מי מכיר ומי יודע - בירושלים, מסעדה עם אוכל טוב וזול / עסקית צהריים שווה - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מי מכיר ומי יודע - בירושלים, מסעדה עם אוכל טוב וזול / עסקית צהריים שווה

ssib

Recommended Posts

היי לכולם

אני מתכננת טיול לירושלים בשבועות הקרובים (אמצע השבוע)

יש שמועות שכדי לשרוד (ולהנות) יום שלם מומלץ גם מתישהו לשלב אוכל.

לכן, אני מחפשת המלצות מכם

הן הירושלמים (וירושלמים לשעבר) שבינכם והן אלא שפשוט מכירים

לגבי מקומות המציעים אוכל טעים ובמחירים זולים-סבירים (או עסקית צהרים) שמומלץ לאכול בהם.

הפרמטרים העקריים הדרושים

1. מיקום: מרכז העיר

2. אכילה כמו בני אדם בישיבה (רצוי מאוד ממוזגת או לפחות מצוננת) ולא למשל בעמידה ברחוב ובמקום נעים נקי ונורמלי.

3. סוג מזון:

לא חומוס פלאפל או שווארמה.

לא ג'אנק פוד לסוגיו,

לא מבוסס בעיקר על פיצה' כריכים, או סלט (למשל לא ארומה).

אם המבורגר אז טעים ואיכותי ולא בסגנון מקדולנדס.

משהו משביע. רצוי כזה היכול להשביע גם בחורים ביום טיול קליל ולא רק דוגמניות על בולסות חסה.

בין היתר חשבתי על מסעדת פועלים

אבל מחיפוש קליל ברשת עושה רושם שנשארו בירושלים בעיקר חומוסיות (כאמור, לא!!) או מסעדות פועלים המתומחרות כמו חצי גורמה. ייתכן בהחלט שיש נוספות במרכז ירושלים שאפילו מציעות אוכל טעים במחירים הגיוניים - אשמח להמלצות עליהן.

אופציה אחרת שלרוב מומלצת היא עסקית שווה בקפה או מסעדה.

אבל בשביל זה צריך להכיר את המקומות ואת העסקיות שהן מציעות.

לצערי, העכבר למשל מלא בביקורות אודות עסקיות באזור המרכז (וספציפית ת"א) אבל מעט מאוד בירושלים.

אשמח גם להפניה לקופונים גרופונים ושאר ירקות כאלה היכולים להביא לאותה תוצאה.

קיצור, אשמח להמלצות

תודה ושבת קרירה ונעימה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

המבורגריות - יש לך איוו ברחוב הלל, אחלה המבורגר, הנה התפריט http://iwos.co.il/menu

וברחוב שלומציון יש לך את הבלאק.

ממליץ לך להירשם לאתרי קופונים לאיזור ירושלים, בדר"כ יש שם המון קופונים משתלמים למסעדות.

הנה קופונים לירושלים http://www.groupon.co.il/all-deals/jerusalem-iw, כפי שאת רואה יש לא מעט מסעדות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הבנתי שהיום בשוק מחנה יהודה יש גם מסעדות פועלים וגם מסעדות מדהימות.. זה פשוט נהיה שילוב מדהים של ישן / ומודרני.. וכבר מזמן תיכננתי להגיע לשם אבל לא הספקתי עדיין..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הבנתי שהיום בשוק מחנה יהודה יש גם מסעדות פועלים וגם מסעדות מדהימות.. זה פשוט נהיה שילוב מדהים של ישן / ומודרני.. וכבר מזמן תיכננתי להגיע לשם אבל לא הספקתי עדיין..

יש את מסעדת מחניהודה המפורסמת, לא הייתי שם מעולם אבל הבנתי שמקום ממש שווה ביקור, אוכל טוב וחוויה, אבל מחירים יקרים - הייתי קופץ לביקור חד פעמי בשביל לראות על מה המהומה.

איוו באמת אחד ההמבורגריות הטעימות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ALÞћA, danic, noodle, crow1470

תודה רבה על התגובות!

crow

הבטתי על התפריט של "אמא"

נראה חביב, לא ממש ברור שם מה קורה בדיוק לגבי העסקית ומה נכלל או לא, אבל אני מעריכה שאת זה ניתן לברר בשיחת טלפון פשוטה.

noodle

איוו עושים רושם ממש סבבה ועם ההמלצות שלך, של ALÞћA (כאמור, אני מתכוונת לבא באמצע השבוע כך שאני מקווה לטוב :) ), וההמלצות שראיתי ברשת נראה שהם בהחלט יובאו בחשבון. :xyxthumbs:

באשר לבלאק, מכירה אותם היטב. בא לי משהו אחר.

מה שכן אני בהחלט אעקוב אחרי הגרופונים בירושלים.

אם אתה (או מישהו אחר) מכיר אתר קופונים מומלחץ נוסף (נניח חוץ מי "באליגם") שיש בו קופונים לירושלים אשמח גם.

danic

על מחניודה שמעתי. העניין שגם אני הבנתי שבשביל לאכול ולשבוע שם צריך לשלם יחסית לא מעט. כאמור במקרה הזה אפילו שהמקום מיוחד וכנראה שווה ביקור אין זה מה שאני מחפשת.

באשר למסעדות פועלים אחרות בשוק - הבעיה שחלק מהן החלו לגבות מחירים כמו מסעדות טובות ולא מסעדות פועלים. דוגמא לך היא עזורה בה ביקרתי לפני מספר שנים וכבר אז המחירים שלה היו מופרזים ומכאלה אני מעדיפה להמנע.

לדעתי - אם מסעדת פועלים אז מחירים בהתאם.

לדעתי האישית, שילוב של אוכל פשוט, מקום יחסית פשוט שלא לומר לעיתים מוזנח אבל מתיימר להיות אותנטי. מינוס היחס האישי והחם שלרוב ככול שמקום מתמסחר מעט נעלם, האנשים האותנטים שלרוב כבר לא פוקדים את המקום כי הוא הפך לייקר מידי ומכוון לתיירים והמחירים שעם הזמן הכפילו, שילשו את עצמם ויותר, אינו ממש אטרקציה או משהו שאני מתלהבת במיוחד לפקוד.

כמובן אשמח להמלצות נוספות על מסעדות פועלים אמיתיות ושוות עם מחירים של מסעדות פועלים.

בכל מקרה סיור בשוק הינו אופציה שאני שוקלת לשלב בטיול. אם אקבל המלצה על מקום נחמד במחירים טובים שם ייתכן בהחלט ש(גם) נעצור לאכול שם.

אשמח להמלצות נוספות למסעדות ובתי קפה (כאמור לא דווקא פועלים) ששווה לפקוד ושמציעים אוכל טעים במחירים סבירים (עסקית צהרים מומלצת?) במרכז ירושלים.

................

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הרבה מסעדות בשוק. ממליץ על עצירה לקפה בבית הקפה של מזרחי.

לדעתי, טיול בירושלים מחייב עצירה במסעדת פינתי.

מסעדת פועלים הכי פועלים שיכולה להיות, יושבים בשולחן אחד עם אנשים אחרים. המחירים סבבה וכאמור זו מסעדה חשובה בתרבות הירושלמית. כתובת: רחוב ההסתדרות פינת רחוב קינג ג'ורג'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובה, בומבה.

אבדוק בקשר לקפה של מזרחי.

באשר לפינתי, יש בעיה קטנה, אני לא ממש מחובבות החומוס והבנתי שזו ההתמוחת שלהם.

המלצות נוספות?

אגב, לא שזה רלוונטי כעת (בכל אופן קיץ) אבל אבל אם כבר אשמח גם להמלצה על מקום טוב לאוכל יהודי בירושלים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואם בכל זאת תקף אותכם רעב ואתם מוכנים להתפשר על ג'אנק פוד, בקינג ג'ורג' (לא זוכר את המספר, קצת מעל יפו - מול המדרחוב) יש את 'אוכל בכיף', מוכרים שם שווארמה בלאפה ב-15 ש"ח, ופלאפל+שתייה ב-10 ש"ח - זה שנמשך כבר די הרבה זמן, האוכל שלהם טעים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על ההמלצות

אלף, roadrunner, ונודל

אלף,

תודה! אני אבדוק לגבי "אלדד וזהו".

roadrunner

תודה על ההמלצה הנוספת על "אמא" נראה שהמקום פופלרי. :)

נודל

תודה! אם מסיבה כלשהי יתחשק לנו מעט ג'אנק נשמע שב"אוכל בכיף" יש מחירים לא רעים בכלל. אם אתה אומר שהוא גם טעים אז בכלל :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן זה טעים, אפילו מאוד טעים, כמו שציינתי אני וכל החברים היינו אוכלים שם גם לפני שהיה את המבצע (אז לאפה עלתה 23 או משהו כזה אני לא זוכר).

לעומת זאת בחיפה אני לא מוצא שווארמה בלאפה בפחות מ-30 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...