מודם/נתב VDSL - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מודם/נתב VDSL

Judas Iscariot

Recommended Posts

אני רואה שבכל המצבעים החדשים והמרגשים(כן בטח) של בזק למהירויות גבוהות, נלוות גם התחייבות לרכישת/שכירת נתב VDSL, למשל:

רכישת נתב בעסקת תשלומים בחיוב של 24.9

24 תשלומים(. עלות *₪ VDSL הינו 597.6 ₪

אני לא מעוניין להיכבל לבזק או חברה אחרת בדרך כזו או אחרת ואני גם מעדיף לרכוש "ציוד קצה" כזה או אחר לבד.

הצרה היא, שאני לא מצליח למצוא נתבים "בעלי יכולת VDSL" - אז השאלה שלי היא פשוטה, מה האינדיקציה לכך שנתב כלשהו הוא "VDSL"?

תודה מראש לעוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לי "לדרוש" מודם ולא ראוטר? אם זה מודם לא אצטרך לשלם ואוכל לחבר אליו איזה ראוטר שארצה?

ואני עדיין לא מבין, אני לא יכול לרכוש בעצמי ציוד שיכול לשמש כמודם וראוטר VDSL? זה לא קיים, רק אצל בזק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לי "לדרוש" מודם ולא ראוטר? אם זה מודם לא אצטרך לשלם ואוכל לחבר אליו איזה ראוטר שארצה?

זו אפשרות אחת.

אפשרות שניה היא "להיכבל" לבזק ל 24 חודשים ולקבל מודם-ראוטר (כשהראוטר בינוני ביותר) בחבילה אחת.

מודם+ראוטר ל VDSL אתה יכול לנסות ולהביא מחו"ל מאחר ואף מקום לא מוכר כאלה בישראל מלבד , רק קח בחשבון שהציוד הזה לא זול ויתרה מזאת, אין לדעת כיצד הוא יתפקד עם הציוד ב MSAG של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שרק בילבלת אותו עכשיו :)

כן.

ואני עדיין לא מבין, אני לא יכול לרכוש בעצמי ציוד שיכול לשמש כמודם וראוטר VDSL? זה לא קיים, רק אצל בזק?

כמו שאלפא אמר, שילוב של מודם-ראטור בקופסא אחת לא ניתן למצוא בארץ (או נדיר?) ורק מציעה אותו, במחיר מופקע של 600 ש"ח, למוצר עם ביצועים בינוניים.

האופציה השניה היא בדיוק כפי ששאלת מקודם - לבקש מודם בלבד בחינם (תומך VDSL) ולשדך אליו ראוטר מתאים. בכ 300 ש"ח אתה יכול להביא את ה TL-WR1043ND עם ביצועים טובים מאוד (הרבה יותר ממה שבזק מציעים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא צריך "ביצועים טובים מאוד"... זה יהיה לדירה שלי ושל חברה שלי, דירה סטונדטיאלית קטנה, 2 חדרים. נראה לי אפילו הראוטר הזול ביותר ביקום יהיה בסדר.

אבל עניתם לי לגבי השאלות והעלויות, אז תודה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...