכשיו משום מה אין קשר לכמות צפיות להצגת המידע. אני עושה כרגע שני מחקרים (ואחד סיימתי) בנושאים הקשורים ללימודים, חפישתי אינספור חומר בגוגל וגוגל ס'ולר ואף ראיתי וסרטונים בנושא. אני משום לא מקבל הפניות אליהם.

לעונמת זאת על עבודה קטנה שעשיתי לפני שנה על היטלר אני מקבל כל הזמן המלצות לסרטונים חדשים על היטלר...

נראה לי שזה הכל, אם אני אזכר אני אעדכן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לידיעתך- באמת נכנס למיילים בשביל להתאים את התוכן למשתמש. הבעיה היא שאנשים כבר מתעלמים מזה, פשוט כי צריכת התוכן של כלל האוכלוסיה היא שטחית, לכן הם לא מודאגים מהחשיפה.

מיקרוסופט לאומת זאת שורדת רק בגלל אוכלוסיית משתמשים שלא רוצים לחשוף מידע כזה (במיוחד עסקים). נזכרתי איך לפני שנה (או פחות, אני לא זוכר) עשו פרסומת לשירות מייל חדש שהיה להם, ובצורה סאטירית (עשו מגוגל "הדוור החטתן" שפותח לכל אחד את הדואר, ואז מביא איזה פרסומת או ביקורת בונה אליה).

אני יודע שזה נשמע רע, אבל בימיינו גם יוני דואר לא אמצעי בטוח כל כך.

אני מנסה לא לחשוף יותר מידי בכל האמצעים האלה, אבל זה בלתי נמנע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

חה! כאילו שעל מיקרוסופט אני סומך.

ואני עוד פחות סומך עליהם שיספקו שירות רשת איכותי לאורך זמן, ובחינם (למרות שמדי פעם מתפלק להם איזה שירות איכותי). ולדבר על משהו שלא עובד רק באיכספלורר, שלא לדבר על לינוקס...

עריכה: בכל אופן, זה עדיין עניין מאוד מטריד.

היום הייתי אצל חברים, ובמקרה הייתי צריך לפתוח שם את המייל. די מהר סגרתי. אחר כך הראו לי כמה סרטונים של איזה מוזיקאי. במחשב שלהם, ברשת שלהם.

ועשיו אני פותח ומה רואה? סירטון מומלץ לי, של אותו יוצר :errrr:

יש מזור למצב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו יום :)

לא שאני לא יודע שמה שהם עושים לי עם המידע זה לדחוף לי פרסומות (שאני גם ככה לא רואה עם אדבלוק :P), אבל זה עדיין נותן תחושה מאוד לא נעימה שעוקבים אחריך... אולי אני באמת משוגע, לך תדע? :silly:

בכל אופן הנה עוד אחד, הפעם על דוקס אני חושב:

Googlighting

פשוט פטתי. מזכיר קצת את סירטוני "I'm a , I am a PC" של , רק עם מוזיקה גרועה. בדיוק כמו כשאפל היו בעמדת נחיתות כלפי מיקרוסופט, עכשיו מיקרוסופט בעמדת נחיתות כלפי .

"Don't trust the googlighting stranger, 'Cause he's not on your siiiiiiide" :lol:

אין מילים לתאר את העליבות. מישהו כאן רואה סכנה פוטנציאלית ממשית לחבילת האופס במחיר מופקע שלו... ::)

אגב, התכונות המגודפות בסרטון (לא נוסה עדיין בקנה מידה רחב, מתעדכן מהיום למחר, תלות בחיבור לאינטרנט בשביל לעבוד) לא נכונות גם לאופיס 365?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...