ויכוח קטן עם חבר לעבודה - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ויכוח קטן עם חבר לעבודה

idanmal

Recommended Posts

שלום לכולם ותודה מראש לעוזרים.

בתור אחד שמצלם המון וברשותו ציוד צילום נחמד ביותר, צילמתי במועדונים ובאירועים המון אין לי ספק שאני צודק!!!

ישנו חבר לעבודה שמתווכח ואומר שזה טמטום לצלם תמונה לאורך-גובה תקראו לזה איך שאתם רוצים,

הוא טוען שכאשר מעבירים את זה למחשב חייב לסובב כי התמונה הרי על הצד ואז כאשר היא על הצד ואתה מסובב התמונה קטנה

ונראת רק על אמצע המסך עם שני שטחים לבנים מהצדדים(אתם יודעים למה אני מתכוון).

ואני מסביר לו שבכדי להתמקד בבן אדם עומד או עצם גבוה נצלם תמונה לאורך כדי שהעצם יהיה הנושא של התמונה ובגדול יותר.

אחרת אם נצלם לרוחב יכנסו כל מני מסתננים לתמונה והעצם שרצינו לצלם כבר לא יהיה הנושא ותצא תמונה לא יחודית.

הוא מבחינתו שהתמונה תראה לו גדולה על המסך ואני מסביר לו שזה לא צריך להיות ככה כי התמונה בסופו של דבר צריכה

להיות מפותחת בתור תמונה,פוסטר או משהו אחר ולא אמורה להשאר במסך המחשב, שכאשר מסובבים הוא מתאים את התמונה למסך

ומקטין או מגדיל אותה .

עדיין מבחינתו זו טיפשות מפני שהוא טוען כי הוא לא מפתח שום תמונה והתמונות אצלו נצפות רק במחשב.

אם מישהו יוכל להסביר לו את ההגיון שבדבר בצורה מפורטת אני אשמח(הוא קורא לי עקשן וטוען שאני חושב שאני יודע הכל)

ראוי לציין שמדובר באדם מבוגר באיזור ה-55-60 .

אצרף תמונה שצילמתי והוא טען שהתמונה לא טובה .

מבחינתי התמונה הרחבה יור נכונה לצילום, ואני טוען שכדי לצלם את הארונית ההיא התמונה הראשונה לאורך היא הנכונה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, נחמד לדעת שבאלביט יש זמן לשטויות כאלה.

דבר שני, באופן כללי, כשמדובר באנשים - אתה צודק לחלוטין. כשמדובר בחפצים, ממש לא תמיד, שכן לחפץ אין "אישיות", ולרוב הוא נראה יותר טבעי בקונטקסט כלשהו המסופק ע"י הרקע. בתמונות של הארונית, למשל, הצילום ה"רחב" טוב בהרבה לדעתי מהצילום "לגובה".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח...

אין ברירה יש שמחייבות צילום אנכי גם כדי שתוכל לתפוס את כל האובייקט אם הוא גבוה וגם כי זה פשוט נכון.

בקשר לוידאו זה סיפור אחר כיוון שבוידאו אתה יכול לזוז תוך כדי צילום ולהמחיש את האזור המצולם יותר טוב,

וכן זה מעצבן שוידאו שצולם במאוזן אי אפשר לסובב למאונך כמו תמונה וזה מחייב התעסקות עם תוכנה מיוחדת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...