המלצה למשחק NAIL'D - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה למשחק NAIL'D

rikus

Recommended Posts

טוב, אני פשוט חייב לשתף כי זה נראה לי מאוד מוזר שאף אחד לא דיבר פה על המשחק מירוצים הכי מדהים בכמה שנים האחרונות.

עקבתי אחריו כבר כמה זמן מאז שהוא היה אמור לצאת אבל התקמצנתי הרבה זמן עד שקניתי אותו במבצע בסטים.

מדובר במירוץ באגי/אופנע שטח הכי מהיר, הכי פסיכי, עם הכי הרבה שינויי בגובה, קפיצות באוויר למשך שניות ארוכות ועוד המון דברים בלתי אפשריים, והכל במהירות מסחררת. שלא לדבר על SLIP KNOT ועוד כמה להקות גראנג' מטאל שממש מוסיפות לאדרנלין ולכיף. הגרפיקה גם ממש משובחת, וזה משחק משנת 2010!

זכה כבר בהמון פרסים, כולל מירוץ המכוניות הטוב ביותר ל-2010.

אז NAIL'D רבותיי, גמרתי בנתיים ליגה אחת והיה מדהים, לא פחות ממדהים ממש נעצרה הנשימה.

מי שלא שיחק את זה לא יודע מה זה אדרנלין אמיתי ממשחק מכוניות.

ממש, ממש שווה.

nail-d-gameplay-screenshot-xbox-360-ps3-pc.jpg

shot007.jpg

naild-5.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיחקתי ב PURE בפלייסטיישן 3, הוא גם מצויין אבל NAILD פשוט עוקף אותו בהרבה כי הכל מוגזם מבחינת מהירות(יש גם את עניין המרדף אחרי מילויי המצבר לטורבו), גבהים שאתה יכול להגיע, זוויות הקפיצה, והאמת שגם המוזיקה עשתה לי את זה יותר.

PURE נראה יותר טוב לפחות בפלייסטיישן, אבל מבחינת כיף טהור זה בערך פי 2 לטובת NAILD.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב ש DEEP SILVER (המפיצה של NAILD) היא זו שמחזיקה בזכויות של המשחק. בגלל זה TECHLAND היו צריכים לשנות את השם (MAD RIDERS מופץ על ידי UBISOFT).

PURE היה משחק מאוד נחמד אבל מעט רציני יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...