איזה דרייבר,שלא עושה בעיות (פרטים בפנים),כדאי להתקין לכרטיס מסך 6970?! - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה דרייבר,שלא עושה בעיות (פרטים בפנים),כדאי להתקין לכרטיס מסך 6970?!

.Joseph M

Recommended Posts

היי,המקרה/נושא המרכזי:

התקנתי את הAMD CATALYST 12.4 - באיזשהו שלב המסך נהיה שחור והופיעה ההודעה AMD CATALYST/מנהל התצוגה הפסיק להגיב וביצע שיחזור בהצלחה.

אז הסרתי את הדרייבר 12.4,בתחילה דרך לוח הבקרה:הוספה/הסרה,ולאחר מכן ניקוי יסדי בSAFE MODE דרך DRIVER SWEEPER,ולאחר מכן התקנתי את 12.6 - והבעיה בדרייבר זה,היא שהתצוגה,אפילו שסידרתי את כל ההגדרות הרלוואנטיות - עדיין התצוגה לא תפסה את כל שטח המסך שלי.

המקרה/נושא השני:

כמו כן בשניהם היתה הבעיה הזו:כאשר אני מחבר את תקע חוט הרמקולים לשקע האודיו,שנמצא בגב המסך () שלי:SAMSUNG BX2450,אז לאחר שבוע - שבועיים,במקום קול (של מוסיקה/רדיו למשל) נשמע טירטור.

*אציין,שבמקרה זה (השני),לאחר הפעלה מחדש של המחשב - המצב חוזר להיות תקין :nixweiss: .

- מותקן הדרייבר (של Realtek ) הכי עדכני של כרטיס הקול.יכול להיות,שיש התנגשות בין שני הדרייברים?,ו/או אולי בכלל לא צריך להתקין בנוסף את האודיו (Realtek) - כדי לפתור את הבעיה (במקרה השני הלא המרכזי)?!

כרטיס המסך שלי:ATI RADEON SAPPHIRE 6970 GDDR5 2GB.

המסך שלי:SAMSUNG BX2450.

המשך המקרה השני:הדרייבר של כרטיס המסך המותקן כרגע הוא (12.4),ניסיתי גם עם הדרייבר 12.6 - המצב אותו הדבר.זה לא קורה כאשר,אני מחבר את תקע הרמקולים לשקע האודיו הירוק של לוח האם.

*מישהו עוד נתקל בבעיות אילו?,מה הפיתרון להן?

גם לכרטיס המסך יש לי אחריות וגם למסך.!

- לוח האם שלי:ASUS P8Z68 - V PRO,עם מובנה (Realtek).

במקרה/נושא השני:במה לדעתכם הבעיה:בכרטיס המסך ו/או במסך?,מה לעשות?!

איזה מומלץ לי להתקין בנסיבות אילו,בהתחשב בעיקר במקרה הראשון (המרכזי בעיקר+השני)?

תודה רבה מאוד מראש xyxthumbs.gif .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...