חבילת "גיימרים" בבזב"ל - יש עדיין צורך בדבר הזה? - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חבילת "גיימרים" בבזב"ל - יש עדיין צורך בדבר הזה?

טוסטר

Recommended Posts

לפני בערך שנה האינטרנט שלי לא זז באשמת בזב"ל - אתרים לא עלו, תוכנות (לדוגמא GameRanger) לא היו מתחברות בין 12 בצהריים ל 8 בערב בערך וכו...

אחרי מריבות ומלחמת התשה מולם (זו באמת הייתה מלחמת התשה) הוצאתי מהם את חבילת הגיימר בתמורה לתשלום זניח של שקל בחודש והאינטרנט חזר לתפקד כמו שצריך.

עכשיו, אני אצטרך לשדרג את מהירות הגלישה, מה שאומר שאני אצטרך שוב לסגור איתם תוכנית ורציתי לדעת אם חבילות הגיימר האלו עדיין קיימות, ובמידה שכן, האם האינטרנט שלהם עדיין קטסטרופלי בלי חבילת ...

תודה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעקרון כבר אין צורך ממשי בחבילת , אבל הגיימר אמור להשאר באותו מחיר בתנאי שאתה לא סוגר את המנוי אלא רק משדרג מהירות וזה כי הוא בעצם "תוספת" על המנוי ומשולם בנפרד מהיוזר עצמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובה.

בסופו של דבר ביטלתי את הגיימר. עברו ימי ההתחייבויות לספקי ואם האינטרנט שלהם לא יעבוד כמו שצריך אני פשוט אחליף ספק.

הגיימר נשאר לי מהימים שהייתי בהתחייבות אצלם והאינטרנט לא זז, ככה שלא הייתה לי ברירה אלא "לריב" איתם בשביל לקבל נורמלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

עדכון קטן.

המצב בלי ה"גיימר" שלהם רע מאוד.

טורנטים בקושי זזים (טורנט עם 7200 סידרים שיורד בקצר מסחרר של 12KB)

לפני שביטלתי את הגיימר הורדתי טורנטים על מקסימום.

יש המלצות על ספק נורמלי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי למה ביטלת את הגיימר אם אתה משלם עליו שקל והוא מספק לך איכותי על הכבל החדש של 014 ..

וגם לא יודע על מה אתה מדבר בקשר למהירות הורדה, כשהייתי בלי הכל עדיין טס והמצב הזה דיי זהה כמו עם הגיימר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה אנשים משלמים פה על חבילות של בזב"ל?

לצורך העניין יש לי 30M (לא , לא שזה משנה) ואני משלם 29 שקלים לחודש על זה.

באופן כללי אני מרוצה מבזב"ל, לפעמים יש בעיות אבל בתוך ים של בעיות בספקיות בארץ אני מוצא את בזב"ל איכשהו יותר נורמאלית מכולן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

10 מ"ב ב120 שקל :facepalm:

צריך להתקשר אליהם ולהשיג איזה הנחה.

זה למה אני אוהב את CCC.

לא צריך לזכור להתקשר אליהם. המחיר יורד - גם המחיר שלך יורד אוטומטי. (כבר ירד לי המחיר 4 פעמים כך)

אומנם המחיר שלהם לא הכי זול, אך מספיק חודש אחד לשלם מה שאתה משלם, בשביל שכל הפרש ימחק למשך שנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי למה ביטלת את הגיימר אם אתה משלם עליו שקל והוא מספק לך איכותי על הכבל החדש של 014 ..

וגם לא יודע על מה אתה מדבר בקשר למהירות הורדה, כשהייתי בלי הכל עדיין טס והמצב הזה דיי זהה כמו עם הגיימר.

הוא עלה לי שקל בעבר...

היום הם רצו ממני שבעה שקלים יותר בכל חודש.

אני לא רואה סיבה לשלם להם יותר מספקים אחרים ולכן ויתרתי על התענוג.

מה גם שהיום אין התחייבויות ככה שהעדפתי לנסות בלי הגיימר הזה ובמידה ולא אהיה מרוצה אני אעבור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מנסיון יש הבדל משמעותי. עדיין.

אתה יכול לעשות בדיקה, פתח עוד יוזר אצלם (בטל אותו לאחר הבדיקה ללא חיוב), סהכ שני יוזרים, אחד עם ואחד בלי.

תוריד טורנט לבדיקה בלי בין 14:00 - 19:00 ותראה מה המהירות. אחרי 10 דקות תתנתק ותתחבר עם היוזר שיש לו ותמשיך להוריד את אותו טורנט.

הופ, המהירות קופצת מ 20KB למהירות מקסימלית.

אני אמנם משחק משחקי אבל את ההבדל אני מרגיש רק בהורדות טורנט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המצב מזכיר לי את הבדיחה על ההוא שניגש לקיוסק ושואל כמה עולה בקבוק קולה, המוכר עונה לו 10 שקל. הוא משלם, המוכר לוקח את הכסף הולך חוזר ומחזיר לו 5 שקלים ואומר נגמר הקולה, הלקוח אומר אבל נתתי לך 10 שקל, אז המוכר עונה לו, כן אבל זה 5 שקל שירות.

המצב פה יותר חמור כי אתה משלם 40-50 שקל ורק אם אתה משלם עוד 10-15 שקל לגיימר אתה גם מקבל את מה ששילמת עבורו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...