מישהו מכיר את צורב ה-DVD מהירות x8 של NEC? - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מישהו מכיר את צורב ה-DVD מהירות x8 של NEC?

Gico

Recommended Posts

אני כבר שבוע מחפש דעות עליו..

וכנראה שגם אין.

מה שכן מצאתי הוא ככה

הצורב אכן צורב X8 אבל..

הוא איטי מהלייטאון 811 שצורב פלוס כפול 8 בלבד..ולא גם מינוס כפול 8 אבל הלייטאון מצליח ל צרוב ב 8 דקות ושלושים שניות.

לעומת ה NEC שעושה זאת רק ב 9 ושלושים שניות.

הבעיה עם ה NEC היא שהוא צורב 4X-6X ורק לבסוף הוא צורב על 8.

לעומת זאת ה LITE-ON811

הפלקסטור 708A

והפיוניר החדש 107 (שאני מת שיגיע לארץ)

צצורבים במהירות של 8:20-30 כפול 8 ל 4.3 GB

הפיוניר החדש 107 מסוגל לצרוב גם כפול 8 מינוס.

:-\

מה נותר?

להמשיך בדילמה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש לך סבלנות אז בתחילת שנה הבאה הולכים לצאת צורבי DVD במהירות 16X ...וגם ה EVD וה BLU-RAY יכנסו חזק,אני אישית מחכה.

מה יהיה?

אתה גם תחכה למעבד ולא תשחק שנים גם תחכה לזה ותחכה להוא...

ככה זה מחשבים ומי שעובד יש לו עבודה כמוני למשל אני קונה נגיד היום צורב DVDR עוד 6-7 חודש מכניס אותו לארון וקונה משהו חדש..

אין מה לעשות ככה זה..אני למשל מחכה עכשיו למעבדים שלאינטל התשובה ל 64 ביט של ויש לי רק 4 2.26 GHZ.

אז נראה מה יהיה בסופו של דבר נמאס לחכות עדיף לקנות צורב פשוט שהוא די זול דוגמת ה NEC 2500 ולא להשקיע בפלקסטור למה זה ממש ביזבוז.. :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק רצית להוסיף - שהNEC 2500 עולה 830 ב KSP... - ואני גם חשבתי אם ללכת עליו או על ה LITEON ב 850...

הבטחתי לעצמי לא לקנות צורב שלא יכול לצרוב DUAL LAYER... ובמקסימום 400 שקל...

אבל הצורך במכשיר כזה עלה - והמחירים פשוט מתכווצים מיום ליום - ואפילו המדיה כבר לא נורא יקרה אם קונים 25 ביחד ( Media -R 4.7Gb x4 (25 ב 130 שקל וקצת יותר ל DVD+R )

אני מחזיק את עצמי בכוח לא לקנות :)

בכל מקרה ה NEC נראה טוב... - אבל החלטתי מזמן - שאם וכאשר אקנה - אקנה של LITEON...

MEK

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק.

נ.ב. x-dude, אמרת שבתחילת השנה הבאה יגיעו צורבי במהירות 16X. זה לא הגיוני - אתה בטח התכוונת שהשנה הם יגיעו, לא?

בכל מקרה, עד סוף השנה אני מתאר לעצמי שצורבי ה- יגיעו כבר ל-52X, והמחירים ימשיכו לרדת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק.

נ.ב. x-dude, אמרת שבתחילת השנה הבאה יגיעו צורבי במהירות 16X. זה לא הגיוני - אתה בטח התכוונת שהשנה הם יגיעו, לא?

בכל מקרה, עד סוף השנה אני מתאר לעצמי שצורבי ה- יגיעו כבר ל-52X, והמחירים ימשיכו לרדת...

פחחח

הרשה לי.

הסיכוי שצורב ינגח ב 52 או ביכלל ב מעל ל 24 הוא מאוד אבל מאוד קטן...

להזכירך..צורב היום לא מסוגל לגעת ב X8 למה? כי זה המון! זה 13 אלף קילובייט..שזה מעל למה שה 52 בסידי רגיל מסוגל לעשות.

השיטה של להשים כפול 52 ורק בחצי דקה לצרוב ככה זה בולשיט... ::)

אני מאמין שיהיה לצורבים של ה DVD מגבלות רציניות בתחום המהירות..כי זה יותר מדי וגם היום אין הרבה מדיות שתומכות ביכלל ל X8 אלא משתמשים במדיות של 4 שיענו תומכות ב 8.. :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה יהיה?

אתה גם תחכה למעבד ולא תשחק שנים גם תחכה לזה ותחכה להוא...

ככה זה מחשבים ומי שעובד יש לו עבודה כמוני למשל אני קונה נגיד היום צורב DVDR עוד 6-7 חודש מכניס אותו לארון וקונה משהו חדש..

אין מה לעשות ככה זה..אני למשל מחכה עכשיו למעבדים שלאינטל התשובה ל 64 ביט של ויש לי רק 4 2.26 GHZ.

אז נראה מה יהיה בסופו של דבר נמאס לחכות עדיף לקנות צורב פשוט שהוא די זול דוגמת ה NEC 2500 ולא להשקיע בפלקסטור למה זה ממש ביזבוז.. :'(

לא לכולם יש כסף שצומח ככה על העצים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח The_Exorcist

הדספין...יש לך טעות בסיסית בלוגיקה.

מכל גיבוב השטויות שלך, שכחת דבר אחד קטן:

טכנולוגיה מתפתחת עם הזמן.

גם כאשר יצאו צורבי הCD לא האמינו שהם יגיעו למהירות צריבה של X52 ושלא יהיו מדיות לכזאת מהירות ומה יש לך היום?

צורב X52 ומדיות מתאימות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדספין...יש לך טעות בסיסית בלוגיקה.

מכל גיבוב השטויות שלך, שכחת דבר אחד קטן:

טכנולוגיה מתפתחת עם הזמן.

גם כאשר יצאו צורבי הCD לא האמינו שהם יגיעו למהירות צריבה של X52 ושלא יהיו מדיות לכזאת מהירות ומה יש לך היום?

צורב X52 ומדיות מתאימות.

אבל הם לא באמת 52x ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...