קרטועים בניגון/תקיעות אקראיות במחשב נייד - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קרטועים בניגון/תקיעות אקראיות במחשב נייד

romansah9

Recommended Posts

בזמן האחרון שמתי לב לבעיה שממש מעצבנת אותי.

המחשב שלי (מפרט בצד) לפני לא יותר מידי זמן קיבל שידרוג עם SSD.

בגלל השידרוג נדרשתי להתקין מערכת מחדש. בהתקנה שמתי רק את הדברים הנחוצים (במיוחד הדרייברים), ולא את כל הבלגן שדל דוחפים למחשב, ופעלתי לפי המדריך שהוזכר באתר (שוב פעם ללא שום בעיה).

הבעיה: בזמן האחרון שמתי לב לתקיעות בניגון וידאו (בדפדפן או בנגן רגיל) ולפעמים באיטיות בפתיחת טאבים.

ניסיתי להתקין מחדש דפדפן/נגן- לא עזר, ניסיתי להתקין מחדש דרייברים- לא עזר.

לפני השידרוג שאלתי בפורום אם יותר משתלם לי לשדרג כונן קשיח או זכרון , ואמרו לי שאם אני לא הרגיש בהבדל.

הוספתי תמונה שבה המחשב מנגן סרט ודפדפן פתוח עם שתי טאבים כשבאחד מתנגן סרט.

במצב הזה היו לו קירטועים כל 10-15 שניות.

למרות שאני לא משתמש בדרך כלל כך במחשב, הקירטועים קיימים בתדירות נמוכה יותר (3-4 פאמים בסרט של שעה וחצי) וזה ממש מציק.

מחשב של אח שלי שאפילו לא שווה לחצי משלי, מנגן יותר טוב.

האם באמת אני צריך להוסיף או שמשהו תוקעה לי את המחשב ללא סיבה?

תודה לעוזרים מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מותקן לי media player classic home cinema שמריץ כל מה שאני צריך.

אני הנסה להתקין את K-lite, רק שאני לא רואה סיבה שהדרירים האלה ישפיעו גם על הקירטועים של הflash בדפדפנים.

העדכן בהקדם.

עדכון: התקנתי K-lite (ללא אותו הנגן שכבר קיים אצלי). התוצעה זהה, יש עדיין תקיעות.

שלא תבינו אותי לא נכון, אלה לא תקיעות שתוקעות את המחשב ואי אפשר להשתמש בו, אלה תקיעות "מתיחה" של הקול והתמונה באותו הזמן לאיזה שניה-עשיריות השניה. אני לא מעמיס על המחשב יותר מידי (סרט בנגן של 1.36GB או ניגון ב 480p).

אבל זה עדיין ממש מעצבן :s07: .

אחרי התקנת הרגשתי שלמחשב הוקל לגשת למידע שמותקן עליו. אבל זה הוציא לפני השטח את הבעיה של התקיעות. גם פתיחת לוקח למחשב די הרבה זמן (מרגישים את זה יחסית לשאר הפעולות).

אני מרגיש שחסר לו זכרון , למרות שיש לו 6GB והוא מנצל עד 50% ממנו (או שאני לא יודע לקרוא טוב את הטבלה שפרסמתי מקודם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...