חזרתי עכשיו מגן השלושה, הסחנה. - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חזרתי עכשיו מגן השלושה, הסחנה.

mrraz

Recommended Posts

אני לא כזה אבל הולך לי לצאת משהו כזה.

יוצא לי להיות שם הרבה מאחר ויש לי משפחה בבית שאן

זה לא שהיה ריק, היה מפוצץ.

פעם ראשונה שאני שוחה שם בלי שינסו להטביע אותי עם ילדים שקופצים עליך ושחיינים שמכניסים לך זפטות.

פעם ראשונה שיוצא לי לראות את המקום מתנהל בצורה מסודרת בלי הבלאגן שחוגג שם בשישי שבת

אחרי שהתאוששתי מהתדהמה התברר לי שפשוט נפלתי על הרמאדן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשהייתי לאחרונה עם החברה בים המלח - אותה תמונה בדיוק. נשארנו בסביבה 3 ימים (כחלק מטיול ארוך יותר). ביום הראשון היו הרבה ערבים, שעזבו ביום השני. את כמות הטינופת שהם השאירו לא ניתן לכמת במילים. בערב היום השני המקום התמלא הרבה יותר משהוא היה מלא ביום הראשון, והפלא ופלא - לא פתחו בו מזבלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמת.. שהנושא הזה הפך לשיחה במשפחה ואם החברים

אני גר בצפון.. במעלות

יש לנו פארק "פיראטים" שבו תמיד היו מלא אנשים בסופי שבוע כל הזמן עושים על האש ומלא משפחות וילדים וכדורגל.

כבר תקופה שיש שם רק ערבים ובילתי אפשרי להיתקרב.. פשוט עוברים מהכפר לפארק

אותו הדבר קורא בכל המקומות בכרמיאל.. הכל מפוצץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי שהתאוששתי מהתדהמה התברר לי שפשוט נפלתי על הרמאדן.

גם אני חזרתי משם השבוע - לא היה מפוצץ והיה רגוע וכיפי.

לא רק שזה הרמאדאן זה גם "הימים הנוראים" אז כל הדתיים ושומרי המסורת לא מתקרבים למים באופן די גורף.

היינו רק אנחנו, כמה קיבוצניקים והרבה עולים מרוסיה (רובם נוצרים לפי השרשראות עם הצלב).

אותו דבר גם בכנרת, פארק הירדן, נחל הבניאס/דן/עיון - הכל ריק, רגוע וכיפי כמו פעם כשגרתי בצפון לפני 20 שנה.

לא יודע לומר אם זה היעדרם של המוסלמים (רמאדאן), הדתיים (הימים הנוראים) או סתם היעדר העומס אבל בהחלט מעורר געגוע למה שהיה פעם ( אני בן 40 אוטוטו וגרתי בצפון כמעט 15 שנה אז לי פרספקטיבה לא רעה). :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה היית באמצע השבוע

בשישי היה מפוצץ, לא מצאתי בכלל חניה והייתי צריך לנסוע עד הקצה למגרש חול מלא אבק

כנראה שהימים הנוראים באיזור היו לעופות ולכבשים שעלו בהמוניהם על המוקד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...