שוקל לקנות razer taipn ומקלדת הכי טובה מבחינת ביצועים - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שוקל לקנות razer taipn ומקלדת הכי טובה מבחינת ביצועים

g@s

Recommended Posts

אני חושב לקנות taipan רציתי לדעת האם יש עכברים שמשתווים לרמת הביצועים שלו כמו 8200 dpi, העכבר מיועד למשחקי FPS

האחיזה שלי היא פלאם גריפ, אני ימני, דבר שני אני רוצה מקלדת ל fps מה המקלדת שהכי מתאימה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שוקל לקנות עכבר התקציב(1500) גדול לפי דעתי לכול עכבר שקיים בשוק,בחו''ל,ובארץ. מישהו יודע כמה עכברים ומקלדות שהכי טובים מבחינת ביצועים ואם מישהו יודע מה הפד שהייה הכי טוב לעכבר אז שיגיד התקציב יכול להיות עד 2000

תודה מראש :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DPI גבוה זה לא מה שאמור לשנות לך.

פשוט תקח עכבר FREE PREDICTION, בלי האצות כלשהן.. כמו בטייפן כרגע, ושלא יהיה JITTER על אותו צעד DPI שתשחק איתו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

g@s, הודעותיך אוחדו. להבא נא לא לפתוח דיונים כפולים.

לגבי עכבר ומקלדת גיימינג מומלצים, מהם הצרכים שלך? יש לך דרישות מיוחדות? לדעתי לא צריך תקציב גדול מדי, זה מיותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצבתי תקציב גבוה כי אני לא ממש מתמצא בכול עכברי הגיימינג או המקלדות בארץ או בחו''ל. דרישותי היחידות הם כמה עכברים ומקלדות

עם ביצועים הכי טובים שיש כיום, ופד לעכבר שיביא אותו לשיא היכולת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרת הרבה ולא אמרת כלום. לא נשאלת מה התקציב. אלא מה הדרישות. אם הדרישה היא לעכבר הכי יקר אתה מוזמן לעשות חיפוש בגוגל ולמצוא דיי בקלות. לעומת זאת אתה יכול לפרט אחזה שימושים אתה עושה ביומיום... כמו משחקים - fps? Rts? וכו... איזה אחיזה יותר מתאימה לך. האם אתה שמאלי..

כמו כל דבר בחיים.. זה שמשהו יקר או עולה הרבה לא אומר שהוא נכון עבורך. ע״ע ביטס או ד״ר דרה ושות׳

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...