טמפרטורת מעבד פנטיום 3 1000 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טמפרטורת מעבד פנטיום 3 1000

crazydiamond

Recommended Posts

ברשותי מחשב עם לוח אם של אסוס (צ'יפסט VIA), מעבד פנטיום 3 1000, מהי הטמפרטורה המקסימלית שהמעבד יכול לעלות אליה מבלי להיפגע, אני לא עושה שום אוברקלוקינג ויש לי מאוורר וגוף קירור סטנדרטיים.

יש לי מאוורר וגוף קירור גדולים יותר של DURON 900 האם אפשר לשים אותו במקום המאוורר הסטנדרטי? ואם יש לי מדבקה תרמית על גוף הקירור האם אני עדיין צריך לשים גריז מוליך חום?

לפעמים טמפ' המעבד עוברת את ה 50 מעלות - לפי תוכנת SANDRA, אם אני בודק בביוס הטמפ' גבוהה יותר.

בנוסף מדוע כאשר אני בודק ביצועים בתוכנות כמו SANDRA או 2001 SE , כל מבחן הציון יורד בהשוואה למבחן הקודם,

אין לי בעיות חומרה, הדרייברים מותקנים, יש לי מספיק - שום בעיה הנראית לעין

בברכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא טוב!

המעבד שלך עובר את ה50 מעלות?

זה לא אמור לקרות אם לא נגעת בכלום, וזה סטוק..,

יש לך מאוורר במארז? ::)

תוריד את המדבקה הטרמית!

תמרח משחה טרמית מחדש!

(יש מדריך באתר..),

בקשר לקירור הגדול שיש לך, נראה לי שבפנטיום 3 יש מין מוט ברזל כזה באמצע של הסינק, והוט הזה נתפס על הלוח,

כמו בAMD, בערך, תבדוק אם הגוף קיררו הגדול שלך יכול להכנס.. ::)

תעשה משהו לטמפרטורות שלך, 50 זה גבוה! :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

BeNzZy-BoY , זה נכון לגביי הפנטיום 4 שאם הוא חם הוא מוריד מתדר השעון וזה כמובן מוריד את הביצועים.

אצל P3 וכל מעבד AXP זה לא נכון בגלל הסיבה הפשוטה, אין להם מנגנון הגנה שמוריד ממהירות המעבד , המערכת הגנה שלהם היא לכבות את המעבד בטמפ' מסויימת.

לגביי הטמפרטורה יכולת לתת מבט לכאן http://www.hwzone.co.il/community/index.php?board=2;action=display;threadid=22231;start=10

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...