unknown usb - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

unknown usb

nfch11

Recommended Posts

אני מקווה שאני שואל במקום המתאים.פתאום המחשב לא מזהה לי כונן קשיח חיצוני ודיסק או קי ( במחשבים אחרים זה כן מזהה) זה רושם לי unknown ולא ניתן למצוא דרייבר או כל אופציה אחרת שניסיתי דרך הניהול. בבקשה לעזרה נתקעתי וזה מאוד חשוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמממ...

אתה מחבר את הDoK ואז צצה ההודעה? זה קורה רק בחיבור אחד? למה הכוונה לא ניתן למצוא דרייבר? פשוט לא מותקן לך דרייבר?

נסה את הדברים האלה-

1. תבדוק אם כל החיבורים תקינים פיזית.

2. תברר אם במקרה מותקנים אי אלו בכל זאת. אולי אפילו נסה להוריד דרייבר מהרשת, במידה ואין.

3. תנסה אולי לפרמט את מערכת ההפעלה? לפעמים דברים נדפקים שם...

4. חכה לחוות דעת נוספת. אולי מישהו שמבין יותר ממני יכול לתת לך עצות ספציפיות יותר.

בכל מקרה, תצטרך להסביר את דבריך בצורה יותר מדוייקת- ראה את השאלות שלעיל. בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הדרייברים מותקנים ,החלפתי ספק , זה לא עובד. "אני מציין"ש זה פתאום קרה גם ב בפרונט של המחשב שהולך עם כבלים ללוח אם וגם ב בחלק האחורי שמולחם ב לוח אם. זה קרה כנראה מאיזה פעולה ( טיפשית מסתבר שלי שאני לא יודע עליה) אולי איזה ווירוס או איזה תוכנה שהסרתי או בטעות הסרתי משהו חשוב.. בבקשה לעזרה . אני אפיל לא מצליח או לא יודע לעדכן דרייבר שאני מבצע update החלונות מזהה את ה אבל רושם unknown זה אומר זהusb תקין ויש רשימה של כל ה ובכל אחד מהם רק ברגע שאני מכניס usb זה רושם unknown

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...