מישהוא יכול להמליץ לי על אוזניות אלחוטיות עם מקרופון - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מישהוא יכול להמליץ לי על אוזניות אלחוטיות עם מקרופון

GMTK

Recommended Posts

^

קראתי לגבי האוזניות האלה שיש איתם בעיה מסויימת:

לא ניתן להחליף את הסוללה הנטענת וגם לא לשמוע בעזרת הכבל המטעין ולכן כאשר הסוללה מתה הדבר היחיד שנותר לעשות הוא לזרוק את האוזניות.

מצד שני, אני תוהה האם באוזניות אלחוטיות אחרות (בוודאי שב-BT קטנות) ניתן להחליף את הסוללה , או שמצב זה רווח בשוק זה בעיקר בדגמים הקטנים והעדינים יותר.

למה הכוונה שבBT קטנות?

ותודה רבה עזרת לי מאוד.

אבל תביין שאתה אומר פה לקנות שעולת פי 2 מהאוזניות האלה.

וגם בהם אי אפשר להחליף תסוללה.

אז למה לא לקנות תאוזניות של ד"ר דריי ? אז יאלה בואו נוצאי 1300 שקל ?@!!@!

אמרתי אני יקנה אותם ניראה מה קורה למה הביקורות על המיקרופון ושמע מצויין יש עליהם ביוטוב.

לגבי הסוללה נארגן משהוא נישלח למעבדה שלהם בארץ.

ואני קונה אותם כי אני צריך אלחוטיות ולא עם חוט כי יש לי כבר משהוא יוקרתי 7.1 אז לא צריך.

המטרה היא אז זה סבבה. תודה רבה לכם עם יש לכם עוד הצעה אני ישמח למה עכשיו האוזניות האלה ניראות לי סבבה לגמרי.

והם מתיאימות בול שתבינו אין לי בעייה להוצאי 700 900 שקל אבל לא על האוזניות של ד"ר דריי שעשה פירסום ומוכר אותם במחיר משוגע והם שוות פחות ממה שהם מוצגות אני חושב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

'יצור קניתי תאוזניות ממליץ בחום מטורפות שומעים מפחיד לא חשבתי באמת אבל זה קולט גם יותר מ15 מטר

קיצור בשבילי שווה תקנייה ומרוצה מהאוזניות !!! הסאונד מטורף המיקרופון משובח .

קניתי אותם ב350 בבאג אחריות לשנתיים.

מה שמקבלים זה את הUSB של הקליטה ואת הכבל של ההטענה לא צריך יותר מיזה ממליץ בחום!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב-590A וגם ב-903 לא ניתן לנחליף סוללה אבל ב-590A אפשר לחבר חוט PL-PL ולשמוע רגיל.

עם זאת, הסוללה אצלי מחזיקה כבר כמה שנים בשימוש די כבד.

תודה על התשובה, גונן. מקווה שתמשיך להנות מהאוזניות.

נדמה לי שבביקורת שקראתי הם טענו שהסוללה עלולה למות אחרי שנה או משהו כזה. ואם זה נכון זה דיי מבאס.

'יצור קניתי תאוזניות ממליץ בחום מטורפות שומעים מפחיד לא חשבתי באמת אבל זה קולט גם יותר מ15 מטר

קיצור בשבילי שווה תקנייה ומרוצה מהאוזניות !!! הסאונד מטורף המיקרופון משובח .

קניתי אותם ב350 בבאג אחריות לשנתיים.

מה שמקבלים זה את הUSB של הקליטה ואת הכבל של ההטענה לא צריך יותר מיזה ממליץ בחום!!

תתחדש על האוזניות, GMTK

תעדכן אותנו אם משתנה משהו או יש בעיה.

כמובן, אם מתחשק לך לסקר אותן , הדבר יתקבל בברכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...