אפליקציות מומלצות לאנדרואיד - עמוד 97 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אפליקציות מומלצות לאנדרואיד

shay1098

Recommended Posts

• תגובות 1.7k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה נוח לדפים ארוכים או באזור בלי קליטה. זה גם נוח לשמור קישורים בצד בזמן שאתה קורא את שאר המאמר. אתה יכול לבחור באיזה דפדפן/אפליקציה זה יפתח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

אני רוצה לשמור לעצמי to-do list לאירועים. לדוגמא: אני רוצה לשמור לעצמי רשימה של דברים להביא למילואים או רשימה של דברים לטיולים וכדו' כך שכל פעם שאצא אוכל לוודא שאני לא שוכח שום דבר. מחפש שתעזור לעשות סדר בדברים. אשמח מאוד אם תתמוך גם בריבוי פלטפורמות ובענן. יש חיה כזו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) האפליקציה הכי נוחה לדעתי לרשימות היא ColorNote Notepad Notes. הממשק שלה פשוט, קריא וידידותי, יש לה ווידג'טים מאוד נוחים לשימוש. יש לה סינכרון לענן.

החסרונות שלה: אי אפשר לנהל את הרשימות דרך המחשב, אי אפשר לנהל רשימה משותפת עם אנשים אחרים, אין תת קטגוריות. לכן, אני דווקא פחות ממליץ עליה לשימוש שאתה הגדרת. מצד שני, היא כל כך נוחה לדעתי, עד שפשע לא לציין אותה כשדנים באפליקציות של רשימות ומשימות לביצוע.

2) אפליקציה שמאפשרת את כל הדברים האלה היא Out of Milk, ועליה אני ממליץ לשימוש שלך. זו שיועדה במקור לרשימת קניות, אבל היא מתאימה גם לסתם רשימת משימות. היתרונות העיקריים בעיני:

- סינכרון לענן.

- אפשר לגשת מהמחשב, מהאנדרואיד, מהאייפון.

- אפשר לשתף רשימות בין מספר אנשים (שימושי במיוחד לרשימת קניות בין בני זוג).

- אפשר להגדיר תת קטגוריות לרשימה - שימושי מאוד לרשימות ארוכות.

- אפשר להדפיס את הרשימה.

אני מצרף דוגמה לרשימת ציוד לטיול קמפינג שהכנו באמצעות האפליקציה, יש שם תת קטגוריות שמסייעות לנהל את הרשימה הארוכה.

אני מאוד התלהבתי ממנה, לכן גם קניתי את גרסת ה-pro, שמאפשרת עוד כמה פיצ'רים מתקדמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בזמנו כשניסיתי את out of milk בתור רשימת קניות היא היתה bloatware רציני... לא מבחינת ספאם אלא פשוט מבחינת ה-overkill-יות שלה. הממשק היה מסורבל והיו כלכך הרבה פיצ'רים מיותרים ש"מרוב עצים לא ראו את היער".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אי אפשר להשוות את קלות ונוחות השימוש של ColorNote ל-out of milk או לכל אחרת, לכן ציינתי את שתיהן ואני מציע ל-ag43 לנסות אותן.

הממשק של out of milk מעט מורכב אם רוצים להשתמש בפיצ'רים המיוחדים שלה (קטגוריות, צבעים, הגדרות שיתוף וכו'). אבל גם עבורם, זו הגדרה חד פעמית ואחר כך אפשר להשתמש בהם. לכן, להכנת רשימות קבועות אני חושב שהיא מצוינת: טורחים פעם אחת להכין שלד של רשימה, ומאותו רגע העדכון וההוספה יחסית נוחים, שכן הוספת פריטים באופן רגיל די פשוטה וטריביאלית ב-out of milk.

אתה יכול להתרשם בעצמך מרשימת הציוד לטיול שהכנתי (צירפתי בפוסט הקודם) - היא ברורה, נראית טוב, נוחה לשימוש, ניתן להדפיס אותה וכו'. להבנתי, זה בדיוק מה ש-ag43 מחפש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...