המלצה למזגן - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה למזגן

eitan10

Recommended Posts

מדחסים הם רכיב דיי אמין. מה שהולך הרבה זה כרטיסי בקרה (יכול לעלות בכיף 700 במקרה של אינוורטר, פחות במזגן רגיל), ובמקרה של מזגן לא אינורטר אז לפעמים קבלים (שהם זולים מאוד, 40 שקל). כך שבקטע הזה, למולטי אין בעיות אמינות. כמו כן שלא נראה לי שבמולטי יש 2 מדחסים, אחרת הוא לא ממש עדיף על 2 מזגנים מבחינת מחיר

אינוורטר חוסך חשמל רק על הנייר או במקרה של שימוש לא נכון (אינוורטר שומר על טמפ' קבועה יותר גם אם הוא לא מתוחזק טוב, לא הותקן נכון וכדומה, אבל במקרה שהכול תקין המזגן הרגיל נותן את אותם ביצועים בדיוק), לכן חיסכון בחשמל אינו סיבה לקנות אינוורטר. רק העדפה לטמפרטורה קבועה ביותר (מה שלא מורגש ברוב המקרים, כלומר - רק אם אתה כן מרגיש את העליות והירידות טמפ' שלא גדולות במזגן תקין) היא סיבה לאינוורטר

חלק מהמזגנים מגיעים אם הגז בפנים כך שבמידה שיש לך את הידע הנדרש ניתן להתקין את המזגן לבד בכלל. אם אתה רוצה להתקין על ידי טכנאי, אני מציע שתחפש המלצות ולא תיקח סתם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
  • 2 שבועות מאוחר יותר...

עדכון:

הבאתי טכנאי מזגנים, בדק את המזגן הישן שלי בסלון. המליץ לשטוף במים את המנוע ופנים המזגן. כעת מקרר מעולה בסלון !!!!

מעוניין להוסיף ל-2 חדרי שינה מזגנים קטנים

שאלותי :

האם מספיק btu 9000

האם להתקין דו או בנפרד לכל חדר

http://mizug.co/hebrew-----מזגנים_מולטי.html

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איתן - שני מזגנים בעלי דירוג A עדיפים על מזגן דו. הוא יקר ולא משתלם לך.

לא משנה חברה. תתמקד בשירות ואחריות.

אני שמח שהסתדר לך עם המזגן הישן.

השאלה השנייה לא הייתה ברורה, לא הבנתי מה אתה רוצה לעשות.

dor123 - אז הכתב גדול, אז מה, לא כזה ביג דיל. והוא לא הקפיץ הודעה אלא כתב אחת אחרי השנייה בהפרש של שתי דקות.

יש לו סך הכל 9 הודעות, רואים שהוא חדש פה. עם הזמן הוא גם ילמד לערוך הודעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

dor123 - אז הכתב גדול, אז מה, לא כזה ביג דיל. והוא לא הקפיץ הודעה אלא כתב אחת אחרי השנייה בהפרש של שתי דקות.

יש לו סך הכל 9 הודעות, רואים שהוא חדש פה. עם הזמן הוא גם ילמד לערוך הודעה.

ציטוט מחוקי הפורום:

הקפצת דיונים:

הקפצת דיונים הינה פרסום שתי הודעות ברצף במטרה לקדם את הת'ראד במעלה הרשימה (הודעות מסוג "UP" וכדומה). הקפצה שכזו מותרת אך ורק לאחר 24 שעות מפרסום התגובה האחרונה בטרד! כל הקפצה שכזו לפני הזמן המותר תזכה את פותח הת'ראד באזהרה אלא אם כן הוסף מידע חדש ורלוונטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כתיבת הודעה אחת אחרי השנייה בהפרש של 2 דקות היא לא הקפצה.

הוא שכח משהו והוסיף אותו אחרי 2 דקות מה הקטע? :nixweiss:

אז במקום לערוך את ההודעה הוא כתב אחת אחרת, הוא חדש כאן ולהבא הוא ילמד. למה לעשות עניין מכל דבר? :kopfpatsch:

אם בציטוטים עסקינן, הנה עוד אחד מחוקי הפורום:

הודעות סתמיות וחסרות תוכן (לרבות הודעות המצטטות הודעה אחרת ללא תוספת תוכן), או כל סוג של ספאם, לא מקובלים. דאגו לפתוח דיונים ולפרסם הודעות בעלות תוכן ומטרה. אנא הימנעו מפרסום הודעות ללא כל תועלת לדיון. למשל, ציטוט הודעה קיימת ללא שום תוספת תוכן, לא תורמים דבר לדיון, ולכן נחשבים להודעת ספאם. אם יש לכם דעה דומה לזו של אדם אחר, הרחיבו אותה. ואם אין לכם איך, הימנעו מלהגיב. זכרו: מעט הודעות איכותיות עדיפות על הרבה הודעות ספאם. כמו כן, ת'ראדים ללא מטרה, שנועדים רק כדי לומר משהו כמו "קנו לי מחשב חדש!" אסורים בהחלט. מטרת הפורום היא דיונים, ולא הצהרות.

אם זה כל כך חשוב לך/ מפריע לך/ מציק לך, שלח לו הודעה פרטית בונה ותסביר לו.

אם אתה כבר מגיב בדיון, תגיב לעניין הדיון.

זכור: מעט הודעות איכותיות עדיפות על הרבה הודעות ספאם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מנהל בפורום הזה (אלא בפורום לינוקס), אבל דעתי על זה :

החוק נגד הקפצות מיועד למטרה מסויימת : יש טרולים שמקפיצים הודעות שלהם סתם כי הם רוצים צומי לדיון טיפשי שהם פתחו ועומד ריק. מטרת החוק היא לתת לדיון כזה למות בלי תגובות עד כמה שניתן, ואם הטרול ממשיך בשלו - לתת למנהלים דרך להרוג את הטרול. מה שקורה כאן שונה לגמרי - יש דיון נורמלי אם הודעות נורמליות ומטרה

כתב גדול : יכול להיות כל מיני דברים למשל כדיי לתת הבחנה בין החלק העיקרי של ההודעה וההערות, או כל סיבה אחרת. לכתב שהוא גודל 1 מעל הרגיל לא ניתן לקרוא גדול. כתב גדול שמבחינתי יגרור התייחסות ממנהל הפורום זה צעקות למיניהן (מה שמקביל ל caps lock בפורומים באנגלית). כמובן תלוי מה המטרה - יכול להיות שימוש לגיטימי לכתב בכל גודל שהוא

חוקים קיימים כדיי לשמור על הפורום מנזק, לא כדיי שהפורום ישמור עליהם

נכון ומומלץ לא רק לפורומים

המשתמש חדש וזה לא קשור בכלל. הוא מתנהג בצורה נורמלית לחלוטין, ולא תהיה לי בעיה אם ה "הקפצות" והגודל כתב האלה גם אם הוא כמה שנים בפורום. הבעיה היא אם משתמשים שונים לחלוטין ממנו

בנושא המזגן :

לא ניתן (כמובן שניתן לעשות הכול, השאלה האם זה פרקטי) להוסיף יחידות למזגנים ישנים קיימים. סיבות חלקיות : סוג הגז לא תואם, צריך פיקודים חדשים, מזגן נפרד יהיה יותר יעיל וכדומה

אז פשוט תוסיף מזגנים לפי מה שאתה צריך בחדרים שאין

האם 9K BTU מספיק ? תלוי בהרבה יותר מידי דברים. גודל החדרים, שעות שימוש במזגן בכל חדר, מקורות חום שמשפיעים על החדר, דלת ליתר הבית פתוחה או סגורה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...