Google Nexus 7 - עמוד 10 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Google Nexus 7

omrij

Recommended Posts

• תגובות 383
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בוודאי!

סתם, אני מאמין שאפשר ללמוד המון על המוצר ועל חווית השימוש בו מאופן הבנייה שלו. לפרק מוצרי , למשל, מוכרח להיות סיוט- כמה ראשי מברגים שונים, המון המון ברגים בכל מיני צורות ואורכים שונים, הדבקות נבזיות של חלקים, ועוד ועוד... זו לפחות החוויה שלי עם המק בוק שמצאתי.

בדיוק כמו החומרה, גם התוכנה- האייפד ללא ג'יילברייק מוגבל מאוד מבחינת קוסטומיזציה, וכל תיקון מביא איתו כאב ראש (ותראה מה זה לפרק אותו, לעומת הנקסוס- http://www.ifixit.com/Teardown/iPad-3-4G-Teardown/8277).

וחוץ מזה, גם אם מה שכתבתי נראה לכם מופרך, אני פשוט סקרן לראות מה יש בפנים... :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ASUS Response: We've received a response from that they're unable to replicate the problem on production units (I/O units are, technically, pre-production), so this may have been sorted out in time for the initial consumer run. It appears, then, that this problem is at least affecting only some units.

כנראה בעיה נקודתית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הכבוד לאסוס שהגיבו לידיעה הזאת, סמסונג למשל היו פשוט מתעלמים.

מצחיק.

יש ל-Zenbook (המקורי) של אסוס בעיה במקלדת שמדובר עליה all over the .

אסוס התעלמה ממנה בבוטות, ותוך 7 חודשים הוציאה דגם חדש זהה ב-90% לדגם הקודם, כאשר השינוי המהותי היה מסך עם פאנל קצת יותר טוב, ו..נחש מה.. מקלדת חדשה לא הבעיות המדוברות בכל רחבי האינטרנט.

אבל למרות שהדגם החדש מהווה הלכה-למעשה הודאה בקיום הבעיה בדגם הקודם, מעולם לא התייחסה לתלונות באופן רישמי, ו/או הציעה פיתרון ללקוחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מובן לי למה להזמין את גרסת ה- 8GB, אצלי נפח כזה נעלם תוך כמה ימים. בייחוד שאין עדיין פתרון נורמלי ל- DOK OTG.

+1

לא התאפקתי, הזמנתי את גרסת 8GB.

איפה ואיך הזמנת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...