מארז Fractal Design Define R4 - ההרשמה נסגרה - מזל"ט לכל הקונים :) - עמוד 19 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מארז Fractal Design Define R4 - ההרשמה נסגרה - מזל"ט לכל הקונים :)

adi518

בחר צבע:  

661 הצבעות

1. 1. בחר צבע:

• שחור (כמות: 1)
    • לבן (כמות: 1)
    • טיטניום (כמות: 1) (לא בטוח שיהיה, במצב כזה ניתן להמיר לשחור או לבן)

Recommended Posts

• תגובות 841
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לדעתי אנחנו צריכים לדבוק במחיר היעד שהוא נמוך מ500 ש"ח

במקרה הגרוע הקבוצתית לא תצליח ולא נקנה את המארז -זה גם לגיטימי ולהפך זה יוכיח ליובאנים שאנחנו כצרכנים לא מתקפלים מולם.

או שנקנה מוצר מקביל הAntec P280 הופך לסקסי יותר מיום ליום.

אני גם לא מבין את הלחץ, די בטוח שלרוב האנשים בקבוצתית המחשב לא עובד כרגע בתוך קופסת קרטון, לרובנו יש מארז .

אישית לא חשבתי לשדרג את שלי עד שראיתי שמתארגנת מכירה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקרה הגרוע הקבוצתית לא תצליח ולא נקנה את המארז -זה גם לגיטימי ולהפך זה יוכיח ליובאנים שאנחנו כצרכנים לא מתקפלים מולם.

אני גם לא מבין את הלחץ, די בטוח שלרוב האנשים בקבוצתית המחשב לא עובד כרגע בתוך קופסת קרטון, לרובנו יש מארז .

+1
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

+2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:xyxthumbs: .

יש לי רק בעיה עם הניסוח (לא שלך, כך גם עדי ניסח) של המשפט "מחיר יעד שנמוך מ-500 ש"ח". הניסוח הזה משאיר פתח לפרשנות מאוד נוחה מצידו של היבואן שמולו מתנהל מו"מ. נמוך מ-500 יכול להיות גם 490, שלטעמי הוא מחיר שעדיין גבוה מידי עבור כמות כזו של .

מחיר היעד צריך לדעתי להיות נמוך מ-400 ש"ח כולל משלוח. זה מחיר של כ- 100$, מחיר ראלי לחלוטין לדעתי בשביל מארז שנמכר בארה"ב ב-$110 כיחידה בודדת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחיר היעד צריך לדעתי להיות נמוך מ-400 ש"ח כולל משלוח. זה מחיר של כ- 100$, מחיר ראלי לחלוטין לדעתי בשביל מארז שנמכר בארה"ב ב-$110 כיחידה בודדת.

להזכירך: בדיוק ככה התפרקה קנייה קבוצתית של GTX670, עם דיבורים בסגנון הזה^ בעמודים האחרונים לפני הסגירה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תנסו להוריד אותם יותר מדי, בסוף הם המכירה תתפרק. 450 זה מחיר ריאלי. לא פחות ולא יותר. זה המחיר שאני מוכן לשלם ורוב רובם של האנשים פה מוכן. ל400 ש"ח לא נגיע... אתם צריכים לחשוב בהגיוניות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להזכירך: בדיוק ככה התפרקה קנייה קבוצתית של GTX670, עם דיבורים בסגנון הזה^ בעמודים האחרונים לפני הסגירה.

להזכירך: אתה לא מעוניין בכלל במארז ולא חלק מהקניה הקבוצתית הזו, ולכן אני לא מבין מדוע אתה מחליט להגיב ולהפריע למכירה. אז אתה מוזמן להשאיר את דעתך מחוץ לדיון הספציפי הזה.

לא מכיר את הקנייה קבוצתית של ה-GTX670, אבל פה אנחנו ממש לא לקראת סגירה, וזו רק הצעה ראשונית ויקרה מידי.

אם תנסו להוריד אותם יותר מדי, בסוף הם המכירה תתפרק. 450 זה מחיר ריאלי. לא פחות ולא יותר. זה המחיר שאני מוכן לשלם ורוב רובם של האנשים פה מוכן. ל400 ש"ח לא נגיע... אתם צריכים לחשוב בהגיוניות.

מה אתה אומר, 450 - לא פחות ולא יותר, אה? תזכיר לי להוציא אותך מהרשימה במידה ונגיע למחיר של פחות מ-450 ש"ח ;)

בכלל, יש לי דמעה קטנה בקצה העין מכל האמפטיה שאנשים מגלים פה ליבואנים. פשוט מרגש. מי שמרגיש שהוא לא יכול יותר, וחייב לשלם עוד 100 שקל עבור המארז, מוזמן לקנות אותו עכשיו. כל השאר - בבקשה להמתין, בסופו של דבר נצא רק נשכרים מכך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לידיעתך במדינת יש 16% מע"מ. רק מזכיר.

אז 100$ הם לא 400 ש"ח, ואתה מביך את עצמך עם הודעות אידיוטיות.

יחד עם זאת, אני מסכים שמחיר ריאלי צריך להיות נמוך יותר מ-500 ש"ח.

כשמחיר ה-RETAIL של המארז הוא 110, זה אומר שהיבואן קונה אותו בפחות מ-100 ליחידה.

בואו נגיד שזה עולה לו 100$ כולל המשלוח לארץ (שכמובן מתחלק על כל הכמות).

בואו נתעלם לרגע מההנחה על הכמות, למרות שיש פה כמות דיי משמעותית (וערך שיווקי נוסף, אגב, שקשה למדוד אותו) ונסתפק ב-100$ פסימיים.

100$ הם 400 ש"ח + מע"מ = 464 ש"ח.

במחיר המצחיק שמוצע בינתיים (540 ש"ח) יש רווח גדול מאוד פר מארז.

זוכרים שהתעלמנו מנושא הכמות? אז בואו לא.

450 ש"ח נשמע לי כמו מחיר ריאלי שעדיין אפשר להרוויח ממנו, בוודאי בכמות של 60+ .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להזכירך: בדיוק ככה התפרקה קנייה קבוצתית של כרטיסי מסך GTX670, עם דיבורים בסגנון הזה^ בעמודים האחרונים לפני הסגירה.

לא כל דבר חייב להצליח, אדרבא יש כאן מכירות קבוצתיות מוצלחות מאוד שהגיעו למחירים מצויינים אבל אם גודל הקבוצה לא מקנה יתרון במחיר לא חייבים לרכוש בכח.

אני רכשתי במכירות קבוצתיות כאן מסך וכונן והייתי שבע רצון מהמחיר ומהמוצר

יש מכירות נוספות שהשתתפתי ולא הגיעו לכדי ביצוע, עדיין אני שבע רצון ואמשיך להשתתף בעתיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שאני מעדיף בפחות, אך אם תבואו אליהם עם דרישות של 400 ש"ח למארז הם פשוט לא יסכימו. אם אתם עד כדי כך טובים במשא ומתן אז נסו את מזלכם. חוץ מזה כמו שצוין פה כמה תגובות אחורה, המדיניות של פרקטל אוסרת מחירי רצפה, ואני מאמין שהיבואנים לא רוצים לפרק את הקשר. כדאי באמת להתחיל לחשוב על P280 כאופציה נוספת, למרות שאני מעדיף את הR4.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...