מארז Fractal Design Define R4 - ההרשמה נסגרה - מזל"ט לכל הקונים :) - עמוד 18 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מארז Fractal Design Define R4 - ההרשמה נסגרה - מזל"ט לכל הקונים :)

adi518

בחר צבע:  

661 הצבעות

1. 1. בחר צבע:

• שחור (כמות: 1)
    • לבן (כמות: 1)
    • טיטניום (כמות: 1) (לא בטוח שיהיה, במצב כזה ניתן להמיר לשחור או לבן)

Recommended Posts

אני סתם זורק רעיון לאוויר אבל אולי נשארו מלאים של P182/P183 שאפשר לשקול ואולי אפשר לקבל עליהם מחיר אטרקטיבי יותר.

מארזים מעולים, שקטים ואיכותיים מאוד.

182 אין כבר שנים אבל יש את 183 גרסת V3 וכרגע הוא יותר יקר מ280, את שניהם יש במלאי אצל היבואן הרשמי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 841
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא יודע לגבי נטו מה ההבדל ביניהם (P280 מקרר סביר לפי הסקירה באתר - הייתי שמח לדעת איך ה-R4 מתפקד בנידון),

אבל מבחינת שקט P280 מוביל וכמובן מבחינת מראה חיצוני..

הגימור שלו הרבה יותר יפה לדעתי.

אבל גם עם R4 הייתי מסתדר ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למרות שעל פי דעתי, מחיר של 500 שקל למארז שעולה בחו"ל 110 דולר זה מחיר מצויין, ובשמחה הייתי קונה במחיר הזה. תחשבו שאנחנו יורדים פה מ-610, מה שאומר משלוח חינם ועוד הנחה של 40 שקל. בתנאים כאלה הייתי קונה. זה גם נראה כאילו נמוך מזה כבר לא נגיע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למרות שעל פי דעתי, מחיר של 500 שקל למארז שעולה בחו"ל 110 דולר זה מחיר מצויין, ובשמחה הייתי קונה במחיר הזה. תחשבו שאנחנו יורדים פה מ-610, מה שאומר משלוח חינם ועוד הנחה של 40 שקל. בתנאים כאלה הייתי קונה. זה גם נראה כאילו נמוך מזה כבר לא נגיע.

נו מה יהיה? כל פעם צץ פה מישהו שטוען שהמחיר מרגיש לו נוח, ושהוא מוכן לקנות, ובכך תורם לכך שהמחיר נשאר גבוה, כאילו שלא נאמר אינספור פעמים שהמחיר הזה עדיין גבוה מידי, שהמחיר של 110$ הוא מחיר RETAIL, קרי - מחיר מלא למי שבא וקונה יחידה אחת, שכשאתה בא וקונה מעל 60 בבת אחת המחיר הזה כבר לא ראלי וצריך להחתך לכיוון מטה בצורה דרסטית עקב הנחת כמות ועוד שיקולים אחרים של בעל העסק, שהמשלוח לא באמת בחינם ובעצם מגולם במחיר, ואתה משלם מחיר משלוח מלא, וכו'.

Screw_Master, מציע לך לעבור שוב על הדיון מתחילתו ועד סופו ולהבין שאין מה לצאת בהצהרות כמו שלך, זה מיותר ומפריע למו"מ שמתנהל כרגע מול הספקים. אם עדיין תחליט שזה מחיר שנוח לך לשלם, לך על זה באופן פרטני.

"זה גם נראה כאילו נמוך מזה כבר לא נגיע." - תמיד יהיו אנשים קטני אמונה שיטענו שהשגת מטרה גבוהה היא בלתי אפשרית. מזל שתמיד מנגד יהיו את אלה שמאמינים שזה כן אפשרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...