גולן טלקום - לפני שאני עובר, אפשר לסכם בקצרה את החסרונות בבקשה? - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גולן טלקום - לפני שאני עובר, אפשר לסכם בקצרה את החסרונות בבקשה?

radioactive

Recommended Posts

מניסיון אישי ומפתיחת 4 קווים באתר שלהם לכל המשפחה. לא היו שום בעיות.

קבלת הסים במהירות על ידי הדואר,לי לא היו בעיות בניוד ולא מאמין שיש כבר,קליטה טובה, 3G מהיר,חשבון וקבלה אינטרנטית ברורה מאוד.

ממליץ מאוד. תהנה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החיסרון היחיד שלהם הוא 10 ש"ח הבדל מהחברה הזולה יותר (הוט מובייל).

יחד עם זאת, בתמורה לאותם 10 ש"ח נוספים גם מקבלים יותר - בין היתר: ניתן להשתמש באינטרנט גם דרך המחשב (הוט מובייל מגבילה לשימוש דרך הטלפון בלבד, אם אתה פותח wifi החיבור נהיה איטי עד כדי חוסר שמישות), ושיחות ללא הגבלה ל-31 (?) מדינות בחו"ל. בארה"ב וקנדה כולל אפילו לסלולרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו כן, ישנה כמות ספורה של מספרי 1-800 שחלק מלקוחות גולן דיווחו כי אינם מצליחים להתקשר אליהם. יש אפילו כאלה שטוענים שהם לא מצליחים להגיע לכמה מספרי קווי. גולן אומרים שהבעיה מוכרת והטיפול בעיצומו.

מהניסיון שלי, הכל דבש, ואין בעיות (חוץ מבאמת כמה מספרי 1-800 שדווחו כבעייתים, וכשבדקתי באמת לא עבדו טוב).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ רלוונטי למי שבחבילה של 10 שח, או למי שעושה שיחות לסלולרי באירופה. לא רלוונטי לרוב המשתמשים בחבילת 99 שח.

וגם זה בפיתוח כרגע אצל גולן. בקרוב יהיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החיסרון היחיד שלהם הוא 10 ש"ח הבדל מהחברה הזולה יותר (הוט מובייל).

יחד עם זאת, בתמורה לאותם 10 ש"ח נוספים גם מקבלים יותר - בין היתר: ניתן להשתמש באינטרנט גם דרך המחשב (הוט מובייל מגבילה לשימוש דרך הטלפון בלבד, אם אתה פותח wifi החיבור נהיה איטי עד כדי חוסר שמישות), ושיחות ללא הגבלה ל-31 (?) מדינות בחו"ל. בארה"ב וקנדה כולל אפילו לסלולרים.

איך הם עושים את זה? שינוי ב-ROM של המכשיר? (איך הם מזהים שימוש באינטרנט דרך ה-Wifi של הסלולרי?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך הם עושים את זה? שינוי ב-ROM של המכשיר? (איך הם מזהים שימוש באינטרנט דרך ה-Wifi של הסלולרי?)

יש כל מיני דרכים, אבל האמת שהדרך הטכנית שהם בוחרים לעשות בה את המגבלה הזאת (ברור שהם לא נוגעים לך במכשיר) לא מעניינת אותי. אין לי שום כוונה לשחק ב"חתול ועכבר" עם החברה הסלולרית שלי, כשיש לי אופציה הרבה יותר טובה, הרבה יותר שקופה, הרבה יותר הוגנת, והרבה יותר משתלמת.

ועוד יתרון של גולן:

גולן טלקום Golan Telecom

הבטחנו לעדכן – כעת ניתן להשתמש בשירות הנדידה (Roaming) של וליהנות משיחות ו-SMS בחו"ל ומחו"ל לארץ.

כשאתם בחו"ל שירות ה-CallBack ליעדים ישראליים מופעל אוטומטית. כל שעליכם לעשות כדי לחייג לארץ הוא לחייג את המספר בקידומת ישראלית (כפי שמופיע בזיכרון הטלפון). השיחה תתנתק אוטומטית ולאחר מכן תתקבל שיחה נכנסת, קבלו את השיחה ודברו עם המנוי אליו חייגתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד לא קיבלתי שום מייל וגם לא לתיבת הספאם, אבל אמתין כמה ימים לקבלת סים בדואר.

בכל אופן לאחר שאורנג' חצו את כל הגבולות, החלטתי שלא משנה למי אני עובר - לא אשאר איתם מתוך פרינציפ.

sdaD7.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מיצטרף לשאלות:

אני רוצה להעביר את הקו של אמי מאורנג, מדובר במכשיר Samsung J630

התדרים שהוא תומך:

2G - GSM 900 / 1800 / 1900

3G - UMTS 2100

האם המכשיר תומך בתשתית של גולן?

אני רוצה לעשות ניוד של המס' הקיים, האם בעיית חיובים הכפולים עדיין נימשכת והאם אין בעייה של פירצה והשגת כרטיסי האשראי דרך האתר שלהם?

אני כרגע ברמי לוי עם מכשיר RAY - לא ממש מדבר הרבה- חשבונית ראשונה של 42 ש"ח :-), אבל הקליטה של פלאפון ***. אחליט בעתיד למי לעבור- העיקר של נישאר באורנג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...