[אל-פסק] מחפש הבדלים Advice - Eitan די דחוף - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

[אל-פסק] מחפש הבדלים Advice - Eitan די דחוף

X7-007

Recommended Posts

הדחיפות זה בגלל שיש לי מחשב שרת שמכיל 4 ארדיסקים ב RAID 0 וכולם מתואמים למקסימום מהירות כולל כל הגדרות ה Cache ואני לא רוצה שיהיה הפסקת חשמל שיכול להרוס לי משהו.

מי שמבין באל פסק מבקש עזרה דחוף, ה Advice שיש לי SL1500 עשה לי בעיות ממש בהתחלה אחרי כמה חודשים, לקחתי אותו אליהם אחרי התעקשויות שיתקנו במקום או שיביאו לי מכשיר חלופי כי רק רכשתי אותו מהם ישירות מהחברה שגם עלה לי יותר אם הייתי קונה מחנות מחשבים, וגם מקבל טכנאי שלהם עד הבית במשך שנה ואחריות 3 שנים או שנתיים, בקיצור בלאגן.

אז תיקנו לי אותו לקחתי ואחרי 3-4 שנים עשה בעיות שבקושי החזיק דקה ונכבה, ועכשיו לא נדלק בכלל.

אני מחפש אל פסק מהחברות שהם לא Advice כי נשבר לי מהאל פסק שלהם שהם קקי אחד גדול.

Eitan Engineering JP1500 או אפילו את גירסת ה 2000 שכן עולה במחיר של Advice 1500 שזה מצחיק מאוד

APC Back-UPS RS 1500VA

או שאם יש חברה אחרת שאתם מכירים, אני צריך קנייה דחופה ואם אני רוצה לתקן את האל פסק שיש לי עכשיו בטח יעלה המון, לפחות 500+ ואל פסק חדש מ Advice בכל מקרה עולה הכי יקר מכולם 1750 הכי זול שמצאתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"ואחרי 3-4 שנים עשה בעיות שבקושי החזיק דקה ונכבה, ועכשיו לא נדלק בכלל".

מצברים מתקלקלים עם הזמן. ככה זה בעולם הזה (הם כנראה ממשיכים לחיות בועלם הבא, אבל זה לא עוזר לך).

בכל מקרה, יש בפורום מספיק שרשורים על אל פסקים. כדאי לקרוא אותם קודם ולשאול אח'כ.

אבל בכל מקרה, מה שלא תקנה, 3-4 שנים אחרי הקנייה שוב תכתוב את המשפט שציטטתי בכותרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה SL של אדוויס הוא ללא ספק אחד ה UPSים האיכותיים ביותר שאני מכיר, והוא ההמלצה הראשונה שלי למחשב כמו שלך. אני חושב שהוא הרבה יותר טוב בערך מכל דבר דומה שאיתן הנדסה יכולים להציע

אם היתה לך תקלה מהתחלה ב UPS של ה 1500VA זה אפשרי ואתה אומר שתיקנו לך אותה. אחריי 3-4 שנים הגיע הזמן להחליף - מה שמסתכם בכ 150-200 שקל לסוללה וממש לא צריך UPS חדש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...