סימון טקסט בכרום - עמוד 2 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סימון טקסט בכרום

Milford Cubicle

Recommended Posts

דהה, you don't say.

לא על זה דיברתי.

עוד דבר מעצבן רצח זה שאין תיבת חיפוש נפרדת (ולא מעניין אותי שאפשר לחפש דרך תיבת הכתובת, אני רוצה תיבה נפרדת. ששומרת היסטוריית חיפושים וכו').

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

א. נראה כי סימון הטקסט מסמן ויזואלית את כל השורה - אחרי הדבקה הוא מתעלם מזה.

ב. כפתור של סגירת הטאב הנוכחי? כנראה סתם הרגל שלך, לא משהו נוח בצרה יוצאת דופן. בכל מקרה קליק אמצעי על הטאב זה מה שאני עושה.

ג. תבדוק את תוסף speed dial 2 שבין השאר פותח לך תפריט קופץ בהצמדת העכבר לאחת הפינות בו יש מועדפים, הסטוריה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. נראה כי סימון הטקסט מסמן ויזואלית את כל השורה - אחרי הדבקה הוא מתעלם מזה.

ב. כפתור של סגירת הטאב הנוכחי? כנראה סתם הרגל שלך, לא משהו נוח בצרה יוצאת דופן. בכל מקרה קליק אמצעי על הטאב זה מה שאני עושה.

ג. תבדוק את תוסף speed dial 2 שבין השאר פותח לך תפריט קופץ בהצמדת העכבר לאחת הפינות בו יש מועדפים, הסטוריה...

א. נו? התלונה היא בדיוק זה. התלונה היא שזה מכוער ויזואלית.

ב. סתם הרגל שלי? עובדה שיש 752 אנשים שהורידו את התוסף הזה. וזה בהחלט נוח יותר, במיוחד כשיש הרבה טאבים פתוחים.

This saves time visually hunting down the active tab and provides consistency for the user.

ג. לא הבנתי בתגובה למה כתבת את זה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גיל אתם עם בגרסה 13?

אני על המחשב של האוניברסיטה אז כן.

א. מכוער? who cares

ב. 752 איש זה בערך כלום. בטח כולם עברו מפיירפוקס. אגב, תאפשר Enable Instant for faster searching and browsing תחת preferences

ותוכל להפוך את שורת הכתובות לכזאת ששומרת הסטורית חיפושים ובנוסף, לטעון את האתר תוך כדי הקלדת הכתובת...

ג. גם אני לא :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כלום או לא, עובדתית הציטוט שהוספתי הוא נכון. כשאני רוצה לסגור את הטאב הנוכחי (ובהנחה שאני רוצה לעשות את זה עם העכבר ולא עם קיצור המקלדת) אין לי שום כפתור במיקום קבוע ואחיד שאני יכול לעשות את זה איתו. אני צריך להתחיל לחפש בעיניים ולמצוא איפה ברשימה נמצא הטאב הנוכחי, כדי לסגור אותו.

ה-Enable Instant הזה כבר היה פעיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, הוא בד"כ חצי שעה-שעה ביום על המחשב, בעיקר בשביל לקרוא אימיילים באאוטלוק, אה, ולנהל את HWz (סתם אתר מחשבים גדול).

הוא גם לא זוכר איפה נמצא ה Start.

Dafuq?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וזוכר איפה כל דבר נמצא.

מה?!

אתה לא זוכר שהכפתור לסגירת חלון נמצא תמיד בפינה הימנית למעלה (או השמאלית אם יש לך מערכת מעוותת בעברית) ?

אתה לא זוכר שהכפתור ה-start נמצא תמיד בפינה השמאלית למטה (או הימנית וכו') ?

אתה לא זוכר שתיבת הכתובת בדפדפן נמצאת למעלה?

אתה לא זוכר שאם אתה עובר על לינק בדף אז הכתובת שלו מופיעה בשורה למטה?

אתה לא זוכר שבשביל לסגור את הטאב הנוכחי, יש לך (או אין לך, אם אתה בכרום..) כפתור בסוף רשימת הטאבים שעושה בדיוק את זה ונמצא תמיד באותו מקום קבוע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא זוכר שהכפתור לסגירת חלון נמצא תמיד בפינה הימנית למעלה (או השמאלית אם יש לך מערכת מעוותת בעברית) ? האמת שאני טועה בזה הרבה.

אתה לא זוכר שהכפתור ה-start נמצא תמיד בפינה השמאלית למטה (או הימנית וכו') ? את זה כן.

אתה לא זוכר שתיבת הכתובת בדפדפן נמצאת למעלה? בפיירפוקס זה לא נוח לי בכרום אין יותר מידי איפה לטעות.

אתה לא זוכר שאם אתה עובר על לינק בדף אז הכתובת שלו מופיעה בשורה למטה? כן, אבל זה יכול להיות בשני הצדדים בכרום.

אתה לא זוכר שבשביל לסגור את הטאב הנוכחי, יש לך (או אין לך, אם אתה בכרום..) כפתור בסוף רשימת הטאבים שעושה בדיוק את זה ונמצא תמיד באותו מקום קבוע? לא...

לא הכל וורד. ;)

אני לא זוכר בעל פה את סרגל הסימניות שלי, אני טועה בצד של כל הסימניות שלי וגם איפה הכלים (אפשרויות) נמצאים. הרשימה עוד ארוכה, אני באופן כללי לא סובל מערכות הפעלה (אני יכול לחיות על DOS כמו פעם, יש לי דיסקט של המערכת איפה שהוא.).

רוב הטעויות שלי נגרמות בגלל שעל המחשב יש לי מערכת בעברית, מערכת באנגלית ו- (שונה יחסית). בנוסף לעוד מחשבים שיש לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...