עזרה | סריאל מקורי - הגבלות שימוש. - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה | סריאל מקורי - הגבלות שימוש.

CyborgRAT

Recommended Posts

שלום לחברי הפורום!

אני מעוניין לקנות את המשחק BF3, אבל חייב לדעת כמה דברים לפני.

1. אילו הגבלות חלות על הסריאל? יש ברשותי עותק מקורי של IV שהסריאל נחסם לאחר שהתקנתי את המשחק יותר מחמישה פעמים. האם גם על באטלפילד חלה הגבלה זו?

2. האם יש מספר מחשבים מוגבל שעליהם אפשר לעשות אקטיבציה לסריאל?

3. איך בכלל עובד עניין האונליין במשחק בכל הנוגע לשימוש בסריאל. האם מדובר בחשבון של EA שאני יוצר ואליו אני קושר את הסריאל? ואם כן, אם המשחק מותקן על המחשב שלי, האם אני יכול ללכת לחבר שלי, להתקין על המחשב שלו את המשחק עם אותו הסריאל כמובן, ואז להתחבר לחשבון שלי ולשחק שם אונליין?

4. מצאתי את המשחק ב- PCGAMES במחיר 195 שקלים. האם זהו המחיר הזול ביותר בארץ לעותק פיזי של המשחק? (לא סריאל בלבד)

אשמח מאוד אם תוכלו להקדיש מעט מזמנכם ע"מ לענות לי על שאלות אלו.

תודה מראש! -מתן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לחברי הפורום!

אני מעוניין לקנות את המשחק BF3, אבל חייב לדעת כמה דברים לפני.

1. אילו הגבלות חלות על הסריאל? יש ברשותי עותק מקורי של IV שהסריאל נחסם לאחר שהתקנתי את המשחק יותר מחמישה פעמים. האם גם על באטלפילד חלה הגבלה זו? שום הגבלות בעקרון,המשחק מותקן על תוכנה בשם אוריג'ין,היא דיי זהה לסטים.אתה מתקין אוריג'ין ומשם אתה מתקין\מוריד את המשחק ומפעיל את המשחק משם.

2. האם יש מספר מחשבים מוגבל שעליהם אפשר לעשות אקטיבציה לסריאל? לא,המשחק "קשור" לתוכנה בשם אוריג'ין לכן אין הגבלה במספר מחשבים עליהם מותקן המשחק כי המשחק מותקן דרך האוריג'ין בעקרון.

3. איך בכלל עובד עניין האונליין במשחק בכל הנוגע לשימוש בסריאל. האם מדובר בחשבון של EA שאני יוצר ואליו אני קושר את הסריאל? ואם כן, אם המשחק מותקן על המחשב שלי, האם אני יכול ללכת לחבר שלי, להתקין על המחשב שלו את המשחק עם אותו הסריאל כמובן, ואז להתחבר לחשבון שלי ולשחק שם אונליין? אתה יוצר חשבון ,אם אני זוכר נכון זה אותו חשבון EA,ובעצם הסריאל נקשר עליו וכך גם המשחק.

4. מצאתי את המשחק ב- PCGAMES במחיר 195 שקלים. האם זהו המחיר הזול ביותר בארץ לעותק פיזי של המשחק? (לא סריאל בלבד)

נראה שכן,PCGAMES חנות זולה וזה ככל הניראה המחיר הזול ביותר בארץ.

אשמח מאוד אם תוכלו להקדיש מעט מזמנכם ע"מ לענות לי על שאלות אלו.

תודה מראש! -מתן.

הגבתי בציטוט.

תתחדש ונתראה בשדה הקרב :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לך.

עוד כמה שאלות ששכחתי לשאול:

1. על פי מה נקבע השם שלי במולטיפלייר?

2. האם ניתן לשנות את השם שלי במולטיפלייר? ואם כן, אז איך?

3. התקנתי את המשחק על המחשב כדי לראות איך הוא יריץ אותו כי יש לי כרטיס מסך חלש (9600GT 512MB) והמשחק רץ לי חלק בסינגלפלייר על רזולוציה של 1440x900 והגדרות בינוניות.

כאשר אני אקנה את המשחק, המולטיפלייר ידרוש יותר ביצועים או שאני מסודר?

ד"א:

בסוף אין את המשחק במלאי כך שככל הנראה אקנה אותו מאייבורי בתוספת של 30 שקלים. (225 ש"ח) :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...