סימון טקסט בכרום - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סימון טקסט בכרום

Milford Cubicle

Recommended Posts

היי,

אני נמצא בעיצומו של תהליך ניסיון עם כרום, בינתיים אני מוצא בו כמעט כל מה שיש לי בפיירפוקס בתחום התוספים. בתחום ההתאמה האישית קצת פחות, אבל לחלק מהדברים אפשר להתרגל ולחלק מהדברים יש פתרונות אחרים.

מה שלא הצלחתי למצוא לו פיתרון ומטריף לי את הצורה זאת הדרך שבה הדפדפן מסמן טקסט.

לצערי הרב כל פעם שאני מסמן טקסט מסויים שחוצה את גבול השורה הבודדות - כרום מתנהג כמו דביל ומסמן את כל רוחב השורה גם אם אין שם בכלל טקסט. זאת בניגוד לפיירפוקס שפשוט מסמן את הטקסט בלבד.

אני חושב שפעם גם IE התנהג בצורה המפגרת הזאת, אבל בדקתי עכשיו עם IE 8 ואני רואה שגם אם זה אכן היה ככה - עכשיו זה כבר לא.

הדגמה:

ככה זה נראה בפיירפוקס (טוב מאוד!)

וככה זה נראה בכרום (מזעזע)

יש דרך לגרום לכרום להתנהג יותר כמו נורמלי ופחות כמו דגנרט מטומטם?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כרום הוא הדפדפן הכי פופולרי באתר, לאף אחד כאן הקטע הזה של סימון הטקסט לא מפריע? או שזה פשוט לא קורה?

בעיה נוספת שנתקלתי בה במהלך היומיים האלה של הניסיון עם , זה שמלא פעמים הוא זורק לי הודעות של timeout ולכאורה כאילו שהאתרים לא זמינים, אחרי ניסיון התחברות של חלקיק שניה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרום הוא הדפדפן הכי פופולרי באתר, לאף אחד כאן הקטע הזה של סימון הטקסט לא מפריע? או שזה פשוט לא קורה?

אף פעם לא הפריע לי. תשלח לגוגל הערה על זה.

בעיה נוספת שנתקלתי בה במהלך היומיים האלה של הניסיון עם , זה שמלא פעמים הוא זורק לי הודעות של timeout ולכאורה כאילו שהאתרים לא זמינים, אחרי ניסיון התחברות של חלקיק שנייה.

לא קורה לי (וגם לא קרה לי בעבר).

אם אתה בגרסה העברית תעבור לאנגלית, היא (הגרסה עם הממשק בעברית) עושה בעיות בגרסה 20.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הבעיות שהזכרת אופייניות לכרום.

משום מה, העניין עם הסימון אף פעם לא ממש הפריע לי. אני זוכר שבהתחלה זה נראה לי מעט מוזר אבל לא יותר מזה. מניח שתאלץ לנסות להתרגל לזה או להשאר בפיירפוקס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי זה מכוער ומעצבן.

בכל מקרה, שילוב של זה, של התקלה שמשום מה אתרים כל הזמן היו מחזיקים שגיאות timeout לא ברורות, ושל כל מיני דברים קטנים שהציקו לי (למה אין כפתור של סגירת הטאב הנוכחי?! וגם אחרי שהורדתי לזה תוסף מיוחד, אי אפשר לשים את הכפתור בקצה הימני אלא רק במקום השני אחרי הכפתור של ההגדרות...) - גרמו לי בינתיים לחזור הביתה, לבית שאני מכיר ואוהב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שיש כפתור לסגירת הטאב הנוכחי. בקצה כל טאב יש X שם אתה לוחץ כדי לסגור אותו בנפרד (אתה יכול לעשות את זה לטאב הנוכחי או לטאבים פתוחים אחרים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...