מארז Fractal Design Define R4 - ההרשמה נסגרה - מזל"ט לכל הקונים :) - עמוד 29 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מארז Fractal Design Define R4 - ההרשמה נסגרה - מזל"ט לכל הקונים :)

adi518

בחר צבע:  

661 הצבעות

1. 1. בחר צבע:

• שחור (כמות: 1)
    • לבן (כמות: 1)
    • טיטניום (כמות: 1) (לא בטוח שיהיה, במצב כזה ניתן להמיר לשחור או לבן)

Recommended Posts

א. זה לא רק קרטון, זה אריזה מקצועית של המוצר. מבחינתי זה אומר שהוא בא סגור ומקטין את הסיכויים לפאשלה כלשהי.

ב. יקח זמן עד שאשתמש בספק, כך שאני צריך שיהיה ארוז טוב ולא יתפזר לי בארון וינזק...

ג. יש כל מיני תוספות שזה סתם נחמד, אבל לא כזה חשוב :silly:

אילו תוספות כולל המארז שלא מקבלים בלעדיו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 841
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מארז מגיע עם אריזת BULK - עם יש כמות אנשים שרוצים על אריזר RETAIL. הם ישלמו יותר. מכה עוד לא יודע אבל כפי שהסברתי לא ההפרש בין מחירים שמופיע באתר. כי מדובר בכמויות שונות שאנו קונים מיבואן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיריל, סחתיין על הנכונות :xyxthumbs:

אם תסתכל בעמוד הראשון של הדיון פה, תראה את רשימת האנשים של הקניה הקבוצתית. ליד כל שם רשום מה צבע המארז שהוא מעוניין והאם זה בבאנדל.

לדוגמה:

12. Zedik (שחור) - באנדל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין את הקטע של הלחוץ על ה Retail. מה גם שאתם מקבלים 5 שנים אחריות.

העיקר מבחינתי לקבל את כל הכבלים של seasonic כמו שרשום פה באריזה חדשה מה בעיה? אז מה עם זה לא קופסא של seasonic

אם כל הכבלים הם באורך ובכמות שרשום פה של seasonic בה באיזו אריזה סגורה מתאימה לכל הכבלים מה מפריע?

Model: X-660 (SS-660KM Active PFC F3)

rating_X_660.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. זה לא רק קרטון, זה אריזה מקצועית של המוצר. מבחינתי זה אומר שהוא בא סגור ומקטין את הסיכויים לפאשלה כלשהי.

ב. יקח זמן עד שאשתמש בספק, כך שאני צריך שיהיה ארוז טוב ולא יתפזר לי בארון וינזק...

ג. יש כל מיני תוספות שזה סתם נחמד, אבל לא כזה חשוב :silly:

ד. אספקט פסיכולוגי....(לא המקרה שלי :) )

יש פה עוד אנשים שמעוניינים באחד מבין שני המוצרים בבאנדל?

כדאי שנמצא דרך כלשהי להיכנס לרשימת המעוניינים בצורה שנלקח בחשבון כחלק מהקבוצה - זה יעזור לנו לקבל מחיר אטרקטיבי יותר יחד..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך להפיץ את הקנייה ברחבי הפורום, ולשים לינק בחתימה, ככה הפרסום לקנייה מגיע מהר לאנשים שעדיין לא ראו את זה, מהסוג שבא אחכ "אבל לא ראיתי", "אבל לא ידעתי".

בשלב מסויים, אני חושב שנצטרך לשים דד ליין, הרי אפשר לחכות לנצח שאנשים יצטרפו. אם אין נק' לחץ (כמו דד ליין) אין כל כך תמריץ למצטרפים חדשים.

:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא מדבר על הספק כח.

נראה לי שבניו-אג פשוט נגמר המלאי. X-660 זה דגם די מבוקש.

התכונתי לספק, עדי. טעיתי במוצר. אז בקיצור מה ההבדל בין הבנדל שמקבלים עם הספק הארוז לזה שלא.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה, לוקס.

לדעתי:

הקופסה חביבה אבל לא שווה לי הרבה כסף.

השקיק לספק - רצוי, באם הוא יהיה לא יותקן מיד. אם יותקן וגם לא ישאיר ספק אחר בחוץ - פחות.

השקיק לכבלים הנשלפים רצוי מאוד! מקווה שמופיע בשתי הוורסיות.

הפרוספרטים חביבים אבל את המידע החשוב שנמצא בהם סביר שניתן למצא ברשת ולהדפיס.

ברל מקרה מעניין מה ההבדל במחיר. אם גבוה אז חבל במיוחד אם השקיק לכבלים אינו מופיע בבלק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...