ממיר עידן+, מהיכן מומלץ לקנות? והאם ניתן לחבר למחשב או רק לטלויזיה? - עמוד 2 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ממיר עידן+, מהיכן מומלץ לקנות? והאם ניתן לחבר למחשב או רק לטלויזיה?

BedB0y

Recommended Posts

מוטי, לשם הסקרנות:

יש ערוצי HD מעניינים שאפשר לקלוט בחינם?

ד"א האיכות של ערוץ 2 ב- SD נראית ממש טוב בממיר שלך.

לא חושב, מה שכן חשבון שיתופי עולה 500 ש"ח לשנה שלמה לא לחודש כמו בהוט ויס ופותח לך את כל הערוצים

יש אנשים מארצות ערב שמוכרים שיתוף שפורץ את הערוצים של יס (כנ"ל לגבי הוט)

לגבי ערוץ 2, צולם קטע שבמקרה לא היה על רזולוציה מיטבית, הממיר מאפשר לשנות את הרזולוציה לפי הדרישה שלכם, אם זה 16:9 4:3 16:10 וכו', לאיכות מירבית, האיכות של הערוץ עצמו היא דיגיטלית סטנדרטית רגילה לגמרי,

ישראל מפגרת מאוד ביחס לחו"ל באיכות ובערוצי הHD

לדוגמה תראו את הערוץ אנימל פלאנט HD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. יש דונגלים שמתחברים ב- USB עם תמיכה ב- S2? (ניסיתי לחפש ב- ומה שראיתי זה קופסאות גדולות יחסית.)

2. ככל הידוע לי עידן+ עדיין לא משדר ב-HD אני צודק? (מלבד העובדה שהערוץ היחידי שנתמך הוא ערוץ 1)

דונגלים לא ראיתי. יש קופסאות שמתחברות ב-, לא S2, ב-30 דולר בערך (למיטב זכרוני).

אני קניתי לאחרונה כרטיס PCI DVB-S2 ב-45$.

אני לא חושב שהערוצים ב-HD, אבל למיטב ידעתי יש כוונה לעבור אל זה בעתיד הקרוב.

אני באמת לא רואה סיבה למה לא להשקיע גרושים בודדים נוספים ולקבל S2, שלא לדבר שלא חסרים המון ערוצים חופשיים אחרים שמשודרים כבר עכשיו בהפרדה גבוהה.

לגבי הלווין זה ממש ממש לא המחירים.

אתה רוצה לראות חשבונית?! :nixweiss: על פי מה קבעת?

ובכלל דובר על התקנה מינמלית בנק' חיבור אחת, וכתחליף משודרג לממיר DVB-T בודד.

גם המחירים שהבאת לקוואד LNB ולדיסאק רחוקים מאוד ממחירי מינימום... נקנו ב-18$ ו-6$ בהתאמה (כרגע ממתין להם).

אפילו התקנה מאוד מורכבת אפשר לעשות בגרושים.

http://www.ebay.com/itm/271000000511?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649#ht_2414wt_1393

http://www.ebay.com/itm/261034115539?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649#ht_1295wt_1135

בקשר לדבריך שזה "זבל סיני שנהרס אחרי שנה" - ימים יגידו. בינתיים מרוצה. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, אני לא יודע איזה ממיר קנית במה הוא תומך ומי עשה לך את ההתקנה, אבל אני יכול לומר שזה לא עבודה פשוטה כל כך

בכל זאת, צריך לעלות לגג עם כל הציוד לקדוח חורים לעביר כבל קוקאסלי דרך הגג לעשות קונקטורים ועוד.

מה שבטוח שהוא לא יכול לעשות את זה:

פריצת שידורי יס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שיש שיתוף קבצים באימיול וכדי להוריד את הקבצים שם צריכים אימיול (כנ"ל לגבי ביטרונט)

אותו הדבר לגבי שיתוף כרטיסים - במקרה הזה צריך ממיר תומך עם תוכנה שם משתמש וסיסמה (וחיבור לאינטרנט כמובן)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, אני לא יודע איזה ממיר קנית במה הוא תומך ומי עשה לך את ההתקנה, אבל אני יכול לומר שזה לא עבודה פשוטה כל כך

בכל זאת, צריך לעלות לגג עם כל הציוד לקדוח חורים לעביר כבל קוקאסלי דרך הגג לעשות קונקטורים ועוד.

התקנה בוצעה לבד, בלי שום ציוד מקצועי.

http://www.ebay.com/itm/NEW-HD-DVB-S2-DVB-S-MPEG-4-EPG-DVB-USB-PVR-HD-Digital-Satellite-Receiver-Remote-/261051639787?pt=US_Video_Capture_TV_Tuner_Cards&hash=item3cc7e3e7eb

טיפ: אפשר להשיג בזול יותר בפומבי.

מה שבטוח שהוא לא יכול לעשות את זה:

אפשר פרטים נוספים? בדיוק התחלתי להתעניין בנושא. גם זה יהיה בסוף...

אתה יכול לשכפל לי כרטיס במקרה?

דרך אגב, אפשר גם לקבל שידורים של עם טונר DVB-C (בתהליכי בדיקה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שיש שיתוף קבצים באימיול וכדי להוריד את הקבצים שם צריכים אימיול (כנ"ל לגבי ביטרונט)

אותו הדבר לגבי שיתוף כרטיסים - במקרה הזה צריך ממיר תומך עם תוכנה שם משתמש וסיסמה (וחיבור לאינטרנט כמובן)

איך זה עובד? איך הכרטיס במקום אחר משותף אצלי בממירים בבית ? דרך האינטרנט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לשכפל לי כרטיס במקרה?

דרך אגב, אפשר גם לקבל שידורים של עם טונר DVB-C (בתהליכי בדיקה).

אני לא יכול לשכפל כרטיסים אני לא מתעסק בזה..

אפשר לקבל את השידורים של (DVB-C) בעזרת כרטיס הרחבה לממיר תואם

לדוגמה דרימבוקס 8000

מדובר ממש על מפלצת, מחשב המריץ עם תוכנות יעודיות לצפייה בטלוויזיה, (כולל הרדיסק וצורב להקלטה וצריבה)

בסרטון הזה בדקה 3:10 אפשר לראות על מה אני מדבר...

איך זה עובד? איך הכרטיס במקום אחר משותף אצלי בממירים בבית ? דרך האינטרנט?

הכרטיסים מחוברים לקורא כרטיסים לשרת המריץ שמאוכסן בחוות שרתים

לממירים השיתופים יש חיבור RJ45 בעזרת החיבור הם מתחברים לאינטרנט לפי שם המשתמש והסיסמה שלך

הממיר מבקש מהאינטרנט ומהשרתים את ההצפנה של הערוץ מקבל את המידע חזרה וכך זה עובד.

הנה של שרתים חובבנים

29973_11349VVLNSSbpCBh.jpg

5il7vl9.jpg

smargoar4.jpg

smargousb3jy8.jpg

img3528ta7.jpg

9392ge8.jpg

1186472793323ft67541usbcv0.jpg

כמו שאמרתי, עולם ומלואו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקנה בוצעה לבד, בלי שום ציוד מקצועי.

כנ"ל, לא כזה מסובך (גם להתקנה של כמה עיניות) ,אבל בכל זאת דורש חוש טכני והבנה בסיסית איך העניין עובד

המממיר שבקישור הוא רק להמחשה או שיש לך אותו ? יכול לתת חוות דעת עליו (ניראה משתלם )?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...