עבדו עליי בעיניים - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עבדו עליי בעיניים

עידןאופיר

Recommended Posts

שלום יש לי מחשב תמיד הכרטיס מסך היה

ATI Radeon 5770 1G-5 POWER COLOR לקחתי אותו לתיקון ופתאום אחרי כחודש אני שם לב שהכרטיס מסך השתנה ל

nvidia gts 450

עבדו עליי בעיניים מה אתם מציעים לי לעשות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוב הזמן עובד לא היה לי זמן לקחת תמחשב לתיקון אבא שלי לא מבין כלום במחשבים לקח תמחשב לקחו לו 100 שקל על ניקוי המחשב ובדף של ההערות רשמו רק שניקו תמחשב לא רשמו שהחליפו כלום היום ראיתי שהמשחקים עובדים לי חלש ולא כמו פעם אז בדקתי תדרייברים והכל וראיתי שהכרטיס מסך הוחלף לכרטיס מסך פחות טוב ממה שהיה לי מה אני צריך להגיד להם כי אני ממש עצבני עליהם אני קניתי מהם 3 מחשבים וככה הם עובדים עליי?זה מותר להם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אכפת לי שהבעיה נפתרה הבעיה יכלה להיפטר גם עם הכרטיס שהיה לי ואני צריך תכרטיס הזה למשחקים הכרטיס שהם החליפו לי אותו לא פועל לי על משחקים כבדים והכרטיס שהיה לי פעל לי על כל משחק שילמתי עליו הרבה כסף והם החליפו לי אותו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אכפת לי שהבעיה נפתרה הבעיה יכלה להיפטר גם עם הכרטיס שהיה לי ואני צריך תכרטיס הזה למשחקים הכרטיס שהם החליפו לי אותו לא פועל לי על משחקים כבדים והכרטיס שהיה לי פעל לי על כל משחק שילמתי עליו הרבה כסף והם החליפו לי אותו

אז תלך אליהם ותגיד שאתה מעונין לקבל כרטיס זהה ולא תחליפי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז תלך אליהם ותגיד שאתה מעונין לקבל כרטיס זהה ולא תחליפי

זה מה שאני יעשה מחר על הבוקר אני עכשיו בעבודה ואין לי זמן להסתכל על עוד מה הם החליפו לי אני כמעט בטוח שהם החליפו לי את רוב החלקים אני לא מבין הם ניסו לעבוד עליי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלה שאלות רטוריות? כי לי נשמע די ברור שהם לא ניסו לעשות לך טובה.

חח לא יאומן איזה חארות הם ראו את אבא שלי שלא מבין כלום במחשבים ודפקו לו תחלקים הכי גרועים שאפשר לדחוף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...