מה עדיף? Hot Mobile או גולן טלקום? - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה עדיף? Hot Mobile או גולן טלקום?

rotemlp

Recommended Posts

היי חברים,

אני מעוניין להתנייד לאחת מהחברות הללו ומתלבט איזו עדיפה.

המחירים די דומים אז מה שמעניין אותי יותר זה: שירות, איכות קליטה, העברת מסרונים, מהירות גלישה וכדו'.

אשמח אם תוכלו לייעץ/לשתף מניסיונכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שירות: זה אותו דבר כמו כל החברות האחרות ומה שהכרת עד עכשיו לעומת גולן שזה שירות מקוון בעיקרו, אם אפשרות טלפונית.

איכות קליטה שניהם טובים.

ההבדל בין שיניהם זה בעיקר מהירות הגלישה שבהוט טיפה יותר גבוהה כי היא על פלאפון שתומכת במהירות גבוהה יותר אבל בתכלס לא כזה קריטי לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהירויות האינטרנט פחות או יותר זהות- גולן אכן עשו את השדרוג הראשון שטענו שיעשו בסוף יוני, וכרגע ניתן גם בגולן לקבל מהירויות עד 11mbps במקום 6.2

אני כרגע על ממוצע של 5-7 לעומת 3-4 בחודש שעבר. הרשת צפויה לעבור עוד 2 סבבי שדרוגים עד לפברואר 2013, שאז המהירות המקסימלית תהיה 21mbps.

שירות:

הוט- שירות פרונטלי, טלפונים ומרכזי שירות, לטוב ולרע.

גולן- עשה זאת בעצמך, אתר פשוט לניהול אישי עם כל אפשרות שרק רוצים, בממשק נוח וקל להבנה. לדעתי- לא קיים דבר טוב מזה, כל השינויים נעשים ברגע. אם רוצים- יש גם שירות טלפוני, והם גם עונים עכשיו במהירות (3-5 דקות גג בהמתנה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן, מחזק כל מילה :xyxthumbs:

השירות של גולן טוב מאוד לאנשים כמונו שמבינים במחשבים...

הוא לא טוב לאנשים שיש להם בעיה עם הפאלפון ולא יודעים איך לסדר אותה ולא מבינים דבר במחשבים ובטכנולוגיה (קידמה תרתי משמע),

גם שידרוג פאלפונים ומכירה של מכשירים שונים הם לא עושים, הם אומרים לך לרכוש על דעת עצמך מאיזה חנות שמוכרת מכשירים..

הם מדברים בפן המקצועי ביותר שרק אפשר, החסרון של זה זה שמספר הלקוחות שלהם יהיה יותר מצומצם מכל חברה אחרת

היתרון זה שהם לא צריכים לשבור את הראש עם לקוחות מפגרים שלא מבינים כלום מהחיים שלהם..

אני מרוצה מגולן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה, אני באמת נוטה יותר לכיוון של גולן..

אתם אולי יודעים אם זה נכון שלא ניתן לחייג למספרים מסוימים מהרשת של גולן?

לדוג': שמעתי שלא ניתן לחייג לכל מספרי ה"1-800" וגם למירס צה"לי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תביא לי מספר 1800 שאתה חושב ושיש עליו שמועות שלא יעבוד בגולן אני אנסה להתקשר (בתנאי שזה לא יהיה איזה תרמית כל שהיא) והעדכן אותך...

לפי דעתי זה בולשיט, מעכשיו אני כותב את זה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תביא לי מספר 1800 שאתה חושב ושיש עליו שמועות שלא יעבוד בגולן אני אנסה להתקשר (בתנאי שזה לא יהיה איזה תרמית כל שהיא) והעדכן אותך...

לפי דעתי זה בולשיט, מעכשיו אני כותב את זה..

1-800-565656

שופרסל ישיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנחנו במשפחה לקוחות של סלקום כבר הרבה זמן יש לנו 4 מכשירים של איפון עםן 32 גיגות וקנינו אותם מסלקום במבצע של שלם ותקבל החזרים על המכשירים כך שהמכשירים הם בחינם !.

בשבוע שעבר אבא שלי צלצל אליהם לנסות לברר למה אנחנו משלמים על התקשורת שלהם כל כך הרבה כסף

ואמרנו להם שיש היום הרבה בחברות אחרות .

אז הם אמרו לנו שיש לחברות החדשות הרבה בעיות ואין להם שירות , ואין אפשרות לדבר עם נציג שרות שצריך .

והמכשירים שיש לנו לא בטוח עובדים בגולן ובהוטמוביל.

והדבר היחיד שהם הסכימו לעשות זה להוריד את המחיר ל 135 ש"ח לחבילה לא מוגבלת .

מה אתם אומרים זה נכון מה שאומרים בסלקום שאין לגולן ולהוטמוביל שירות ויש להם הרבה בעיות ?

האם החבילה של ה 135 ש"ח זה חבילה טובה בסלקום או ניתן לקבל מהם משהו יותר טוב ?

האם המכשירים איפון גרסה 3 עם 32 גיגות יעבדו בגולן או בהוטמוביל ? או שסתם מנסים להפחיד אותנו ?

מבין-גדול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי מספרי 1800 עובדים יפה- כמדומני יש לך בהגדרות המשתמש באתר אופציה לנטרל אותם (לא להוציא אליהם שיחות).

מבין גדול:

לא. רימו אותך. מאז המהפיכה הסלולארית הם משתמשים באותם תירוצים. השירות בגולן כבר מזמן מעולה, ואייפונים עובדים בגולן.

אצל אפ"ס (אורנג', פלאפון, סלקום) החבילה הלא מוגבלת היא די מוגבל. יש לך נפח גלישה הרבה יותר קטן, במחיר יותר גבוה.

זה שמקזזים לך את מחיר המכשיר מהשימוש בשיחות זה בולשיט. הרבה הרבה יותר זול לקנות בחברה פרטית 4 אייפונים + חבילת גולן, לעומת החבילה שלהם.

אגב קאלן צודק. אין שום סיכוי שבעולם שהם נתנו לכם חבילה כזו עם זיכויים על המכשיר. בטח הנציג/ה תיחמנו אתכם וגרמו לכם לשכוח מזה. אסטרטגיה נפוצה :facepalm:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...