חיבור צורב למחשב נייד - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיבור צורב למחשב נייד

michaelg

Recommended Posts

שלום,

יש לי צורב של חברת שהיה בתוך מארז של מחשב נייח. היות והמחשב הנייח מת, חשבתי לשמור אותו ולחבר אותו בעזרת למחשב הנייד.

ראיתי שלכונן הזה גם דרוש כוח חשמל ובאתרים השונים ראיתי רק מתאמים.

האם אפשר לחבר את הכונן הזה למחשב נייד?

תודה.

72254533.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מנסיוני, מתאם ג'נרי וצורב ,לא עובד!

דווקא מניסיוני כן עובד השילוב הזה.

אבל בכללי, מתאמים אלה לא עובדים טוב במיוחד ולא נוחים לשימוש, בייחוד עם כי הופך אותו לא לנייד.

michaelg

כדאי לשקול לקנות צורב חיצוני (עולה כ 160 ש"ח)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניידות זו לא המטרה :)

בסה"כ זה לצורך התקנת תוכנות /

מ"ה וכאלה, יעני חיבור מזדמן.

אני מקוו לבדוק מחר את העניין

ולעדכן.

:xyxthumbs:

אני משתמש בשילוב הזה כדי לפרמט מחשבים שאין להם כונן למשל אז לי ניידות שלו בכלל לא חשובה. אבל לא ידוע לאיזו סיבה בדיוק פותח האשכול שאל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בפעם האחרונה כאשר רציתי ליצור DOK כזה אז שלב הכתיבה היה כתוב במשוער כשעתיים. ובגלל שגם מהירות קריאה שלו היתה נמוכה הבנתי שהזמן פירמוט והתקנה יארך יותר מדי. אז עזבתי את העניין.

כיום כמובן יש DOC מהירים יחסית, בייחוד אלה שמוגדרים כמהירים במיוחד.

בשנתיים האחרנות , אני לעיתים רחוקות מתעסק בפירמוט אצל אנשים אחרים (לומד למהנדס) , לכן זה לא ממש משנה לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן. יש לי 3 צורבים בעלי ממשק זה שניים מהם ( (GSA-H10N GSA-H10A ואחד NEC. והיתה תקופה שבדקתי מי מהם עובד טוב יותר עם מעביר מ IDE לUSB . אני השתמשתי ומשתמש בכרטיס שיש בתוך מארז אוניברסלי לדיסק קשיח 3.5 אבל זה לא כזה משנה כי רוב המעבירים הזולים מבוססים על אותו ציפ.

לא דייקתי לפני כן באיזה מעביר בדיוק משתמש כי כתבת על מתאם גנרי בכלליות.

יכול להיות שמתאם שבו השתמשת מבוסס על ציפ אחר מאשר שלי. ולא עובד עם במיוחד או דגם מסוים שלהם. אבל סיבה אפשרית לכך לא עולה לי כרגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...