אשמח להמלצה על מדפסת לשימוש ביתי מגוון - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אשמח להמלצה על מדפסת לשימוש ביתי מגוון

avi-noams

Recommended Posts

הי.

מדפסת OFFICEJET 6500. בת שנתיים בערך. סה"כ היינו די מרוצים (פרט לבעיה של הסורק לסרוק ישירות שלא דרך תוכנה כמו פוטושופ למשל).

פתאום לא עובדת ובתמיכה טוענים שזו תקלת חומרה ויש להביא למעבדה. בדיקה עולה 100 ש"ח. כזו חדשה עולה סביב 500+.

מה אתם אומרים!? שווה להמר?!

ואם לא - על איזו כדאי לי ללכת? חייבת להיות עם סורק, רצוי גם עם פקס.

מדפיסים סביב 50-100 דף בחודש, צבעוני וש"ל, רצוי הדפסה איכותית יחסית.

כרגע אין תקציב גבוה אז אפשר להשקיע כמה מאות ש"ח.

הדפסה שקטה ומהירה - עדיפה אך לא הכרחית.

כמובן שכל צבע במחסנית נפרדת - רצוי ביותר.

אשמח להמלצות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי שמדפסת HP 6500 התקלקלה אחרי שנתיים בלבד של שימוש לא מאוד מאסיבי בכלל...

על איזו

כדאי לי ללכת? חייבת להיות עם סורק, רצוי גם עם פקס.

מדפיסים סביב 50-100 דף בחודש, צבעוני וש"ל, רצוי הדפסה איכותית יחסית.

כרגע אין תקציב גבוה אז אפשר להשקיע כמה מאות ש"ח.

הדפסה שקטה ומהירה - עדיפה אך לא הכרחית.

כמובן שכל צבע במחסנית נפרדת - רצוי ביותר.

אשמח גם אם יש אפשרות להדפסה דו צדדית, אבל גם לא הכרחי.

יש המון אפשרויות בשוק ואין לי שמץ של מושג. אינטואיטיבית לא בא לי לקנות שוב , אבל מאז ומעולם תמיד היו לי ואת השאר אני ממש לא מכירה. מה נחשב אמין ואיכותי מבין הזולות יותר!? (זול גם כהשקעה ראשונית וגם בהחלפת מחסניות...)

תודה לתגובות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שכדאי לך להתרחק מהמדפסות דיו למינהם, לך רק על , אם התקציב לחוץ קצת יותר לך על שחור(באזור ה1000), אם אתה יכול להוסיף עוד כמה שקלים קח את הצבעוני(באזור ה1300)

חפש את הדגמים עם הטיונרים הגדולים יותר(2500+)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמנם ההבדל המהותי בינהן הוא היכולת להדפיס דו צדדי? (אלחוטי מבחינתי זה דווקא חיסרון - מנסה לצמצם קרינה סביב עמדת העבודה ככל הניתן )

האם יש להם ראשי דיו צבע אחד+ש"ל אחד או בנפרד את הצבעוניים? כי ב6500 זה היה בנפרד ואכן אצלי יצא שהיו פערים די גדולים בעיתוי ההחלפה של הצבעים השונים..

בנוסף - חשבתי על הרחבת אחריות ל-3 שנים אחרי שהקודמת התקלקלה לי אחרי שנתיים בערך (HP6500) ולא מצאתי איפה עושים זאת - באתר של HP? כמה זה עולה?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המלצה.

כשרוכשים מדפסות של - ישנה האופציה להרחיב אחריות משנה לשלוש שנים (אחריות מקורית של HP)

ככה שבתוספת של כ 150 ש"ח תקבל כמון ה 6500 עם שלוש שנים אחריות

איך רוכשים הרחבת אחריות, אתה יודע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין חושב שזו טעות לוותר על הלייזר

תסתכל על זה בטווח שנתי, מדפסת נותנת לך שקט לטווח ארוך יותר מהדיו המקולל (אישית נכוויתי מתקלות במדפסות הדיו יותר מפעם אחת, ואפשר לראות בהרבה בתים מדפסות דיו ששוכבות בלא שימוש עקב תקלות כאלה ואחרות...)

נכון שזו הוצאה גדולה בהתחלה אבל זה מחזיר את עצמו, וכבר עכשיו עלית למדפסת בשווי 700 שח...

בכל אופן, אם תתעקש עדיין על דיו חפש אחת עם מיכלית דיו כמה שיותר גדולה ותעשה בירור לכמה דפים היא מספיקה וכמה עולה מכלית מקורית (לרוב לא כדאי להתעסק עם המזויפות...), אל תתעלם מהחישוב הזה כי בסופו של דבר זה מה שמשקף עלות אמיתית של .

(ולא 700 שח למדפסת עם מכלית שתספיק ל100 דף...)

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...