רק אני חושב שאילו TMS היו מחדשים את המלאי, זה היה עושה לנו טוב על הלב? :) - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רק אני חושב שאילו TMS היו מחדשים את המלאי, זה היה עושה לנו טוב על הלב? :)

yoni_h

Recommended Posts

לדעתי חסר להם גיוון בעיקר בתחום המארזים, קירורים למעבדים וזכרונות. כמעט כל המארזים הם של חברות מעפנות ואלה של החברות הטובות הם הדגמים היקרים שלהם ולא הבינוניים שמשתלמים יותר. איפה כל ה-, , NZXT? שמתי לב גם שהורידו הרבה מהמבצעים שהיו פעם למשל על הספקי כוח של סיסוניק, או באנדלים של טובים עם ספקי כוח מחברות טובות ולא כמו ג'יגבייט, ריידמקס וכו'..

עוד מישהו חושב כמוני או שאני סתם בכיין? :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק. לפני כמה זמן היה להם במלאי מארז של במחיר סביר אבל הוא לא נשאר במלאי יותר מכמה שבועות ופעם היה באנדל נחמד של מארז SILVERSTONE עם ספק טוב, אבל כבר אין מציאות כאלה אצלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי שיש להם את המארזים של ליאם לי - או משהו כזה , הם פעם היו טובים אני לא יודע איך זה עכשיו

המלצתי לחבר שלי יקנה אותו והוא לא התלונן .

מה אתם אומרים על החברה הזאת , הם טובים ?

מבין-גדול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מבין איך עניין זה קשור לצרכנות.

אם אתה רוצה מארז שאיל נו באתר - אתה יכול לקנות בכל מקום אחר ולהביא לנו להרכבה

לא ידעתי שחברות כמו:

LANCOOL

LIAN-LI

FRACTAL D

SILVERSTONE

חברות מעפנות.:)

כנו כן מחירים באתר על ספקים של SS הם הכי טובים בשוק.

יש "חברה" שלפעמים מוכרת את הספקי במחיר טיפה יותר טוב אבת עם אחריות מקוצרת כי מדובר ביבוא מקביל.

כותרת של התר'ד אינה הולמת את הפורום לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שאני מרכיב לאנשים מפרטים בפורום, ישר אני נכנס לאתר של TMS ובזמן האחרון באמת יש הידלדלות במלאי אז קצת פזלתי ל- IQPC..אבל זה בטח עניין של זמן עד שיחודש מלאי..כי בסוף אנשים קונים מאיפה שהמליצו להם פה בפורום..ככה שזה אינטרנס של החנות.

קיריל אם תוסיפו לאתר שלכם חלון שנותן אפשרות להעתיק את המפרט עם פירוט וקישור לאתר...זה יגדיל לכם את המכירות :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכותרת בכלל לא נכונה. מאיפה אתם יודעים מה יש להם במלאי ומה אין להם במלאי. זה שהיצע הדגמים של חנות מסוימת לא מוצא חן בעיני מישהו זו ביקורת תלושה למדי.

כל חנות עובדת / משתפת פעולה / שייכת ל יבואן/ים מסוים/ים וההיצע שלה נגזר בהתאם.

הת'רד הזה הוא בערך כמו לבוא למקדונלדס ולשאול "למה אין פיצה?"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה, אבל כשמישהו הולך למקדונלדס הוא מחפש המבורגר (נניח, כן?), לא פיצה - ואילו בחנות מחשבים הוא מחפש מחשב. טענה בדבר היצע בעייתי בחנות שמתיימרת להיות טובה ונהנית משם לא רע בכלל כאן בפורום ועוד איך רלוונטית... ובכלל, למה אתה קופץ כ"כ מהר להגן על החנות? מה האינטרס שלך בעניין?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מגן על אף אחד. בדיוק כמו שאמרת, מי שמחפש המבורגר שילך למקדונלדס וכד'...

מי שמחפש פיצה שילך לפיצריה.

הכוונה הייתה בשני המקרים שהוא מחפש אוכל. אבל מה שאמרת מתאים בהחלט. אתה עומד מול דוכן פלאל, סניף מקדונלדס, פיצריה ודוכן סושי. בחר מה שמתאים לך. ברור שחנות יכולה לשנות את ההיצע שלה בהתאם לדרישות הלקוחות. אבל הדבר ההגיוני יותר הוא שחנויות שונות מוכרות מגוונים שונים של מוצרים וזה רק טבעי. כל חנות והדברים שמייחדים אותה. אם מקדונלדס יתחילו למכור פיצה (מה שלא בלתי סביר) יש פה סוג של איבוד של הייחוד. אם כולם ימכרו את הכל, נקבל סוג של מה שקרה בסרט "איש ההרס" כל המסעדות הן "פיצה האט".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבחור רוצה לקנות המבורגר אבל אצל "שימי בורגר" יש רק שני סוגים לעומת "בורגר הצומת" שיש להם 6 סוגים שונים.

מדוע אתה מתלונן? יש תחרות ועדיין הם כנראה יודעים מה הם עושים. לא מוצא חן בעיניך? תפאדל, יש לך חנויות אחרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המבחר ב TMS באמת ניהיה בעייתי, ברמה שברוב המקרים אי אפשר להרכיב שם מפרט בכלל.

לוחות אם יש רק של GB, שבדגמים הזולים יותר (Z68 ו P67) פחות מומלצים מהלוחות של החברות האחרות. אם פוזלים ל המצב אפילו יותר גרוע, אפילו ל KSP יש יותר מבחר :P

גופי קירור גם בקושי יש משהו טוב במחיר הגיוני, הזלמנים רק בקניית מחשב חדש ורק ללוחות של , יש רק את הדגמים היקרים של Scythe וה Shagon לא משהו בכלל.

למה אין אפילו גוף אחד סביר ב 100-130 שקל? איפה ה AC השונים, איפה ה CM HYPER, איפה ה Scythe KATANA?

תנסה להרכיב מפרט מבוסס A-Series, לא רק שאין אפשרות כזו בהרכבת מפרטים גם אין אפילו אחד שאפשר לקנות שיתאים לסוקט הזה :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המבחר ב TMS באמת ניהיה בעייתי, ברמה שברוב המקרים אי אפשר להרכיב שם מפרט בכלל.

לוחות אם יש רק של GB, שבדגמים הזולים יותר (Z68 ו P67) פחות מומלצים מהלוחות של החברות האחרות. אם פוזלים ל המצב אפילו יותר גרוע, אפילו ל KSP יש יותר מבחר :P

גופי קירור גם בקושי יש משהו טוב במחיר הגיוני, הזלמנים רק בקניית מחשב חדש ורק ללוחות של , יש רק את הדגמים היקרים של Scythe וה Shagon לא משהו בכלל.

למה אין אפילו גוף אחד סביר ב 100-130 שקל? איפה ה AC השונים, איפה ה CM HYPER, איפה ה Scythe KATANA?

תנסה להרכיב מפרט מבוסס A-Series, לא רק שאין אפשרות כזו בהרכבת מפרטים גם אין אפילו אחד שאפשר לקנות שיתאים לסוקט הזה :screwy:

היי

1. לוחות חוץ מלוחות של GB יש גם לוחות של .

2. תאמין לי אם תקנה שילוש תקבל את הקירור במחיר של קניית מחשב חדש.

3. דגמים של SCYTHE איכותיים מאד ולכן המחיר בהתאם. KATANA3 - אין ליבואן רשמי - כל מה שיש בארץ זה יבוא מקביל - לא מתעסקים בזה.

4. לגבי -A - תוכל להרכיב אותו שאתה בוחר "הרכבה ללא בחירת סוג מעבד" - אלה מגיעים בגרסת BOX לרוב.

אני יודע שיש מחסור של קירורים שתואמים ל- - בזמן הקרוב נדאג לפתור את הבעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיריל, אם כבר ביקורת בונה, אז מה בעניין מארזים זולים (וטובים) כדוגמת CM Elite 430, Elite 371 או Antec VSK-1000 ?

ניסיתי להרכיב לפני כמה ימים מפרט מבוסס למחשב עבודה פשוט במתחת ל 1,000 ש"ח - אבל היצע המארזים הזולים תקע אותי. יש רק חברות גנריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...