Planetside 2 - משחק יריות המוני ברשת - דיון מקדים - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Planetside 2 - משחק יריות המוני ברשת - דיון מקדים

simonsix

האימפריה של HWzone - לאן תצטרף?  

823 הצבעות

1. 1. האימפריה של HWzone - לאן תצטרף?

• Vanu Sovereignty
    • New Conglomerate
    • Terran Republic

Recommended Posts

• תגובות 245
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מקווה שלא יותר מדי ימשכו את זה.

עוד טריילר על שלוש האימפריות או הפלגים או איך שלא תקראו לזה.

empire_Sprite.png?v=148.4

ובאותו הסדר:

• Terran Republic – With a militaristic government, the Terran Republic uses its Imperial authoritarian might to impel humanity to peaceful coexistence through any means necessary.
  • New Conglomerate – A loosely connected group of rebel factions and idealistic freedom fighters, the New Conglomerate fights against the hegemony of the Terran.
  • Vanu Sovereignty – A technocratic faction that believes humanity can only evolve by rediscovering and tapping the lost technology of the Vanu.

------------------------------------------------------------------------------------------------

ועוד סרטון מצויין שכולו גיימפליי שמראה איך המשחק מתפקד בשעות הלילה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל המעוניין :

בתור שחקן בטא של PlanetSide 1 קיבלתי גישה ל Technical beta test של PlanetSide 2.

מה שאומר גישה בטוחה לכל שלבי הבטא של המשחק.

בנוסף קיבלתי 2 סידיקים ונותר לי אחד שאותו אני אחלק בהגרלה בקבוצה בפייסבוק.

אני מנסה לאגד את כל הקהילה למקום אחד בפייסבוק אז מי שמעוניין להצטרף, לחלוק דעה, ולשמוע פרטים אקסלוסיבים מוזמן להצטרף :

https://www.facebook.com/pages/PlanetSide-2-Israel/247063535396646

צריך להכיר את המשחק לקהילה הישראלית, כי נראה שכל מה שהם מכירים זה BF3, COD, MOH.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אתה מנסה להטעות אנשים ולמשוך אותם לקבוצה שלך ע"י שימוש במילה "Official" והגרלה של Beta Key מסכן?

העובדה שפתאום באת לפה לא עוזרת, זה ניראה כמו פרסום אינטרסטנטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...