איך לגרום לגוגל להפסיק לעקוב אחרי - ביוטיוב? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך לגרום לגוגל להפסיק לעקוב אחרי - ביוטיוב?

lesForce

Recommended Posts

מצטרף לשאלה. זה חירפן אותי מאוד בהתחלה, נותן תחושה לא נעימה שעוקבים אחריך, בייחוד כשהוא מתאים לך סרטונים לפי צפיות קודמות :shiver: .

אני יודע שבכרום במצב אינקוגניטו זה לא קורה, אבל אי אפשר ככה כל הזמן. לא מצאתי דרך לבטל את זה בהגדרות.

אני חושב שהם מאוד מאוד רוצים שתפתח חשבון ... :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היית מת, זה למי שיש ג'ימייל ואין חשבון גוגל\יוטיוב. התנתקות משם משמעה התנתקות מג'ימייל. התחברות חזרה לג'ימייל, משמעה התחברות חזרה ליוטיוב :angryfire::pissed:

תודה רבה על הניסיון בכל אופן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר, היה לי שם משתמש שיצרתי בטעות עם שם מטומטם שרציתי להגיב לאיזה סרטון, חשבתי שזה תקף רק לאותה תגובה אבל זה נהיה שם המשתמש שלי ב-.

רציתי כמובן להחליף את שם המשתמש אבל את זה לא ניתן לעשות, מה שעשיתי זה מחיקת המשתמש ביוטיוב ויצירת משתמש חדש שמקושר לאותו מייל.

בכל מקרה אפשר למחוק את המשתמש של בנפרד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האופציה הכי פשוטה שאני יכולה לחשוב עליה, פשוט תעבוד עם שני דפדפנים שונים. רצוי כמובן שכרום לא יהיה אחד מהם :)

אבל על זה בטח כבר חשבת.

אשמח לשמוע משהו טוב יותר או אף איך להתחמק מהמעקב כאשר אני עובדת תחת (בדיחה טובה, מה?).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ממש מתריד הסרטונים שזה מוצא לי. אני נכנס לראות סרטונים שלא קשורים, פתאום זה מביא לי קישור בצד לשירים מתקופות מאוד אפלות בחיים שלי. דברים שאני די בטוח שחיפשתי עוד בתקופה שגוגל כביכול היו פחות "האח הגדול". אני כלל לא רוצה לדעת איזה מידע יש לגוגל עלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הבלאגן הזה בשביל שלא יתאימו לי תוצאות ויראו לי באופן מצמרר שהם יודעיל עליי הכל?

אוף , הצעת לנו כאלה שירותים מועלים ונוחים, ועכשיו את מחזיקה את כולנו בביצים :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כלל לא בטוח שקל להתחכם ולברוח מהם, כאמור יש להם מידע *שלא* אמור היה להיות להם עלי.

בנוסף שמאוד קשה לשמור לאורך זמן על בידול בין דברים רגישים לגוגל (במיוחד אם הוא דף הבית).

פעם ראיתי את מייקרוסופ כמקור הרוע בעולם ואת כאביר על הסוס הלבן, חברת עמחה בשביל החבר'ה..

לצערי, בשנים האחרונות התבדתי.. לטעמי היא השטן, יחד, עם הפייסבוק ולאט, לאט אני מנסה לעבור מגוגל לחברות אחרות..

הבעיה שגוגל ממש טובים במה שהם עושים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא נגיד:

גוגל מרגלת אחריך בצורה מצמררת ונותנת לך מגוון שירותים חדשניים ואיכותיים מאוד. וכמעט הכל בחינם.

מיקרוסופט מרגלת אחריך פה ושם, מוציאה מוצרים טובים לפעמים, והמון מוצרים בינוניים ומטה, כופה את עצמה עלינו דרך משרד החינוך (שמקבל במחירים מאוד מאוד נמוכים, בשביל להרגיל את הילדים לווינדוס), ותמיד בפיגור של כמה שנים מאחורי המתחרים. ועל זה הם עוד לוקחים כסף. :facepalm:

שמע, בהרבה מקרים עדיף . רק שזה מתחיל להרגיש קצת לא נעים.

אבל אל תדאג, אמנם מחזיקה אותנו בביצים, אבל גם אנחנו מחזיקים אותה בביצים. במידת הצורך רבים יעברו למנועי חיפוש אחרים (כמו בינג הזוועתי).

אבל לא טיפשים. הם יודעים איך לאזן בין מאוויהם לכוח ולשליטה, ובין להיות לפני כולם ולתת ללקוח את מה שהוא רוצה. כי אם לא... :behead:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...