שרת NAS לטורנט - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שרת NAS לטורנט

ido1526

Recommended Posts

לאחרונה נהרס לי מחשב ישן שבו השתמשתי לשיתוף הטונרטים (גשר דרומי הרוס) וחשבתי על לקנות מחשב אבל זה עסק יקר ואז קראתי על שרתי NAS שהם הרבה יותר זולים וזוללים פחות חשמל דבר שיעזור לי מאוד וקראתי שזה יכול לבצע פעולות האם שרת NAS יתאים לטורנטים אני משתמש בטונרט בכמויות די גדולות ככה שאני קודם בודק כדי לא לקנות סתם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה פשוט השתמשתי בלפטופ ישן בתור שרת לטורנט אבל הוא קרס ופחדתי שאם אני יקנה שרת NAS ויפעיל את הטורנט השרת יקרוס כי אני מפעיל בכמות של טורנטים משהוא בסביבות ה 100 טורנטים.

ואם זה יספיק לטורנט אני ישמח ליעוץ לשרת NAS שיש לו לפחות שתי יציאות USB.

אצלי יש מחשב קטן וחביב שמוריד הכל...

מה שכן, היום יש כבר מערכות קטנות, פשוט לשים קליינט טורנט ולחבר קשיח... מחשב הורדות בהשקעה אפסית

אני ישמח גם לקישור למחשב כזה אבל מחשב שיחזיק כמות מסיבית של טורנטים פעילים בערך 100 טורנטים (בשבילי זה מסיבי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה ש100 טורנטים (או 10000 טורנטים) יכבידו על המחשב?

בסופו של דבר אתה לא יכול לעבור את המהירות של האינטרנט שלך לא משנה כמה פועלים ולכן כמות המידע שאתה צריך לעבד מוגבלת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה ש100 טורנטים (או 10000 טורנטים) יכבידו על המחשב?

בסופו של דבר אתה לא יכול לעבור את המהירות של האינטרנט שלך לא משנה כמה פועלים ולכן כמות המידע שאתה צריך לעבד מוגבלת

למה אני אומר את זה כי כבר אמרתי שלפטופ ישן נפל לי מ100 טורנטים
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדבר היחיד שיכול ממש להאט את המחשב שלך בטורנטים זה הכתיבה הראשונית לכונן כדי לשמור את המקום שהטורנט צריך

חוץ מזה אין שום דבר בהורדת טורנטים שיאיט לך את המחשב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...